מישהו יודע אולי אם יש הטבות מס הכנסה לחיילים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע אולי אם יש הטבות מס הכנסה לחיילים?

idofr

Recommended Posts

שלום לכולם רציתי לדעת אולי אם מישהו יודע אם יש הטבות מס על רווחים בבורסה לחיילים בחובה, לוחמים? שלחתי למס הכנס מייל אבל רשום שם שלוקח להם מלא זמן לענות

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תודה, ראיתי משהו דומה לזה אבל לא ממש הבנתי כי זה מדבר על מס ממשכורת ולא מריווחי הון (הבנתי שיש הבדל)

אם אפשר בבקשה הסבר קטן על העיניין (אני בקטגוריה של בין 12-23 חודשים בצבא)

ואם כבר פתחתי אני יודע שזה שאלה קצת מגוחכת אבל שיהיה - אם אני כבר מגיש בקשה לזיכוי האם הם יכולים להסתכל על כסף שאני מקבל לחשבון באופן קבוע מההורים שלי? אם שזה לא נכלל בחישוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש הבדל

מיסוי ניירות ערך הוא לפי רווחי הון ולא לפי מס שולי

בעקרון ניתן להשתמש בנקודות הזיכוי גם לרווחים מני"ע

אם אתה עדיין בשירות אתה לא זכאי לתוספת הנקודות של חייל משוחרר אבל יש לך 2.25 נקודות זיכוי שאתה לא משתמש בהם (אם אתה לא עובד במקביל לשירות הצבאי) ולכן יכול להשתמש בהם, כלומר בסביבות 5000 ש"ח מהרווחים בבורסה (לאחר קיזוז הפסדים) יהיו פטורים.

מכיוון שהבנק מנכה לך אוטומטית את המס, תצטרך להגיש דוח מס בסוף שנה כדי לקבל את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה תודה רבה :) אני ממש מקווה שאני יזכור לעשות את זה לקאת סוף השנה הנוכחית (אגב רק כדי להיות בטוח אנחנו מדברים על סוף 2010 נכון?)

ולא ענית לי על השאלה המגוחכת שלי - האם הם יכולים להסתכל על כסף שאני מקבל באופן קבוע לחשבון כהכנסה?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזור מרץ 2011 אתה תקבל מהבנק טופס 867 עם הרווחים שלך מניירות ערך (שמומשו), דיבידנדים, ריביות וכו'

וכמו כן יהיו מצויינים הסכומים שניכו לך במקור

אתה ממלא טופס שבו אתה מפרט את ההכנסות שהיו לך במשך השנה (מעבודה, ניירות ערך וכו')

ואת הסכומים שנוכו לך במקור (כלומר המס ששילמת) ומצרף את הטפסים מהבנק.

בקשר לשאלה השניה: מס הכנסה לא יבדוק איזה תנועות עברו לך בחשבון בנק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...