Black_Dwarf יצר בעצמו קופסת NAS מדהימה לינק לסרטון - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black_Dwarf יצר בעצמו קופסת NAS מדהימה לינק לסרטון

grove

Recommended Posts

המוצר הסופי אולי פרקטי, אבל לא יפה לעין. לא אהבתי את כל הדאווין שהוא כל הזמן מסובב את הקופסה שלו. אלק, כאילו לא יכול בלי זה. גם את שיטת העבודה אני לא אוהב. אני אוהב תכנון מדוייק על הניר ובמחשב, בניה של כל אחד מהחלקים, ורק בסוף להרכיב. שיטת העבודה של "יש לי רעיון בראש, בוא נזרום איתו ונראה מה יצא בסוף" מעצבנת. בטח במוצר כזה שהוא מוצר שלם, ולא למשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אבל הוא אומן,הכל מתוכנן אצלו בראש ובהמשך הבניה וההרכבה הוא מוצא יותר שיטות הרכבה יצירתיות...

היה שם עריכה...יכול להיות שהוא עצר כל שניה והסתכל בשירטוטים שלו וערך את כל זה שיראו ברצף.

עשה אחלה עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, איזה עבודה חלומית...

מקבלים את כל הציוד, הזמנות-הכל ורק צריך לעשות מה שאתה אוהב

ובקשר לאיוורור-הוא היה יכול לשים פיסת מתכת בין כל 2 הארדיסקים ולחבר אותם להיט סינק מתחת עם דבק תרמי ועליו מאוורר, נראה לי שזה היה הרבה יותר מועיל בלי הקרבת מקום...

אבל בסופו של דבר, הוא המומחה. אולי זה סתם dummy לתצוגה שלא באמת יפעל באופן רציני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכל'ס , שמתי עין יותר על סדנת העבודה המצויידת היטב שלו...

חלום רטוב.

המוצר הסופי פחות הלהיב אותי. לא מבחינת המראה אלא מבחינת הפונקציונליות.

וכמו ZIGGYMAN, גם אני לא אהבתי את ה OVER ראוותניות של כל העניין.

אבל בסוף זה איש שזו העבודה שלו.

הוא מקבל חסויות וזה חייב להראות כמו פרסומת משומנת היטב רק... מבלי שנדע.

כיף לראות ,לרייר קצת ולהמשיך הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי דיסק אחד לא כל-כך, אבל 8 דיסקים שעובדים בו-זמנית וצמודים כ"כ, יתחממו וישרפו גם ישרפו.

אתה צריך לזכור שה8 דיסקים האלה הם מהסדרה הירוקה של שאמורה להתחמם פחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לזכור שה8 דיסקים האלה הם מהסדרה הירוקה של שאמורה להתחמם פחות..

אמורה או לא אמורה זה לא כ"כ חשוב, ההבדל בין להתחמם לבין להתחמם פחות הוא מאוד קטן.

בכול זאת דיסקים בנויים לשבת במארז בו יש לפחות אוורור כולשהוא או זרימה חופשית של אוויר במיוחד כאלו של 2TB שב99% מהמקרים יושבים במארכות HIGH END וצמודים למאוורר 12 ס"מ ועדיין נשרפים.

כאן יש פשוט אגירת חום אפילו אם הדיסקים היו מתחממים במעלה או שניים אין זרימת אוויר והם צמודים לדיסקים אחרי שגם הם חמים לחום אין לאן ללכת ובסוף הם מתחממים עוד יותר.

סדנה מצוינת כלים פשוט חבל על הזמן קצת יותר מידי אגו אבל כמו שאמרו פה זאת פרסומת משומנת היטב (והיא עובדת טוב מאוד לדעתי 5 דקות אחרי הסרטון נכנסתי לNEWGG), אני בטוח שכמה חברה מפה היו עושים עבודה הרבה יותר מרשימה אם היו נותנים להם כלים כאלו ואת ההספקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט פרסומת משומנת היטב זה התפרסם בהרבה אתרים hometheater, *צונזר* ,the marker ועוד, וכל זה רק בארצנו הקטנטונת

מעניין כמה חשיפה יש לפרויקט הזה בחול.

לדעתי העבודה שלו בהחלט מקצועית, אבל ממש לא פרקטית וגם לא יפה במיוחד ולא מצדיקה את כל הרעש שיש מסביב לזה, כמו שהזה שמעלי כתב.

אני בטוח שכמה חברה מפה היו עושים עבודה הרבה יותר מרשימה אם היו נותנים להם כלים כאלו ואת ההספקה.

גם לדעתי חברה מפה היו עושים עבודה הרבה יותר מקצועת יפה ופרקטית ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...