לול מנסים לשבור את המצור על עזה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לול מנסים לשבור את המצור על עזה

יואב גולדהורן

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם למישהו היה בכלל ספק:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3895051,00.html

"בני משפחתו של החייל החטוף, גלעד שליט, הציעו לתמוך במשט המחאה לעזה, אם אנשיו ידרשו מחמאס לאפשר להיפגש עם החייל החטוף ולהעביר לו מכתבים וחבילות ממשפחתו. כך מסרו היום (ה') אנשי מטה המאבק לשחרור החייל. מארגני המשט סירבו להצעה."

כנראה שהמושג "זכויות אדם" מוגבל בימינו לערבים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למישהו היה בכלל ספק:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3895051,00.html

"בני משפחתו של החייל החטוף, גלעד שליט, הציעו לתמוך במשט המחאה לעזה, אם אנשיו ידרשו מחמאס לאפשר להיפגש עם החייל החטוף ולהעביר לו מכתבים וחבילות ממשפחתו. כך מסרו היום (ה') אנשי מטה המאבק לשחרור החייל. מארגני המשט סירבו להצעה."

כנראה שהמושג "זכויות אדם" מוגבל בימינו לערבים בלבד.

ברור שלא.

המשט הזה הוא נטו אנטישמי, אנטי .

העיקר "הפלסטינאים" המסכנים אוי באמת :'( :'( :'(

והאידיוט פה מעלי איך אתה בכלל חי עם עצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצור אינו מונע הברחות מאחר ונתיבי הברחה העיקריים עוברים דרך גבול עזה - סיני. המצור גם אינו מנע ירי על או פיגועים.

ובכל זאת נראה לי לגיטימי להטיל מצור על עיר שכולה מנוהלת ע"י אירגון טירור,

שהוכיח את הרצונות העזים שלו נגד . (או שאתה לא מכיר את הערכים - מטען צד, מחבל מתאבד, קסאם)

ואני לא יודע מה איתך לב, אבל אני לא נאיבי ומטומטם. משיפוט ע"פ התמונות האלו -

הייתי אומר שהם לא להפחידו את כל האנשים האלה להגיע לכיכר.

כל עוד מחבלים לא עוברים דרך הים, ונשק לא מוברח דרך הים, המצור הזה מוצדק. ושווה כל סיכון של חיילים שלנו.

ועכשיו השאלה שלי אליך - למה אתה לא תוהה למה מצרים מטילה גם היא מצור על המעברים לעזה ?

מצרים מטילה מצור, וישראל מטילה מצור. אבל בחרו להתעמר בישראל - כי זה טוב לפגוע לנו בתדמית.

ואתה ושאר השמלאנים פה בולעים את זה כמו מטומטים. פשוט חבור'ה של אידיוטים. מזל שאתם מיעוט במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה בדיוק אפשרי ?

אתה זה שקורא לי ערבי בגלל שאני לא מסכים עם העמדות הפוליטיות של הימין הקיצוני. לא אני.

אבל אין לי עם זה בעיה, לדעתי כל האנשים שווים בלי קשר למוצא דת או הלאום שלהם. כולנו אנשים על הפלנטה הקטנה הזאת.

ואני מאוד אוהב את , בגלל זה הייתי רוצה לראות כאן מדינה דמוקרטית המכבדת את החוק הבינלאומי, ולא מדינת אפרטהייד כיבוש ושחיתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שקורא לי ערבי בגלל שאני לא מסכים עם העמדות הפוליטיות של הימין הקיצוני. לא אני.

אבל אין לי עם זה בעיה, לדעתי כל האנשים שווים בלי קשר למוצא דת או הלאום שלהם. כולנו אנשים על הפלנטה הקטנה הזאת.

ואני מאוד אוהב את , בגלל זה הייתי רוצה לראות כאן מדינה דמוקרטית המכבדת את החוק הבינלאומי, ולא מדינת אפרטהייד כיבוש ושחיתות.

"מדינה דמוקרטית המכבדת את החוק הבינלאומי" ,את החוק הבין לאומי כתבו חבורה של פוצים מפוצצים בכסף ,שלא ראו את הרחוב ,ולא ראו את הדמינה ,ולא ראו את העולם שבו הם חיים .

מה גם שלא כל חוק בין לאומי מתאים לכל מדינה ,בטח שלא מדינה בעלת מצב מורכב כמו .

אגב מדינה דמוקרטית ,ומדינה מתוקנת זה לא אותו הדבר ,גם אני חושב שכל בניי האדם שווים ,אבל לא כל הדתות ,שום מדינה מודרנית לא צריכה לאפשר את הקיום של דת בה מטיפים לרצח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצור אינו מונע הברחות מאחר ונתיבי הברחה העיקריים עוברים דרך גבול עזה - סיני. המצור גם אינו מנע ירי על או פיגועים.

נתיבי הברחה גדולים לעזה אולי עוברים דרך גבול עזה-סיני, אבל איך בדיוק העבודה הזאת קשורה למצור הימי?

אני באמת לא מצליח להבין איך הגעת למסקנה שהמצור הימי אינו מונע הברחות לעזה, ועוד יותר - אינו עוצר מחבלים שמנסים להסתנן דרך הים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה עם מצור ימי, אבל למה צריך לסגור את הגבול עם ישראל? למה לא להעביר מוצרים בסיסיים? למה לתקוע סחורות המיועדות לעזה בנמל אשדוד? אין הברחות דרך גבול עזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספר סיבות ,אחד ,זה טוב לכלכלה שלהם ,לא משהו שאנחנו רוצים .

והשנייה היא שפתיחת הגבול מגדילה את הסיכוי לכניסה של מחבלים למדינה ,דבר שאתה לא רוצה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...