מחפש כרטיס מסך חדש, בגבול ה 1000 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס מסך חדש, בגבול ה 1000 ש"ח

Toolbox

Recommended Posts

שלום לכולם,

כמו שנראה המצב כרטיס המסך שלי (Leadtek Geforce 8800 GTS 512MB) על סף הליכה לעולמו...

ניסיתי לוודא, נכון לעכשיו עושה רושם שזה המצב. בדקתי את מצב כמעט כל שאר הרכיבים במחשב, ומאחר ונשאר רק כרטיס המסך, לוח האם והספק... ללוח אם אין נטייה להתקלקל והספק הוא 500W של .

האחריות בתוקף עד סוף החודש, אבל מאחר והחברה פה בארץ פשטה את הרגל אני צריך לשלוח את הכרטיס לטיוואן, ובטח לחכות לפחות חודשיים-שלושה עד שאני אקבל אותו בחזרה. הזמן העצבים והכסף שכל התהליך הזה הולך לעלות לי פשוט לא משתלם יחסית לכרטיס בן קרוב לשנתיים ששווי השוק שלו היום בקושי 500 ש"ח.

זה המפרט הנוכחי:

לוח אם: Gigabyte GA-P35-DS3L

מעבד: Intel E8400

זיכרון: Samsung DDR2 800MHZ 2x1GB

דיסק קשיח: WD320AAKS SATA II 7200RPM 16M

כרטיס מסך: Leadtek GeForce 8800GTS 512MB

ספק: Earthwatts 500W

יש לי מסך 22", ברזולוציה של 1650x1050.

אשמח להמלצה לכרטיס טוב ומשתלם. ה GTS שלי היה אחד מהמוצלחים בתקופתו, די ברור לי שהיום כל הכרטיסים, גם ברמת הביניים, בטוח חזקים ויעילים יותר. הגג העליון שלי הוא 1000 ש"ח, למרות שעם הרזולוציה היחסית לא גדולה בטח יהיה אפשר להסתדר גם עם כרטיס במחיר נמוך יותר. חשוב לי שיהיו לו לפחות הביצועים של הכרטיס הישן שלי, היו לו יכולות מספקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמבחינתי זה של XFX שהוצע הוא גם הכי משתלם, יש חנות לא רחוקה ממני אז אני גם יכול לחסוך דמי משלוח.

מה עם ה HD5770 שראיתי שמופיע לא מעט ?

הבנתי שהוא חלש יותר, אבל מה עם התמיכה ב 11 ? שווה משהו ?

ואני מניח שעל כרטיסים של אין כרגע מה לדבר... לפי מה שראיתי בכיוון שאני מחפש הם לא משתלמים בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיוון של יש לך את GTX260 216SP שהוא כרטיס לא רע בכלל, אבל פשוט יותר חלש נטו.

הוא כן יביא לך דברים כמו PHYSX שבהם לעיתים רחוקות משתמשים במשחקים אבל ברוב המוחלט מדובר בביצועים נטו.

שני הכרטיסים יציבים ובשלים מאוד מבחינת הדרייברים.

מבחינת יכולות שניהם דומים, שניהם רוצחים.

תמיכה בDX11 לא רלוונטית לכרטיסים באיזור הביצועים הזה, טסלציה כבדה תוריד כרטיסים כאלה לרצפה כמו זבובים, גם היום כרטיסים כמו HD5870 או GTX470 שעולים משמעותית יותר מתמודדים עם טסלציה בצורה שהיא לא יותר מ"בסדר מינוס" הפריימרייט עדיין לא גבוהה והיצרניות ממשיכות לפתח ארכיטקטורות יותר יעילות בשביל להתמודד כמו שצריך עם העניים.

לעת עתה, כרטיס הHD4890 יהיה בחירה טובה, על אחת כמה וכמה בהנחה של 200 שקלים כמו שאתה רואה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... אז כנראה שאני אלך עליו...

רק שאלה אחת- בשבילו אני צריך שני חיבורי PCI-E מהספק...

הכרטיס הנוכחי שלי משתמש רק באחד, והאמת שלא עשיתי חיפוש נרחב במיוחד- אבל נכון לכרגע לא ראיתי שניים

יכול להיות שלספק שלי אין שני חיבורים כאלה ?

ואם זה המצב- מה אני יכול לעשות ? ספק חדש נשמע כמו בזבוז משווע, במיוחד שהספק שלי הוא טוב.

עדכון:

מצאתי מתאם שהופך שני חיבורים רגילים לחיבור של PCI-E, אני מניח שזה יפתור את הבעיה.

באותה הנשימה... הוא גם יעזור לי לבדוק סופית על מחשב אחר אם זה באמת הכרטיס מסך שדפוק :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... אז כנראה שאני אלך עליו...

רק שאלה אחת- בשבילו אני צריך שני חיבורי PCI-E מהספק...

הכרטיס הנוכחי שלי משתמש רק באחד, והאמת שלא עשיתי חיפוש נרחב במיוחד- אבל נכון לכרגע לא ראיתי שניים

יכול להיות שלספק שלי אין שני חיבורים כאלה ?

ואם זה המצב- מה אני יכול לעשות ? ספק חדש נשמע כמו בזבוז משווע, במיוחד שהספק שלי הוא טוב.

עדכון:

מצאתי מתאם שהופך שני חיבורים רגילים לחיבור של PCI-E, אני מניח שזה יפתור את הבעיה.

באותה הנשימה... הוא גם יעזור לי לבדוק סופית על מחשב אחר אם זה באמת הכרטיס מסך שדפוק :yelclap:

הכרטיס מגיע עם שני מפצלים ממולקס ל 6פין... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר תמיכה חזקה??

הכרטיס מסוגל להריץ אומנם לא ברזולוציית FHD אבל ברזולוציה שך 1650 מריץ יפה-ואל תשכח-הכל יחסי לכסף-ובתמורה לו הוא מציע יפה(לפחות עד בוא כרטיס אחר במחיר שלו)

בכל מקרה ידידי מה שתבחר-שתנהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...