שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - התחייה! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - התחייה!

nucleo

Recommended Posts

חחח... שטויות... :xyxthumbs:

בכל מקרה , אני מוצא שהעדר כוונת הופך את המשחק לקצת יותר מאתגר , אתה לא יכול סתם לרסס - זה מוסיף אלמנט של כישורים במשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 442
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח... שטויות... :xyxthumbs:

בכל מקרה , אני מוצא שהעדר כוונת הופך את המשחק לקצת יותר מאתגר , אתה לא יכול סתם לרסס - זה מוסיף אלמנט של כישורים במשחק...

:hizuk:

זה כבר יותר לעיניין :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההרמה של השרת.

אני אחסום את GAZA ALLA אם הוא לא נחסם כבר וגם את YOELSHA - שניים שמגזימים עם הגוסטבים בצורה בוטה (אחד מהם הרג אותי באחד המשחקים עם גוסטב מטווח אפס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. אם נראה שלא הולך אז חודש הבא נקנה מהחברה השנייה (פשוט היא יקרה ב-50 אחוז)

מה יש חברה אחרת? באמת? אם הייתי יודע מזמן הייתי עוזב תגנבים האלה, 5000 פעמים ביום השרתים שלי נופלים והם עלק מאשימים את EA למרות שהשרתים של ויגיימס לא נופלים. תוכל להגיד לי את השם של החברה? אני יקרא עליה קצת נראה אם המחיר שלה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Multiplay.co.uk

מחיר יותר גבוה, שרתים שלא ממוקמים בישראל (ממוקמים באמסטרדם/אנגליה) - לקחת את זה בחשבון.

יצרתי בזמנו קשר עם Danieldot במטרה לברר ממי Vgames רכשו את ה Dedicated Box שלהם ובאיזו עלות. ככל הנראה מטעמי "חשאיות", הוא פשוט העדיף להתעלם ולא להגיב. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Multiplay.co.uk

מחיר יותר גבוה, שרתים שלא ממוקמים בישראל (ממוקמים באמסטרדם/אנגליה) - לקחת את זה בחשבון.

יצרתי בזמנו קשר עם Danieldot במטרה לברר ממי Vgames רכשו את ה Dedicated Box שלהם ובאיזו עלות. ככל הנראה מטעמי "חשאיות", הוא פשוט העדיף להתעלם ולא להגיב. :cool2:

וא וא מכיר את החברה, כבר חשבתי שיש עוד חברה שמוכרת שרתיפ פה בישראל ולא בחו"ל. כרגע HYPERNIA האופציה היחידה לצערנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אבל מנסיון - יצא לי לשחק בשרתים אירופאיים עם פינג הנושק ל 300~, וכל עוד לא היתה בעיה ברמת השרת - חוויית המשחק היתה טובה ואף איכותית יותר מזו של השרתים שמתארחים אצל Hypernia.

עדיף לשקול שרת עם פינג קצת יותר גבוה, אבל לפחות שירוץ חלק - ללא Rubber-banding וקריסות. לבינתיים עושה רושם ש multiplay היחידים שמסוגלים לספק שירות השואף לרמה הזו ובאופן לא ממש מפתיע, זה גם עולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rubber banding when paying on Windows or Windows 7

If you are experiencing "Rubber-banding" when a server is full and you're using Windows or 7, there are a few client side changes you can make to try and help. These are advanced changes and require some knowledge, so please don't attempt unless you are familar with including the Registry.

1) Try disabling the Service "Receive Window Auto-Tuning" (type "netsh interface tcp set global autotuninglevel=disabled" into a command prompt)

2) * Open regedit

* Go to: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Multimedia\SystemProfile

* There will be an entry for network performance throttling, default value is 10; set it to FFFFFFFF hex (willl look like 0xFFFFFFFF to the right of the entry)

* Reboot

אשמח לשמוע אם מישהו ניסה ועבד לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרת שלהם כמו השרת של REAL, HWZ וGamer ממוקם בנטויז'ן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...