רעיונות למעשה רומנטי לכבוד 5 חודשים עם החב&#15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעיונות למעשה רומנטי לכבוד 5 חודשים עם החב&#15

zombie

Recommended Posts

אני צריך את עזרתכם חברים, לי ולחברתי יהיו עוד שבוע 5 חודש.

עד היום קניתי לה בשמים ותכשיטים אבל אני רוצה לעשות משו רומנטי ולא סתם לקנות לה חפץ, חשבתי על להכין איתה בבוקר איזה מאכל(כמו רבילוי לדוגמא) כי שנינו מעריכים אוכל טוב, ואז לקחת אותה לרכיבת סוסים\השטת סירה\הטסת מטוס.

אני בן 17 כרגע, מה האפשרויות שלי? מה מן הפעיליות שהזכרתי באמת מותר לי לעשות? ומה סביבות המחרים?

אשמח לעזרה ורעיונות ממכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה כלום, ועצם זה שקנית לה בשמים ותכשיטים כל חודש (?) כבר 4 פעמים (ועכשיו בפעם החמישית) זה גם דיי מגוחך מצידך.

טוב שאתה לא קונה לה בושם עבור כל יום שהיא איתך...

את הצימר עם הארוחת בוקר/סוסים/סירה וכו' תשמור לשנה, או אם אתה מתעקש אז לחצי שנה. אבל בגלל שכבר עשית סיפור מכל חודש מחדש, לא נראה לי שחצי שנה (כלומר עוד חודש) זה רחוק מספיק בשביל להרגיע ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון אם תביא לה את דונאלד דאק שירקוד סטרפטיז עם מינה צמח בסלון של השכנה מלמעלה שלה

זה אמור להספיק....

1 תנשום

2 תרגע

3 תרגע עוד.....

4 לא משנה איפה תהיו אם אתם נהנים ביחד זה יקרה בכל מקום (גם במזבלה ערונית)

5 אף אחד לא באמת יודע מה התקציב שלך ומה אתה יכול לעשות .כך שאיןם טעם להציע הצעות מיותרות

6 אם אתה רוצה לעשות כלכך הרבה ב5 חודש

מה תעשה אחרי שנתיים?

7יותר מדי לא בריא , בסוף נחנקים

לי ניראה הכי הגיוני אם :תחכה לחצי שנה , תחסוך קצת כסף עכשיו

ובחצי שנה קח אותה לאיזה צימר(אולי אפילו תרויח מזה משהו למקרה שעדיין לא הרווחת)

*לא אני לא חברים שלי ולא אף אחד שאני מכיר , חגגנו ב5 חודשים ביחד...

חוגגים בהתחלה אמצע סוף ואז כל שנה

יענו חודש חצי שנה ושנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים, הקגזמת לחלוטין ויצרת זילות במתנות שאתה נותן לה.

לא חוגגים כל חודש ככה, אלא אם כן אתה טחון בכסף ומתנות כאלה הן עניין של מה בכך עבורך. חוגגים חודש, חצי שנה, שנה אבל סתם ככה זה יוצר זילות בעניין.

בכל מקרה, אם אתה מאוהב על עיוור ועדיין רוצה להפתיע אותה, בהצלחה

www.muflaim.co.il

www.nofshonit.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה לה הונדה. :xyxthumbs:

ברצינות, מיותר לחלוטין. אם אתה ממש מתעקש על "לחגוג" כל חודש תגמור את זה עם שוקולד או פרחים או משהו כזה.. לא צריך לקנות לה וילה בקיסריה כל שנה.

תזכור - אתם ביחד בגלל מי שאתם. לא בגלל עומק הכיס שלך או כמות המתנות אצלה בחדר. ואם לא אז זו כבר בעיה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אם עכשיו תפסיק להביא לה מתנות כל חודש היא תתחיל להגיד לך "אתה לא אוהב אותי יותר!", "יש לך מישהי אחרת!" :P

ברצינות, אתה מגזים כמו שאמרו פה, אהבה לא תלויה במתנות. פעם בשנה זה טוב. אבל כל חודש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגמור לה בפה

כל אחד חוץ ממך היה חוטף על תגובה כזאת...חוץ מזה,איך אתה יודע שהוא לא עשה את זה כבר..?

אם כבר משהו סקסי,אז עדיף משהו שהוא גם רומנטי,כמו למשל בייבי-דול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה כלום

+

אל תהיה שפוט שלה.

אם אתה מרגיש שהיא תזרוק אותך אם לא תקנה לה מתנות כל מספר שבועות - תזרוק אותה! היא לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...