Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ומה קטע של סכין הפצ'נאז? אפילו הם זנחו אותן ממש מהר בגלל שהן לא היא עקביות בכלום (לא באמינות, לא בדיוק, לא במרחק, לא בעוצמה, בקיצור... כלום) ועברו לסכיני הטלה כמו כולם...

שמע... אם יהיה M16 אקימבו.... זאת באמת תיהיה שירת הברבור עבור סדרת COD. בשיא הרצינות, אני אפילו אערוך את הטקס האשכבה ואזמין את כולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה ניתוח.

לשמחתי, ה Famas הולך להיות פול-אוטומט כמו ה M16 (הנשק הראשון בסירטון) שדי סורס ב MW2

הסנייפר נראה כמו עלייה ברמת הקושי שזה טוב, QS אין לו לפחות לא לזה שבסירטון.

רכב ה RC שניתן לשליטה נראה כמו ענין מיותר.

נחכה לסירטון המולטי הרישמי שישוחרר ב 1 לספטמבר

GT Pop-Block: Multiplayer Teaser

http://www.gametrailers.com/video/gt-pop-block-call-of/702709

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחזיק אצבעות שיחד עם סרטון המולטי ב1 לחודש יכריזו גם על בטא.

ומה אתם חושבים, TREYARCH אידיוטים? M16 AKIMBO? לא חושב שיהיה AKIMBO בכלל במשחק.

סכין ההטלה הנזרקת היא KILLSTREAK וניתן להשתמש בה פעם אחת כולה... בינתיים אין במשחק שומדבר גרוע יותר מPREDATOR MISSILE שאיתו אפשר לקבל 1-5 הריגות בחינם.

לכו תשלטו על הRC BOMB הזאת במהירות המטורפת שלה כשכל פיפס קטן שתיתקעו בו היא תתפוצץ, מה גם שאני בטוח שאפשר לקפוץ מעליה (נשמע משעשע ;D)

החייל שעושה NINJA DIVE לצד בסרטון ממש תפס לי את העין, זה יהיה נורא נחמד אם יהיו עוד אפשרויות לכניסה מהירה למחסה ובלבול האויב בקרב יריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה ניתוח.

לשמחתי, ה Famas הולך להיות פול-אוטומט כמו ה M16 (הנשק הראשון בסירטון) שדי סורס ב MW2

ניתוח לא משהו, לא מעט טעויות יש לו, בראש ובראשונה זה לא M16 אלא CAR-15

נכון נכון אותו מכאניזם - לא אותו .

היו שם עוד כמה טעויות קטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

car15 - השם האזרחי לכל משפחת הרוס"רים הקצרים והתמ"קים ע"ב משפחת ar15

ar15- השם האזרחי לכל משפחת הרוס"רים הארוכים והרוס"כים באותה משפחה

השם הצבאי שלהם זהm16/m4 לגירסאותיהם. תקרא לו עגבניה או בנדורה זה עדיין אותו פרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי חשיפת הפרטים המלאים של המולטיפלייר שתתחיל ב-1 לספטמבר, אם הוא יראה טוב ויהיה ביקוש נארגן מכירה משהו כמו חודש/חודש וחצי לפני היציאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

car15 - השם האזרחי לכל משפחת הרוס"רים הקצרים והתמ"קים ע"ב משפחת ar15

ar15- השם האזרחי לכל משפחת הרוס"רים הארוכים והרוס"כים באותה משפחה

השם הצבאי שלהם זהm16/m4 לגירסאותיהם. תקרא לו עגבניה או בנדורה זה עדיין אותו פרי.

לא מדוייק.

AR15 או בשמו ArmaLite Rifle, 15 היא הגרסאה "המקורית" תחת הייצור של ArmaLite, יש לו גרסאות קרבין אך הן מעולם לא נקראו CAR.

לאחר מלחמת וויאטנם Colt קנתה את הזכויות לייצור הנשק ומכרה אותו תחת CAR15 - Colt Assault Rifle, 15, שגם לו בין השאר היו גרסאות "commando וcarbine"

בצבא M16\XM16 היה השם לכל המשפחה שהתבססה על הAR-15, ברוויזיות השונות שלוVanilla, A1,A2, A3... שמעבר לA1 שעדיין האמריקאים חשבו שהוא יכול לשמש כSAW והיום והאמת שמאז סוף מלחמת וויאטנם בערך לא נמצאות בשימוש(המכלול של המקוריים הוסב, והפיתוח של הM249 התחיל כלקח ממלמת וויאטנם שבה המצב האוט' של הM16 הביא לבזבוז עצום של תחמושת, והמצב SAW שלו(כן הקשקוש שבו מניחים יד על הכת ומשכיבים את הלחי עליה כאשר הנשק על חצובה ומדמיינים שזה בארונינג) היה כשלון יחסית לRPD\RPK שהיו בשימוש בצבא וויאנטם והVK)

כיום הכינוי M16 מתייחס לנשקים החצי אוטמטיים בלבד, M4 פותח בסוף שנות ה90 מרוויזיית קרבין של הCAR15 ומגרסא A1 שלו גם מכיל מצב אוט' מלא בנוף לצרור וחצי אוט', הכינוי M4 כיום קיים מתייחס לנשקים האוט' בלבד, ומבחינת הצבא מדובר במשפחה חדשה שמפותחת במקביל לM16.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי.

הרשה לי לקוש לך קושיה, יש לך מושג מה ההבדל בין AR15 ו M16 (אני מתייחס לA1 בשניהם) ולא, מתפסים, ידית אחיזה וקת לא נחשבים.

(אני אתן לך רמז, ויקי נכתבת ע"י אנשים בלי ביקורת על מה נכתב באמת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...