הגיע הקץ לאיחוד האירופאי? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הקץ לאיחוד האירופאי?

lev-27

Recommended Posts

קבענו, אני אסתפק אפילו בכרטיס יחיד, screw my friends ;D

עזוב אם היורו חוזר למעלה זה אומר שאני לא מפסיד מליון שקל, אז תזמין כמה חברים שאתה רוצה. פירסט קלאס על חשבון הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה כמה עובדות בקשר ליוון:

גיל הפרישה: 53

מספר משכורות בשנה : במגזר הפרטי :14 במגזר הציבורי :15 (גם כשאתה בפניסיה)

העלאת משכורת שנתית מינימלית : 3%

חוב כאחוז מתלג (בשביל להיות באיחוד צריך מתחת ל60% ): 140%

אם אתם לא מבינים למה אנשים שם עצבניים ולמה הם פושטים את הרגל אולי הרמז הזה יסביר לכם. אני קיבלתי את רוב האינפורמציה מ"מה בוער" ו"התוכנית הכלכלית" של גלי צה"ל .

היתה איזה כתבה בכלכליסט שצריך להעיף את יוון מגוש האירו ולהחזיר אותם לדראכמת. מה שבטוח שאם אתה אזרח יווני הכי כדאי לך לקחת את הכסף שלך ולברוח כי מי שיש לו כסף ביוון הולך לאכול אותה בגדול.

עכשיו שמישהו יסביר לי למה הגרמנים והצרפתים מצילים אותם. אם הם כאילו פראירים צריכה להצתרף לאיחוד ,לעשות חגיגה ואז ללכת לגרמניה לבכות שיצילו אותנו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נכנסת לזה, אז ההיגוי תלוי במבטא של מדינה ספציפית. רק לצורך הדוגמה, יש שפות שמבטאים את זה אוירו ולא אירו או יורו.

הנה כמה עובדות בקשר ליוון:

גיל הפרישה: 53

מספר משכורות בשנה : במגזר הפרטי :14 במגזר הציבורי :15 (גם כשאתה בפניסיה)

העלאת משכורת שנתית מינימלית : 3%

חוב כאחוז מתלג (בשביל להיות באיחוד צריך מתחת ל60% ): 140%

אם אתם לא מבינים למה אנשים שם עצבניים ולמה הם פושטים את הרגל אולי הרמז הזה יסביר לכם. אני קיבלתי את רוב האינפורמציה מ"מה בוער" ו"התוכנית הכלכלית" של גלי צה"ל .

היתה איזה כתבה בכלכליסט שצריך להעיף את יוון מגוש האירו ולהחזיר אותם לדראכמת. מה שבטוח שאם אתה אזרח יווני הכי כדאי לך לקחת את הכסף שלך ולברוח כי מי שיש לו כסף ביוון הולך לאכול אותה בגדול.

עכשיו שמישהו יסביר לי למה הגרמנים והצרפתים מצילים אותם. אם הם כאילו פראירים צריכה להצתרף לאיחוד ,לעשות חגיגה ואז ללכת לגרמניה לבכות שיצילו אותנו ;)

אה, ואם לא היה יורו ויוון הייתה קורסת אז היא לא הייתה מקבלת סיוע בהיקפים עצומים? נכון שיוון ורק יוון אשמה במצב שלה, אבל זה לא אומר שאף אחד לא היה עוזר לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יוון" לא אשמה. "פוליטיקאים יוונים" אשמים.

חילוץ יוון מהמשבר לא רק שלא מוסרי, הוא רע מאוד ליוונים כמו שלשאר העולם. אם ממשלות יוכלו להיות חדלות פירעון נוכל לראות את שער הריבית של האג"ח הממשלתי עולה ברחבי העולם (כיוון שנוצר סיכון אמיתי למשקיעים). ובכל העולם וגם אצלנו פוליטיקאים לא יוכלו כל כך בקלות להכניס את הציבור לבור אין סופי של חוב. הממשלות יאלצו להצטמצם וכולנו נחיה בעולם טיפה שפוי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם לא היה יורו ויוון הייתה קורסת אז היא לא הייתה מקבלת סיוע בהיקפים עצומים? נכון שיוון ורק יוון אשמה במצב שלה, אבל זה לא אומר שאף אחד לא היה עוזר לה.

היא לא היתה חייבת לקרוס היא היתה יכולה להמשיך ולהיות כמו טורקיה, מדינה שנמצאת על התפר שבין המזרח למערב אבל היא החליטה לעבור לשכונה של עשירים ושם כידוע הכל יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור הזה התבשל שם כבר 20 שנה אם לא יותר. כבר כתבו לפני מה התנאים שם לעובדים, ויותר מברור שהכל שם מלוכלך ומסריח. אגב, אתה שוכח שגם תורכיה מתה להצטרף ל"שכונה של העשירים", פשוט העשריים לא מרשים לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תורכיה לא תהיה חברה באיחוד האירופאי, מקסימום כמו , תנאים מועדפים וכ' וכ'

התנאים של העובדים זה כלום, גם במדינות הרווחה הסקנדינביות אפשר לא לעבוד ולקבל כסף טוב. אבל אם המדינה צורכת יותר ממה שהיא מייצרת היא מתמוטטת.

היוונים עם שמסתפק במועט, תולדה של מאות שנות הישרדות על פיסות סלע בים התיכון. כששילמו להם בדרכמות הכל היה בסדר וגם לא יכלו לקנות עם זה הרבה בשווקים הבינלאומיים אבל ברגע שהיו צריכים לתת להם יורו נגמר למדינה הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...