לא מזהה לי כרטיס מסך HD5570 - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מזהה לי כרטיס מסך HD5570

common

Recommended Posts

כל שעובד עם 9500GT יסתדר גם עם 5570 (מבחינת תאימות) כמו גם עם כל כרטיס שיש בשוק כרגע שאינו AGP כלומר 99.9% מהכרטיסים הנמכרים (אם לא היה מתאים לא היית פיזית יכול להכניס אותו לסלוט), וכל ספק שיש לו מספיק כוח לל9500 אמור להסתדר גם עם 5570 כי האחרון דורש פחות.

אתה יודע מה? תיקח את הכרטיס לאותו חבר ממנו השאלת את ה9500GT ותנסה לחבר אותו למחשב שלו. אם הוא לא יעבוד גם שם תדע שהבעיה כנראה בכרטיס. אם יעבוד אפשר יהיה לשבור את הראש הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל שעובד עם 9500GT יסתדר גם עם 5570 (מבחינת תאימות) כמו גם עם כל כרטיס שיש בשוק כרגע שאינו AGP כלומר 99.9% מהכרטיסים הנמכרים (אם לא היה מתאים לא היית פיזית יכול להכניס אותו לסלוט), וכל ספק שיש לו מספיק כוח לל9500 אמור להסתדר גם עם 5570 כי האחרון דורש פחות.

אתה יודע מה? תיקח את הכרטיס לאותו חבר ממנו השאלת את ה9500GT ותנסה לחבר אותו למחשב שלו. אם הוא לא יעבוד גם שם תדע שהבעיה כנראה בכרטיס. אם יעבוד אפשר יהיה לשבור את הראש הלאה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, התקנת במחשב אחר, הכרטיס עובד. :(

העברתי את הספק 400W מהמחשב השני למחשב שלי, - עדיין לא עובד :(

כנראה שהבעיה בלוח אם. נשמע הגיוני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין נכון... הכרטיס שלך עובד תקין על מחשב אחר, הכרטיס של המחשב האחר (9500GT) עובד תקין אצלך, אבל כשאתה מחבר את הכרטיס שלך למחשב שלך הוא לא מוציא שום דבר למסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי לוודא שזאת לא תקלת חומוס, אתה בטוח שבכל הפעמים חיברת את המסך לכרטיס ולא לחיבור בלוח??

כי אני לא רואה סיבה בעולם שהוא לא יעבוד (גם עם הספק הקודם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו בעית תאימות יותר מאשר בעיה בספק או כל דבר אחר. ראיתי מקרים עם לוחות אם מסוימים שסירבו בכל תוקף לעבוד עם כרטיסי אבל עבדו בכיף עם ATi, ולהיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

נשמה אני יש לי את אותו כרטיס שלך ואת אותה בעיה שיש לך והלכתי ליקנות ספק 600 וואט ריל וזה לא פטר את הבעיה אני חושב שזה תמיכה של הלוח אבל כל אופן תחבר אותו על vga ותחכה איזה שתי דקות אחרי ההדלקה של המחשב.. וזה אמור לעבוד זה מה שקורה אצלי בכל אופן ואצלי על dvi בכלל לא עובד.. מקווה שעזרתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...