שאלה בקשר להגדרות מדפסת - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר להגדרות מדפסת

oren500

Recommended Posts

נגמר לי הצבע השחור במדפסת ואני מעוניין לבצע את ההדפסות בעזרת המחסנית הצבעונית.

כאשר אני מדפיס מסמך בוורד אין לי בעיה לשנות את צבע הגופן לכל צבע שהוא ואז להדפיס בעזרת המחסנית הצבעונית. הבעיה שלי מתחילה כאשר אני רוצה להדפיס כתבה מהאינטרנט. כאשר אני לוחץ על "גירסת הדפסה" של המאמר אני מקבל את המאמר בצבע שחור. אני יודע שלאחר שלוחצים על הדפס ולפני שלוחצים על אישור - יש אפשרות להיכנס להגדרות של המדפסת ולשנות את הצבע של ההדפסה רק שאני לא יודע איך עושים את זה. אשמח לדעת כיצד עושים זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוהר - כדי להגיע לאופציה הזו לא צריך להיכנס ללוח בקרה. לאחר שאתה לוחץ על "הדפס" אתה יכול ללחוץ על "העדפות" ותגיע לאותו מצב. השאלה שלי לא היתה איך להגיע למצב הזה אלא מה לבחור באופציות כדי להביא את המדפסת למצב שהיא תדפיס באיזה צבע שאני אבחר. אשמח אם תוכל להדריך אותי מנק' זו מה עליי לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכול הצורה של העדפות ההדפסה הן קצת שונות, ויש מדפסות שלא ידפיסו לך בצבע אם חסרה לך מחסנית עם דיו שחור.

נסה לראות אם יש לך לשונית שנקראת צבע בהעדפות הדפסה.

מה דגם המדפסת שברשותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדפסת שברשותי היא canon ip1800. אין לי לשונית שנקראת "צבע" בהעדפות הדפסה. הלשוניות שישלי הן:

main

page setup

effects

profiles

maintenance

עוד דבר - זה לא שאין לי כרגע מחסנית שחורה בתוך המדפסת. המחסנית קיימת רק שהיא גמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם המחסנית בפנים אבל בגלל שהיא ריקה המדפסת לא מאפשרת לך להדפיס רק בצבע.

כמו שכתבתי לך מקודם יש מדפסות שלא יתנו לך להדפיס רק בצבע אלה רק ברגע שיהיה גם דיו שחור.

נסה למצא את מספר הטלפון של התמיכה הטכנית של חברת CANON בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...