שאלה בקשר לחיפוש עבודה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לחיפוש עבודה

hitman123

Recommended Posts

אני כרגע משרת בצבא, ועכשיו אבא שלי לא עובד כך שאני חייב למצוא עבודה. שלחתי איזה 20 קורות חיים באתרי עבודות וכל פעם שחוזרים אלי ואני אומר להם שאני עדין משרת הם מנפנפים אותי יפה ואומרים שיחזרו אלי כשאשתחרר (כן, בטח). עכשיו השאלה שלי היא האם זה מקובל ללכת לאיזה קניון ולהסתובב ולשאול אם הם צריכים עובדים ? שלא יסתכלו עלי כאילו נפלתי מהירח? יש אולי עוד דרכים חוץ מקשרים (שאין לי) למצוא עבודה בזמן צבא(לשעות הערב) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, משיגים טופס עבודה ליפני, מביאים למקום שרוצה להעסיק אותך, העסק חותם ואז אתה חוזר למשקית ת"ש שלך, היא מעבירה את זה הלאה ואחרי שבועיים שלוש אתה מקבל אישור עבודה מהמפקד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום מעסיק לא יקח חייל לעבוד, כמו שכבר ראית.

בלי אישור עבודה אתה לא מבוטח ושום עבודה חוקית לא תרצה מישהו שלא מבוטח.

מלצרות זה אולי העבודה היחידה שתיקח אותך.

ולא צריך להיות חצוף, שאלת שאלה ענו לך, כשאתה שואל משהו תצפה לקבל תשובות חיובות וגם שליליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום מעסיק לא יקח חייל לעבוד, כמו שכבר ראית.

בלי אישור עבודה אתה לא מבוטח ושום עבודה חוקית לא תרצה מישהו שלא מבוטח.

מלצרות זה אולי העבודה היחידה שתיקח אותך.

ולא צריך להיות חצוף, שאלת שאלה ענו לך, כשאתה שואל משהו תצפה לקבל תשובות חיובות וגם שליליות.

מה קשור?! משק"ית ת"ש מביאה לך טופס ריק מודפס שבו אתה הולך להחתים את המעסיק ואז את המפקדים וככה יש לך אישור עבודה. אתה לא מעודכן או שאתה סתם אומר דברים שאתה לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יותר מעודכן ממך, במיוחד בגלל שאני עובד עם המשקיות ת"ש ועם המפקדים.

אתה מקבל דף ריק נכון, המעסיק ממלא אותו ואז אתה מחזיר למשקית ת"ש והמשקית מחתימה את המפקד, אתה מחזיר את הדף למעסיק ורק אז מתחיל לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאיר דרך ליצירת קשר ושעות שאתה יכול לעבוד.

אבא שלי שותף בכמה עסקים בחיפה (אנחנו מרוששים אל תראה את זה ככה), אני ינסה לבדוק אם הוא צריך

יש לך המלצות? לכמה משכורת אתה מצפה להגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתי לך פה הזדמנות, למה אתה לא לוקח אותה?

ובחברות אדם מומלץ אחרי התואר, כי הם מפיצים קורות חיים להרבה חברות, לך תדע מה הם עושות עם זה ואיזה רושם זה ייצור עליך עוד 5 שנים שתחפש עבודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

www.runner.co.il

ציין בדיוק את המגבלות ושעות העבודה האפשריות שלך.

בתכלס? לעבודות ערב וכדומה זה או ברמנים מסוגים שונים או שטיפת כלים או מתדלקים בתחנות דלק וכדומה.

השכר אגב ממש לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...