הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2 - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2

peacebringer7

Recommended Posts

דימר סביר מאוד להניח שאני אבוא.. ;D אז נראה אותך שם בלי נדר...

מעולה

צריך שהבן אדם שאירגן את העסק יהיה שם!

חחחחחחח

צריך להיות לך הכבוד לקבל את העותק הראשון :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך שהבנתי יש עוד קבוצות שמה חוץ מHWZONE אז נצטרך להתחפר כבר מ10 ליד החנות או לעשות זרג רש ב11.(בפייסבוק כתוב שהרוע מתחיל ב11. בכל מקרה אם דעתי נחשבת לפי דעתי אני צריך לקבל את מהדורת האספנים...או זה או הפיהיפו אני לא אתפשר על פחות.בכלל מוזר לי מאוד שהשמיטו את ההפיהיפוז מהמשחק. נו שוין,אי אפשר לקבל הכל בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע הגיוני...אבל לכם אין מה להתלונן על ההפסדים של ארקדיה חיחי ;D אין ספק שזה מחמם את הלב לראות כל מיני והנחות שמורידים את המחיר ל269 ש"ח וכאלה וסחה על הבקבוק אויר בשקל אני איש מכירות למדתי כמה דברים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שהבנתי יש עוד קבוצות שמה חוץ מHWZONE אז נצטרך להתחפר כבר מ10 ליד החנות או לעשות זרג רש ב11.(בפייסבוק כתוב שהרוע מתחיל ב11. בכל מקרה אם דעתי נחשבת לפי דעתי אני צריך לקבל את מהדורת האספנים...או זה או הפיהיפו אני לא אתפשר על פחות.בכלל מוזר לי מאוד שהשמיטו את ההפיהיפוז מהמשחק. נו שוין,אי אפשר לקבל הכל בחיים

מייל לבליזרד? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי בכל מה שהיה לי בשביל לקנות real size action figure של זילוט, לכן אני צריך שתעשו לי טובה :(

אתה יכול לתת לי אותו, אני אמכור אותו באיביי תמורת 5000 דולר ואקפיץ אותך גם לחיפה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת זה נשמע רעיון טוב לעשות אקשן פיגורז(לא בובות!!!!!אקשן פיגורז :silly:)למשחקים של בליזארד.זה יהיה מגניב ללחוץ עליהם ולשמוע את ההערות כמו במשחק..("יו וונה פיס או'מי?!" המארינז שולטים...) יש באמת דבר כזה?כי אם כן זה ממש מגניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...