Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוי אלוהים בבקשה עשה שלא נכנס לויכוח העין האנושית שוב.

לי אישית ולא עוד כמה חברס, אם אין לנו 60+ אנחנו לא יכולים לקבל חוויה טובה מספיק

בסדר, לא ידעתי שיש אנשים שמרגישים. מקובל עלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמוך עליי שגם אם אתה לא מרגיש, אם היית משחק על 60+ קבוע ורז' מקסימלית היית מסיים את המשחקים שלך עם תוצאות טובות יותר.

נכון, אבל לא מדויק , כזכור לכם אני שיחקתי לא מעט פעמים בנייד שלי דרך העבודה.. עשיתי לא מעט ניוקים וסקורים מצויינים..אז אפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל לא מדוייק, אם אתה טוב אתה תוציא תוצאה טובה גם עם FPS מקרטע, אין ויכוח שהוצאת ניוקים, אבל התוצאות שלך היו ירודות מהממוצע שקיבלת כששיחקת בבית. ;) (אם לא נחשיב את כל הRANDOM CRAP שקורה בMW2 וכל המשחקים עם חוסר מזל ושיירות של טיוברים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אם לא נחשיב את כל הRANDOM CRAP שקורה בMW2 וכל המשחקים עם חוסר מזל ושיירות של טיוברים)

:lol: :lol: :lol:

Well said m8!

אתם אומרים שכדאי שיפרסמו בעמוד הראשון FAQ (ש[השאלות] כמובן יהיו ערוכות ע"י Gman) ע"מ שלא ישאלו את אותן שאלות שוב ושוב ושוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל לא מדוייק, אם אתה טוב אתה תוציא תוצאה טובה גם עם FPS מקרטע, אין ויכוח שהוצאת ניוקים, אבל התוצאות שלך היו ירודות מהממוצע שקיבלת כששיחקת בבית. ;) (אם לא נחשיב את כל הRANDOM CRAP שקורה בMW2 וכל המשחקים עם חוסר מזל ושיירות של טיוברים)

ברורר, אין לי צל של ספק שהוצאתי יותר בבית וחווית המשחק שונה לחלוטין במחשב חזק, אבל עדיין, הכל אפשרי :D

אם אין ברירה? תאמין לי שניתן להסתדר, אני התחלתי לשחק COD4 עם 7600GS, מבטיח לך שלא קיבלתי למעלה מ22 FPS על הגדרות מדיום ומטה, והייתי אחד הסנייפרים שם .

הכל עניין של הרגל ,אם אתה רגיל לחרא תדע להוציא גם ממנו את המיטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שבהשוואה למחשב העין מסוגלת להריץ עד 79-85 FPS, כך שיותר מזה במשחקי מחשב זה כבר לא נחוץ, כי במילא העין לא תקלוט את ההבדל, ככה אומרים, אני יודע שזה כמו להשוות את הזיכרון של המוח לGIGABYTES אבל ככה שמעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש הבדל.

עד היום הייתי מקבל 40-60 FPS והיו קירטועים פה ושם והמשחק היה רץ אבל לא חלק

אחרי השידרוג האחרון אני מקבל 91FPS קבוע והמשחק טס

למה שדרגת בסוף ל965 ולא 955? מה גם, למה קנית 4GB DDR3 כשכבר היה לך 4GB DDR2?

אני גם בחודש הקרוב אשדרג ל955BE ולוח GA-MA770-UD3, ככה שאני אמשיך להשתמש ב4GB שכבר יש לי :ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...