איזה קירור טוב יותר freezer 7 pro Rev.2 או freezer 64 pro? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קירור טוב יותר freezer 7 pro Rev.2 או freezer 64 pro?

Dr. Computer

Recommended Posts

ב-IDLE הוא נמצא אני חושב על 1400-1800 זה תלוי. אבל שים לב עכשיו הסתכלתי נראה לי ש-64 PRO תומך רק בסוקט 754, 939 (מהסוקטים של אינטל) ואם יש לך מעבד של אינטל כנראה יש לך סוקט 775, 1156 או אולי אפילו 1136 זאת אומרת שהוא לא יתאים! ואם יש לך מעבד אז הוא יתאים. בכל אופן אני ממליץ לך לקחת את ה-FREEZER 7 PRO כי ההבדל הוא בין כה וכה רק 10 שקלים והוא בא לך עם משחה טרמית טובה מאוד מרוחה עליו כבר (אני לא בטוח לגבי ה-64), דבר שני הוא גם מאוד שקט ועם תרצה לשדרג מעבד בעתיד אז הוא עדיין יסיפיק לך, כי הוא תומך בסוקט 775, 1156 וגם 1136.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי במחשב שלי בסוף את ה-freezer 64

(קניתי אותו לפני שבוע, אתמול הלכתי לחנות בניסיון להחליף אותו ל-freezer 7, אך הם לא הסכימו, בטענה שהמאוורר היה אצלי שבוע וזה די הרבה זמן והם לא יודעים מה קרה לו במשך הזמן הזה.. למרות שלא נגעתי בו בכלל. אבל זה לא משנה לי, זה בכל מקרה אותו הקירור)

ה-freezer 64 עובד אצלי באופן קבוע על 2500RPM שזה המהירות המקסימלית שלו.

אני צריך לסדר את האוורור אצלי במארז, הוא לא מספיק טוב, אולי זה יוכל להוריד עוד את ה-RPM שלו.

בכל מקרה תודה לכם חברים על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה בביוס צריך להכנס ולהדליק את הפיסי הלט ססטטוס (הבריאות של המחשב)

וככה מתי שצריך הוא ישנה את מהירות הRPM..

מקווה שעזרתי..

לא.

מה שהוא צריך לעשות הוא להפעיל את אפשרות ה SMART FAN כמו שעידן אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי שם בביוס ל- Health שם מופיע ה- Smart Fan

ויש אפשרות לשלוט על מהירות המאוורר על פי הטמפרטורה

מופיעה שם הגדרה נוספת שלא הבנתי את מהותה:

CPU Fan: Low/Mid/High Dpeed

הערכים שאפשר להכניס הם מ-0 עד 128

כשאני מעביר את המקלדת על ההגדרה הזו, מופיע הסבר קצר בצד ימין של המסך: 128 step PWM for fan low/mid/high speed

תראו כאן:

wznalnjm0rim.jpg

אם מישהו יודע במה מדובר אשמח אם יוכל לומר לי.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאפשר לך לקבוע הערכים של הPWM בכל מצב..זאת אומרת כמה RPM המערכת תעלה בכל מקרה..

תבדוק מה הטמפ' שלך במנוחה וכמה RPM בהתאם לזה תעלה ותוריד את הערכים או הטמפ' ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לא הבנת אותי. את הכתיב אני הבנתי. פשוט לא פירטת את עצמך מספיק.

מה זאת אומרת "כמה RPM המערכת תעלה בכל מקרה"? אתה מתכוון בכל אחד מהמקרים שהמערכת על Low/Mid/High Speed ?

אז כמה RPM אני אוכל להגדיר למערכת שתעלה? מ-0 עד 128? 128RPM המערכת תעלה בכל אחד מהמקרים? זה הכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...