Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 83 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה דומיניישן אתם יכולים לשחק :s07: :s07:

אני מקווה שיצא לגוון קצת במשחק החדש

זה המשחק הכי קבוצתי שיש.

יהיו עוד מודים חדשים ככה שאין מה לדאוג

במצב דומיניישן אפשר לראות במהלך המשחק כמה דגלים כל אחד תפס ואז כמובן להעיף חוכמולוגים שרק משחקים בשביל קילסטרייק.

תוספת מבורכת :xyxthumbs:

אכן, הגיע הזמן.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כששתי הקבוצות ברמה גבוהה ונלחמות על דגלים (למשל S6 VS EXTRA) המשחק משתדרג לרמות גבוהות

מרתון לא יתרום הרבה ב BO כי הוא מוגבל בזמן ושחקנים כבר יעדיפו להחליף אותו בפרק אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSECOND CHANCE הזה הוא ממש גרוע, ממש חרא, אבל פשוט לא היה להם רעיון אחר, ועכשיו עלה לי הרעיון, בדרך לבצפר.

Still Hands-Reduces recoil

Pro version-Toss back frag grenades faster

איך זה? חשבתי על זה לגמרי לבד, ופרסמתי את זה בפורומים של BO הרבה יותר טוב מהLAST STAND הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כששתי הקבוצות ברמה גבוהה ונלחמות על דגלים (למשל S6 VS EXTRA) המשחק משתדרג לרמות גבוהות

מרתון לא יתרום הרבה ב BO כי הוא מוגבל בזמן ושחקנים כבר יעדיפו להחליף אותו בפרק אחר

השבוע היה נגדם משחק מצויין ב Scrapyard שהסתיים 200-195 לנו.

אני אבדוק בערב מי מהם עובר ל BO.[br]פורסם בתאריך: 2.11.2010 בשעה 15:36:18

הSECOND CHANCE הזה הוא ממש גרוע, ממש חרא, אבל פשוט לא היה להם רעיון אחר, ועכשיו עלה לי הרעיון, בדרך לבצפר.

Still Hands-Reduces recoil

Pro version-Toss back frag grenades faster

איך זה? חשבתי על זה לגמרי לבד, ופרסמתי את זה בפורומים של BO הרבה יותר טוב מהLAST STAND הזה.

על זה אתה חושב בדרך לבית הספר ?

אני כל הזמן חשבתי על הציצים של המורות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא steel hands? אגב רעיון מעולה לדעתי. באמת רעיון טוב פחות רתע תמורת פרק.

ד"א לדעתי בגלל שזה דדיקייטד אז לדעתי אנחנו צריכים שהקלאן יהפןך לקלאן סגור, לא יתכן שכל אחד יבוא "היי S6 איזה קלאן טוב אפשר להצטרף?" צריך לשמור על אווירה ביתית, רק מי שחבר ב HWzone ושבאת פעיל בפורום ולא סתם אומר "היי אפשר להצטרף ביי". אחרת זה יהפוך להיות קלאן פרוץ מכל כיוון ולא יהיה לו טעם.

ולעומרי, זה רק יקטין את הרתע נגיד ב 10-15 אחוז, לא ב 300.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימון וISR ,מתי זה היה נגד אקסטרה? לפני יומיים לא?

אם לומר את האמת ? אף פעם לא נהניתי ככה מסיבוב, היה פשוט תענוג, הם שחקנים ברמה מאוד מאוד גבוהה, בקיצור, הם הולכים להשתלב איתנו יפה מאוד בBLACK OPS ,

לגבי התשיעייה ,זה לא תשיעייה וזהו,לא אמרתי את זה, חוץ מזה שאני לא קובע כלום לבד,אני בא להתייעץ אתכם, אנחנו נקבל את המשחק קודם כל, נתחיל לזרום, נראה מה הולך שם, מי מסתגל מהר, מי לא ואז נדע איך לקבוע את התשיעייה המועדפת.

כמובן שS6 יישאר קלאן פתוח שמורכב מהרבה שחקנים, אבל שוב, תהיה תשיעייה מועדפת, מבלי לפגוע באף אחד, כי ברגע שיש לנו שרת אז התחרויות מתחילות לזרום כמו מים ושם באמת צריך שחקנים ברוכי כישרון שמשחקים לא מעט, אני לא מתנשא או משהו, גם אני וגם סיימון וגם DJ וכל הוותיקים "נשב בספסל" ,לא להילחץ ,לכולם יהיה כיף, חוץ מזה שבחודשים הראשונים נמלא את השרת בשחקנים של הפורום בלבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה אתה חושב בדרך לבית הספר ?

אני כל הזמן חשבתי על הציצים של המורות :lol:

איך יש לכם כוח לחשוב בבוקר...

ברוב המקרים בכל מקרה יהיה קשה למצוא יותר מ 9 שחקנים, רוב האנשים פה עובדים/לומדים/יוצאים מהבית מידי פעם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...