הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2 - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2

peacebringer7

Recommended Posts

peacebringer7- אני לא יכול לשלוח הודעה פרטית כי אין לי 5 הודעות (קצת דבילי, לא?). תשריין לי בבקשה 2 עותקים- איך אני יכול לשלוח לך הודעה פרטית/מייל/אנאערף?

תכנס לכמה שירשורים ותכתוב "מעקב"

ואז תשלך הודאה בפרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תכנס לכמה שירשורים ותכתוב "מעקב"

ואז תשלך הודאה בפרטי

אם אתה מתכוון לכפתור "ליידע", אז ניסיתי וזה לא עבד. אני תכף מגיע ל5 הודעות גם ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה כי הודעות בפורום כללי לא נספרות. תתרום קצת מהידע שלך או מדעתך באחד הפורומים, למשל באחד הדיונים הללו:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=461935.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=261279.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי את האופציה הזאת כבר בהתחלה וקיבלתי רק :facepalm: 179 -אוטוטו כשנגיע נגיד ל60 אני אדבר איתם שוב..אבל לא בדיוק יודע איך להתמקח על זה אחרי הכל המשחק אכן עולה 60 דולר אז עד כמה הם כבר יכולים להוריד את זה?מצד שני את MW2 הורידו ל165 שקל(אמנם לא ידעו בהתחלה שהוא 60 דולר...) אז אפשר לנסות להוריד אותם ל170 שקל נגיד...אני מניח שפשוט נחיה ונראה...[br]פורסם בתאריך: 4.06.2010 בשעה 10:42:15

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JUST FOR THE RECORD ה50 משריין לנו את המשחק ב190 שקל וכשיהיה 70(ונראה שאכן יהיה) זה יירד ל180.

גם 190 זה פינוק, לפי דעתי, כמובן ש180 נראה הרבה יותר טוב

ואם נגיע אפילו ל170 או 160 בכלל פינוק.

האם ייתכן מצב של יותר מ100 ? אולי אם יורידו את המחיר עוד קצת נוכל למשוך עוד הרבה אנשים, ואז שני הצדדים ירוויחו,

אנחנו נרוויח אחלה מחיר, והם ירוויחו אחלה של תזרים מזומנים (גם אם הם לא ירוויחו הרבה על כל עותק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנחנו מוגבלים ל 100 אנשים

מה שאותי מעניין מה המחיר הסיתונאי של המשחק, בכמה החנות קונה אותו מבליזארד ?

אם נדע את המחיר יהיה אפשר להתמקח עוד

עריכה: בדיוק עלה לי רעיון , כמה יהיה לעשות קניה קבוצתית ב- freak או ב allgames , bug בתח יש עוד שאני לא מכיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...