שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - התחייה! - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - התחייה!

nucleo

Recommended Posts

• תגובות 442
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחח תודה miniMizer, לא כיוונתי לזה וזו לא הייתה אמורה להיות בקשה אבל אני לא מתנגד 8)

ג'ונסון, אני אנסה לארגן לחמישי הבא ואז אני אשאל פה מה אנשים מעדיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איציק , תמתן את התגובות שלך , השרת עובד מצויין

http://www.gametracker.com/server_info/212.150.254.3:19567/

אתה חייב בחיפוש לרשום במדויק Israel (הקפדה על אותיות גדולות וקטנות ) ואז תראה את כל השרתים כולל השרת של HWzone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות המשתמשים ב-AN-94 פשוט לא נורמלית, הייתי עכשיו בשרת במשחק נלסון ביי וכ-50% מהשחקנים השתמשו בנשק הזה.. כש-50% מהם השתמשו בו עם Magnum Ammo. פשוט גועל נפש. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות המשתמשים ב-AN-94 פשוט לא נורמלית, הייתי עכשיו בשרת במשחק נלסון ביי וכ-50% מהשחקנים השתמשו בנשק הזה.. כש-50% מהם השתמשו בו עם Magnum Ammo. פשוט גועל נפש. :-\

ומי במקרה משחק עם RPG באופן תמידי ::) .

מדוע אתה לא משתתף בכיבוש אזורים? אמרת K/D זה לא חשוב. O0

בנתיים נראה שמעלה אותו בכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי במקרה משחק עם RPG באופן תמידי ::) .

מדוע אתה לא משתתף בכיבוש אזורים? אמרת K/D זה לא חשוב. O0

בנתיים נראה שמעלה אותו בכוונה.

אני לא משחק עם RPG כנשק ראשי. זה רק לסיטואציות מסוימות. דרגה 45 עם 4 כוכבי זהב של RPG זה כלום, אתה סתם אומר כדי "להחזיר" לי.. אם העבירו עליך ביקורת אז פשוט תגיב עליה, להחזיר רק מציג אותך כילדותי.

ושיראה לך מה שאתה רוצה, אני לא משחק בשביל להעלות את ה-KD, אני בכלל לא מסתכל על זה, זה מעניין לי את ה.... אתה בינתיים היחיד כמעט שרושם "KD" כמעט בכל הודעה.

אתה יכול לומר "זה במשחק והוא קיים בשביל שישתמשו בו" ועוד דברים אחרים, אבל הנקודה היחידה שלך היא מה לי יש ומה אני עושה. כן, יש לי פלטינום עם CG/40MM.. תתבע אותי.

ואני אחד הבודדים שתמיד כובש אזורים ומתעצבן שאנשים לא עוזרים. כנ"ל לגבי Rush, אני תמיד מתעצבן כשאין עבודת צוות וכו'. חוץ מזה שלא תמיד צריך להטמין את הMCOM או לכבוש דגלים, אפשר להיות התומך לחימה שעוזר לאחרים לכבוש/להטמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם שיוצא לי לשחק איתך אתה עם RPG , אתה נעמד במקום מסויים ורק מעיף... [אני יודע שזה לא תמיד, אבל כל פעם שאני מדבר איתך על K/D אז באופן שקוף אתה מתחיל לעלות אותו -פתאום איכפת לך מזה]

מה זה להחזיר לך? מה אנחנו ילדים קטנים. תתפלא שה-M416 יש לו יותר עדפה - הוא מעולה בטווח קרוב וגם ארוך.

גם איתו מגיע להריגות רבות כולל 0 מיתה.

אני רושם K/D בכל הודעה? ממתי אני מדבר על זה? אם מעלים את זה ואני משתתף סבבה. אף פעם לא ציינתי את זה מרצוני.

תשחק איך שבא לך, אבל זה מגעיל שעושים אותו דבר [באופן אחר] ומתלוננים על אחרים- זה המגעיל.

אמרו לך את זה פעם -זה לא רק אני.

ה-K/D באמת לא מראה את רמת השחק , למה אני לא מכיר שחקנים מעולים ,ועוד אחד אם לא בין הטובים בארץ שה-K/D שלו לא הכי גבוה [elyasaf755 ] .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...