האם יכולים להגיש תלונה במשטרה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יכולים להגיש תלונה במשטרה?

iurkin

Recommended Posts

שלום,

יש לי חבר שיצר תוכנה בVB שקוראת כל כמה דק' שינויי מערכת מהאתר של ביה"ס שלנו.

יש לציין כי שינויי המערכת נמצאים במערכת Schooly וכל אחד באינטרנט יכול לראות אותם, בלי הגבלה ובלי צורך להתחבר אפילו.

השאלה היא ככה: אם הוא מפעיל את התוכנה על המחשב שלו, והיא נכנסת לאתר כל 5 דק', כדי לקרוא אם השתנה שם משהו, האם החברה (Schooly), יכולה לתבוע/להגיש נגדו תלונה באופן חוקי במשטרה? האם זה לא נחשב איסוף מידע על משתמשים באינטרנט?

בנוסף, אם הוא יעשה שהיא תבדוק כל רבע שעה או אפילו חצי שעה, האם גם אז יוכלו להגיש נגדו תביעה/תלונה?

לפי מה שהוא הסביר לי, התוכנה נכנסת לאתר בדיוק כמו שאני נכנס אליו ידני ובודק. (זאת אומרת לא רואים שהוא משתמש בתוכנה, זה כאילו הוא גלש לבד)

האם החברה יכולה לתבוע אותי שאני בודק כל 5 דק'/רבע שעה ידני? (אני קצת אובססיבי).

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) איסוף מידע על משתמשים באינטרנט הוא כאשר האתר אוסף מידע על המשתמש לא להפך.

2) כל עוד הנתונים שהוא אוסף לצורכיו האישיים והוא לא מפיק מהם תועלת ריווחית או כל תועלת אחרת הפוגעת בתנאי שימוש של Schooly, או פוגעת בפעולה של האתר עצמו, אין לך מה לדאוג.

3) אתה לא אובססיבי, אתה פאראנויד :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) התכוונתי שאם הם ינסו להגיש נגדו תביעה זה אומר שהם אספו עליו מידע.

2) אוקיי. ראיתי שאין להם תקנון באתר. ומה יקרה אם הוא ירצה להפיץ את התוכנה בחינם? אין עם זה בעיה? ויכול להיות שהוא גם יוסיף פרסומות לזה בשלב מסוים, האם יוכלו לתבוע אותו במצב זה? נ.ב ראיתי שאפילו האתר שלהם משתמש בפרסומות P: אם יוכלו לתבוע אותו, האם יוכל להגיד להגנתו שגם הם משתמשים בפרסומות?xD

3) כנראה שכן :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם לא פראנואיד, אתה קצת טיפש ;)

הייתי כותב משהו בצחוק על זה שישלחו אתכם לכלא ל10 שנים אבל אני מפחד שתקח את זה ברצינות ותברח למקסיקו,

אז לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע. חבל לי שאם הוא יפרסם את זה יגישו עליו תלונה במשטרה או תביעה רק בגלל שהוא יצר משהו כזה.

בגלל זה אני שואלP:

אז לטענתכם, הם לא יכולים לעשות לו כלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הכי גרוע הם יכולים לחסום את התוכנה אם היא תגרום לעודף תעבורה שגולש רגיל אינו יכול להגיע אליה (3+ בקשות לשנייה).

מעבר לזה - אין עם זה שום בעיה משפטית אלא אם מצוין בתקנון שלהם אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאני לא מצליח למצוא את התקנון שלהם ???

קצת עזרהP:

http://www.schooly.co.il

התוכנה לא יכולה לבקש יותר מבקשה אחת בשניה (והיא בודקת פעם בכמה דק').

אני פוחד שכשהתוכנה תהיה מופצת, בסביבות 1,000 איש ישתמשו בזה וזה יצור עומס על השרתים של החברה,

אז היא תחקור את העניין ותראה שמלא משתמשים גולשים אליה כל כמה דק'.

אז אני מבין שאין בעיה, ושהוא יוכל להפיץ את זה מתי שבא לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...