Spinpoint F3 HD103SJ או Caviar Black WD1001FALS תעזרו לי!! - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Spinpoint F3 HD103SJ או Caviar Black WD1001FALS תעזרו לי!!

andrei21

Recommended Posts

היה לי פעם רייד 0 הורדתי אותו אחריי שנתיים

קצת מפחיד שכל העסק יכול להדפק בגלל תקלה כלשהי כשהדיסקים כבר לא חדשים כל כך

זה נכון שזה מכפיל את הסיכוי לאבדן\תקלה - אבל בהתקיים אחד מהתנאים הבאים:

1. לא אכפת לי מהמידע - כולה משחקים וסרטים

2. כל מה שאני רוצה זה מהירות

3. המידע החשוב באמת - מגובה בצורה סדירה ועל יותר מסט אחד (מדיות אופטיות -DL אחת לחודש סט + כל שבוע גיבוי כל המידע למחשב אחר ברשת)

4. אני מודע לפוטנציאל הנזק

בגדול אני עובד עם RAID 0 כבר כמעט 5 שנים - עם סטים שונים ומשונים - גם הבקרים שנמצאים על לוחות האם נותנים תפוקה לא רעה בכלל בביצועי IO.

וכן - זה בהחלט משפר את ביצועי המערכת ב-OVERALL .

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדגם שנבדק והדגם שאני רוצה שניהם FALS מה זה obsolete?

אם לא חשוב לך ביצועים אז קנה את ההרדיסקים הירוקים של .

ואם כן חשוב לך ביצועים אז תעיף מבט אחד על מהירות העתקה של הFALS מול הF3 ונסה להבין שההבדל הלא גדול במהירות הראשים בניהם לעולם לא תפצה על הבדלי מהירות הקריאה והכתיבה.

בפועל הFALS הוא עגלה לעומת הF3.

ולמקרה שלא שמת לב יש לי FALS במחשב ואני מכיר אותו אינטנמית (המערכות הפעלה יושבות עליו).

אני מתכנן להחליף אותו בF3 או FAEX (אם המחיר שלו ירד קצת) ולהעביר אותו לתפקיד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמדתי בפני מצב דומה

באתי ל-KSP לקנות דיסק טרה F3

ואז בהחלטה של הרגע אמרתי לעזאזל בסופר אני יכול להוציא עוד 150 בלי להניד עפעף אז ניקח החדש.

לא מצטער

ידידי, זה דיסק קשיח. לא היית מצטער עם כל כונן שהיית קונה, כך שלומר שקנית את ה- ואתה לא מצטער- מיותר לחלוטין.

ויותר יקר לאו דווקא יותר טוב, והדיון הזה הוא דוגמא טובה לכך. בקיצור, אם שילמת יותר בשביל ה-- אתה אמור להצטער. אני הייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי, זה דיסק קשיח. לא היית מצטער עם כל כונן שהיית קונה, כך שלומר שקנית את ה- ואתה לא מצטער- מיותר לחלוטין.

ויותר יקר לאו דווקא יותר טוב, והדיון הזה הוא דוגמא טובה לכך. בקיצור, אם שילמת יותר בשביל ה-- אתה אמור להצטער. אני הייתי.

אני ישמח לשמוע ממך למה אתה לא היית מעדיף את ה אם אפשר איזה מאמר או לינק לבדיקות עוד יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

andrei21

http://www.bit-tech.net/hardware/storage/2009/10/06/samsung-spinpoint-f3-1tb-review/1

אהבתי את הניסוח, אני אגב שבע רצון 100%, הדיסק הכי טוב שהיה לי מעולם.

אולי לא ראית את מה שכתבתי לך:

יותר יקר = לאו דווקא יותר טוב, והדיון הזה הוא דוגמא טובה לכך. בקיצור, אם שילמת יותר בשביל ה-- אתה אמור להצטער. אני הייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך על הCaviar Black WD1001FALS מנסיון אישי

יש לי את הדיסק הקשיח Caviar Black WD1001FALS והוא בכלל לא רועש, גם לא במשחקים. ואני לא שומע אותו רק כשמדליקים את המחשב והwindwos עולה הוא עושה איזה רעש קטן לכמה שניות או אם שמים את המארז איזה 20 ס"מ מהאוזן גם אז זה לא רעש שמפריע

והוא גם בא עם 5 שנות אחריות ככה שלפי דעתי זה שווה את המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...