מסך 24", U2410 הוא האופציה היחידה? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 24", U2410 הוא האופציה היחידה?

GGuyZ

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני צריך לקנות מסך, ואני שוקל לקנות 24". אני מבין שה-U2410 הוא אופציה טובה, אך השאלה היא האם ישנן אופציות זולות יותר שעדיין מספקות את הסחורה (פאנל איכותי ומסך טוב בכללי). יש לציין שעד היום עבדתי עם TN וגם ממנו הייתי מאוד מרוצה.

בכל מקרה, מחיר הU2410 הוא כ-2500. האם זה הכי זול שניתן למצוא מבלי להתפשר על איכות?

תודה ושבת שלום.

הערה: אני מחדד קצת את הנושא. למיטב הבנתי, ב-22" קיים ה-2209wa שהוא לא TN. מחירו עומד על כאלף ש"ח, ולמעשה, רכישת שני מסכים כאלה עדיין תשאיר לי עודף בהשוואה ל-24", ושני מסכים יתנו לי מרחב עבודה גדול בהרבה (איבוד קל לגובה).

סביר להניח שלא ארכוש בשלב זה שני מסכים, אך בכל מקרה הקפיצה במחיר לא נראית עבורי כדאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2209WA הוא לא בדיוק כ-1000 ש"ח. הכי זול הוא ~1100 והמחיר הממוצע הוא 1200.

עדיין, אתה צודק, ששניים כאלה יהיו יותר זולים מU2410 אחד, ולכן אם לא חשובה לך הרזולוציה הגבוהה יותר ב-24" או שלל הכניסות שיש לו, התמורה כנראה לא שווה את ההפרש.

מצד שני, אם עבדת עם TN והיית מרוצה, לא חסרים מסכי TN שהם 24" והרבה יותר זולים (סביב ה1500 ואף פחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

אני אקרא קצת על הדל 24" ואראה אם ההפרש מצדיק את עצמו עבורי, אך כמו שזה נראה אני אשאר עם ה-2209wa. נמתין שמחירי ה-24" יהיו יותר כדאיים למיינסטרים.

וכמו שאמרתי, אכן אין לי שום בעיה עם TN. ראיתי מספיק דוגמאות לכאן ולכאן כדי להעיד שאני באופן אישי לא מרגיש בהבדל רב, אך בכל זאת אני אנסה שימוש ממושך ואישי עם פאנל לפני שאני קובע זו נחרצות. אולי שימוש קבוע ישכנע אותי אחרת, או שהוא רק ישכנע אותי שהגודל כן קובע והפאנל קצת פחות.ש

שוב תודה ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה השימוש?

גרפיקה?

גיימינג?

טקסט?

סרטים?

יש את ה-F2380 בגודל 23' ברזולוציה של 1920X1080 עם פאנל C-IPS ב~1400 ש"ח אבל הוא מומלץ כמעט אך ורק לטקסט וממש לא לגיימינג:

http://www.prad.de/en/monitore/review/2009/review-samsung-f2380.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...