חוות דעת על Dell Inspirion n3010 - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על Dell Inspirion n3010

IDF_23

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
למען הביטחון והשקט הנפשי שלכם חשוב שתדעו כי NotebookClub מתעסקת עם מחשבים ניידים וציוד נלווה המיובא ע"י יבואנים רשמיים של דל ישראל ( Israel).

מתוך האתר שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרנטולה תגיד,

יש מצב לקבל סקירת על המחשב?

Ofek הבטיח אבל לא קיים..

וזה מאוד חשוב ככה סקירה שתכלול כמה דק' מהמחשב.

ואם לא, לפחות סקירה במילים ועם ביצועים בפועל (ז"א ניסיון כבר של שבועיים אני מבין יש לך על המחשב)

והאם שווה לקנות את הגרסא של n5010 שזה אותו דבר אך יותר גדול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל מה שאתה רוצה לדעת ואני אשתדל לענות על הכל...

בכללי מחשב פצצה,חזק,קטן,גימור מעולה,מסך מעולה,מקשים נוחים.

המינוס היחיד זה זמן הסוללה,אם אתה בונה על זה,אז תחפש דגם אחר.

לגבי דגם ה15 אינץ,אני אישית לא אוהב דגמים גדולים וכבדים ולכן בחרתי ב 13 אינץ,מעבר לזה אין לי מושג לגבי היכולות של ה15 אינץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי איתו ללא חשמל,שעתיים וחצי.השימוש היה..גלישה בלבד

שוב אני אומר...יכול להיות שבדגם של הכרטיס מובנה אפשר להגיע לזמנים טובים יותר..

וגם אם הייתי משחק קצת עם ההגדרות במערכת ההפעלה,זה היה עוזר קצת...

אבל בגדול...אלה הזמנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן - לא קריטי עבורי. המחשב מחובר למטען 80% מהזמן.

מסך - האם הGlossy מציק יותר מדיי? יצא לי לראות אותו והוא ממש עם צבעים חיים ויפים, אבל לפעמים מציק עם אור שמש והכל - עד כמה?

מסך - האם הגודל 13.3 מספיק בכדי להנות מסרטים בלילה? גם על שולחן וגם על הברכיים, לעומת 15.6 שהוא ממש ממש מהנה.

חום - כאשר המחשב על הברכיים בצפייה בHD מהי רמת החום שהמחשב מגיע אליה? כי רוב המחשבים מציקים שהם מתחממים על הברכיים..

כ.מסך משחקים - אני מבין שרכשת את המחשב עם הכ.מסך של אינטל (או ATI) בכל מקרה, האם , COD4, IV יעלו על המחשב ברמה בינונית+ ?)

רעש - יש רעשים מהמחשב? במשחק\ניגון , בכללי, וכו'.

חוויות אישיות שלך ממנו, אשמח אם תרשום כמה שורות עליו מבחינת הביצועים, נוחות שימוש, התלהבות, וחוויה.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה שאלות (מעלי)

די ביאסת אותי עם הקטע של הסוללה, מעניין לכמה זמן אני יצליח להגיע בשימוש סולידי עם ההגדרות החסכוניות יותר

גם אצלי 80% מהזמן הוא מוטען אבל עדיין אני נוסע יחסית הרבה ונסיעות ארוכות לא מעט ויהיה מבאס באמת לכבות אותו אחרי שעתיים וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך מדהים,רואים מצויין,אני אישית לא עובד איתו בשמש,רוב הזמן זה במקום סגור.אבל באחת התמונות צילמתי עם השמש עליו ואתה יכול להתרשם כמה זה מפריע לך..

לגבי סרטים.לפעמים סתם בא לי לשכב במיטה ולראות איזה פרק מסדרה עם אוזניות,ואני ממש נהנה,אייכות שחבל על הזמן ב HD,הוא מתמודד עם HD הכי כבד שיש בלי בעיה.סרטים רציניים אני משתדל לראות במסך גדול עם מערכת קול טובה.

לגבי חום,אני לא חושב שזה המחשב להניח על הברכיים,כי בחלק התחתון שלו הוא פולט הרבה חום,בכלל אני חושב שהניידים של היום עם החומרה החזקה,זה לא הדבר הכי מתאים להניח על הברכיים.

כרטיס המסך הוא של ATI ,אבל לצערי עוד לא היה לי את הזמן להתקין משחקים,הבנתי ש החדש רץ עליו בלי בעיה...

לגבי רעש...שקט מאוד,לא שומעים כלום..

לגבי חוויות רשמתי כבר...בשבילי הוא מחשב פצצה,זה בדיוק מה שחיפשתי,גם קטן וגם עוצמתי,וזה בדיוק הדגם שחיכיתי לו,משקל סביר,והרבה עוצמה..

תמיד הייתי צריך להתפשר על משהו בגודל הזה,אם יש מעבד חזק,אז דיסק 5400,אם היה דיסק חזק,אז כרטיס מסך לא הכי חזק,בדגם הזה אפשר להגיד שהכל סוף סוף נמצא בחבילה אחת.מעבד חזק,דיסק מהיר עם קיבולת של 500 ג'יגה,כרטיס מסך טוב,4 ג'יגה זיכרון,,וגודל 13 אינץ,שזה הגודל המושלם לנייד לפי דעתי האישית..

המינוסים שאני מצאתי עד עכשיו..זמן הסוללה לא מהחזקים,ואין צורב, שלי זה לא מפריע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה, אחרי שלושה שבועות שפתחתי את הנושא הזה

אני רכשתי ומחר אקבל את המחשב הנחשק (בצבע כחול יפיפיה)

הבטיחו לנו סקירת מקיפה אבל לא קיבלנו (לא נורא ???)

אני אתנסה איתו בסופ"ש וגג תחילת שבוע הבא אנסה לספק סקירה מרחיבה כולל וידאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IDF,

קודם כל מזל טוב!

איזה מחשב רכשת? (ומאיזה חנות)

בקשר לסקירה,

אני מאוד מקווה שתתן סקירת יפה עם הסברים כי כעיקרון סקירה מילולית אני בטוח שאתה תתן בלי בעיה אחרי התנסות.

וזה מאוד חשוב :)

באמת תודה לך ומזל טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...