חוות דעת על Dell Inspirion n3010 - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על Dell Inspirion n3010

IDF_23

Recommended Posts

קיבלתי את המחשב.

פשוט מדהים,נוח לעבודה,גימור יפה,עובד בצורה מדהימה,סרטי HD רצים בלי בעיה,כולל הקפצות קדימה ואחורה.

בהמשך נבדוק עם משחקים....

לא שומעים אותו.

יש הרבה תוכנות שבאות עם המחשב וכדאי להסיר אותן,כדי להוריד עומס.

בסך הכל מחשב מדהים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואי מעניינות ויפות !!

טרנטולה אתה יכול לעשות עוד כמה תמונות?

1 של כל צד במחשב (כאילו 360 מעלות למחשב כדי לראות כל דבר במחשב)

ועוד אחת כאילו עם המסך עצמו נגיד ביחס למשהו בשביל לקבל פרופורציה (נגיד ספר מתמטיקה של בני גורן או משהו שלכולם יש חחח)

וואי נראה אחלה מחשב!!! אני מחכה לוידאו של OfekA לסקירה שלו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאתם מגיבים גם על זמני סוללה? + דברים דווקא שהפריעו/מפריעים לכם במחשב?

תוכלו אולי לקחת אותו החוצה לדקה באיזה יום בהיר ולראות איך הוא מתפקד בשמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד קצת תמונות מכמה זוויות,התמונה עם המסך פתוח היא עם חלון פתוח ואור יום על המחשב..

אפשר להגיד שיש השתקפות קלה.

לגבי זמן סוללה,אני לא חושב שזה החלק החזק למי שמחפש הרבה שעות בלי חשמל זמין,אולי הכרטיס מסך החזק תורם לזה הרבה,יכול להיות שבדגם של הכרטיס מובנה המצב יותר טוב.לא עבדתי איתו רצוף עד שהסוללה נגמרה,אבל לפי איך שהיא הגיעה לחמישים אחוז לא נראה לי שזה הצד החזק שלו.תוך כמה ימים אדע במדיוק את זמן הסוללה בעבודה רגילה בצורה יותר מדוייקת.

גם עוד לא שיחקתי עם הגדרות צריכת חשמל של מערכת ההפעלה שגם יכולים להשפיע..

לגבי חום.יש פליטת חום מהחלק השמאלי התחתון של המחשב,שם כנראה ממוקם המאוורר,אפשר להגיד שמרגישים חמימות קלה באיזור זה במקשים,אבל לא משהו חזק.

בעבודה השוטפת המחשב ממש חזק,עולה מהר מאוד מריץ סרטים בלי בעיה, לא מדגדג לו בכלל...

בהמשך נבדוק משחקים...

יום נעים לכולם..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרנטולה, תודה רבה :)

אשמח אם תוכל לומר איך המשחקים פועלים על המחשב (GTA IV או בעיקר COD4 הראשון לא החדש..)

כמו כן, אשמח אם OfekA לאחר הכרת המחשב יוכל לעשות סקירת על המחשב.

נראה מאוד מקצועי, קומפקטי ונוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך tarantula על התמונות

רק מגביר את החשק לקנות

יש לי אליך שתי שאלות

1. האם הזכרון שמחשב שלך הוא 1066 או 1333?

2. היכן רכשת את המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך tarantula על התמונות

רק מגביר את החשק לקנות

יש לי אליך שתי שאלות

1. האם הזכרון שמחשב שלך הוא 1066 או 1333?

2. היכן רכשת את המחשב?

מצטער על ההתערבות , אך בנוגע לשאלה הראשונה:

אין הבדל. המעבד עובד על תדר של 1066 FSB כך שגם אם הזיכרון יהיה במהירות של מליון מגה-הרץ זה לא ישפיע אפילו במקצת בדבר , חוץ מבמחיר.

כך שכדאי לקנות יותר את ה1066 במחשב כזה, כי הוא יעלה יותר זול וכי הוא יספק בדיוק את אותם הביצועים.

ודרך אגב , כל עוד האחריות היא מאותו מקום , אין סיבה לקנות לא מהחנות הזולה \ הנוחה ביותר .

החנות לא תורמת כלום לא באחריות ולא בדבר , החנות היקרה או הזולה ביותר יספקו בדיוק את אותו המוצר ואת אותה האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על זה שלא פירסמתי את הוידאו עדיין, הייתי נורא עסוק בעבודה בימים האחרונים, וכמעט לא היה לי זמן פנוי.

אני אשתדל לעשות סקירה קצרה מחר בבוקר.

וכמו שטרנטולה אמר, זמן הסוללה הוא לא הדבר החזק במחשב הזה, על מקס' ביצועים היא תחזיק לא יותר משעתיים וקצת, ועל מצב חסכוני בין 3.5-4, אולי קצת יותר, לא יצא לי לבחון אותו המון שעות ברצף עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...