חושב לגור בשכירות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חושב לגור בשכירות

wooper

Recommended Posts

וכל חייך כסטודנט (3-4 שנים) לא יהיו לך חיים פרטיים. כמה נפלא. ::)

מי ישמע אתה ישן עם הוריך באותה מיטה. אני מעדיף לחיות בלי "חיים פרטיים" (שטות מוחלטת) עדיף על פני לחיות כמו עכברוש במחנה פליטים. את הצבא סיימתי. אדם צריך לשאוף לעלות ברמת חיים, לא לרדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

19

אני מקווה שלא רשמתי משהו לא במקום.. אצלי בכל אופן בבית אני יכול לנעול את החדר וכל לילה הבית ריק ועומד לרשותי.

אתה אומר דברים במקום וחושב בצורה נכונה. יש אנשים המאמינים שצריך לחיות בחורבה שורצת עכברושים, לקרוע את התחת כדי לשלם שכר לימוד ושכירות, לאכול אוכל של בית תמחוי וכמובן גם ללמוד כדי לקבל את החוויה "הסטודנטיאלית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעונין לגור במקום עם ערסים,סמים

יש עוד הרבה פרמטרים לבדוק

לכן צריך לעשות מחקר איפה לגור

אין פסול באדם שרוצה לגור לבדו ::)

בגרות מלאה זה מספיק בשבילי

בגלל שהיום תואר זה נורמה צצו כל המכללות שקר כלשהו

כרגע אני גר בירושלים

השאלה איפה לחפש

ירושלים יחסית יקרה אבל בטח תימצא איזה מקום זול צמוד לחרדים או פלסטינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל קשור עכברוש? הבן אדם מרוויח 5,000 ש"ח, הוא יכול לחיות כמו מלך.

בזימבבואה, אולי. רמת חיים נורמלית שכח מזה. מה עם אוכל? (אני מדבר על אוכל אמיתי, לא פיצה להכנה במיקרו, קולה וספגטי) כביסה, רהיטים, חשבונות, מיסים, רכב? קרא לי מפונק. קרא לי איך שאתה רוצה. אני רגיל לרמה מסויימת ואין שום סיבה שאני לא אחיה ברמה הזאת כל עוד אני יכול. אחי חי עם הורי כל התואר ומספר שנים אחריו עד שחסך מספיק כסף לעבור לדירה כמו בן אדם. (לרכוש רהיטים, אלקטרוניקה, , לעשות שיפוץ ועוד) אם אין ברירה וחייבים לעבור לגור לבד מסיבות שונות מילא, אבל כל עוד אפשר ללמוד ולחיות בראש שקט למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lev-27, גם אם תחזור על עצמך 2,000 פעם זה לא ישנה את העובדה שאתה מדבר שטויות.

עכברוש במחנה פליטים?

אני מוכן להתערב איתך שאני חיי ברמת חיים יותר גבוהה ממך, סבבה?

ההוצאות הבסיסיות עולות לי בערך 5,000 ש"ח בחודש:

שכירות+הוצאות דירה (ארנונה, חשמל, מים) = 2,500 ש"ח בחודש

הוצאות דירה נוספות (אינטרנט, טלפון..) כ-500 ש"ח בחודש

אוכל כ-1,000 ש"ח בחודש

הוצאות רכב כ-500 ש"ח בחודש

בילויים וכו' כ-500 ש"ח בחודש

רוצה לראות את הדירה שלי? דירת 3 חדרים גדולה, טלוויזית פלזמה 50 אינץ', מחשב + .. מה עוד אתה רוצה?

כמובן שכל הדברים האלה עלו לי קצת אקסטרה (אני גם מרוויח קצת יותר מ-5,000..) אבל אני גם לא ילד בן 21 שהרגע השתחרר מהצבא וגם אני התחלתי עם פחות ולאט לאט עליתי למעלה. אתה חייב להתחיל מאיפשהו, לשבת בבית ולחכות "שיהיה טוב יותר" (a.k.a "תיאוריית הקרירין") זה לא פיתרון לכלום.

נ.ב.

לצורך העניין אני גר בחיפה.

כמו שאמרתי, ברור שאי אפשר לחיות בסכומים כאלה בהרצליה . אבל בהחלט אפשר. עם קצת מאמץ, גם במרכז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שגר לבד כבר 4 שנים...אני חייב לציין שהדבר אפשרי ! ! !

זה רק עניין של איפה לגור ועל מה אתה מוכן להתפשר או על הגודל של הדירה או על השכונה ....וכמובן באיזו עיר ....כמובן אני עובד במשרה מלאה ולעיתים נדירות השכר שלי יורד מ 5000 לאט לאט קניתי את כל הריהוט בעצמי

חשוב מאוד יהיה לך כסף לפחות לכמה חודשים ראשונים להתחלה ....{10000 יספיק אפשר להסתדר גם אם פחות ...} עבודה מסודרת קבועה וטובה ! ! !

על מנת לחזק את "התומכים בי" גם אני בסך הכל "ילד" שגר לבד מגיל 22 ...ביולי אני יהיה 26

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LEV,תנסה אולי לשקול לעבור בשכירות עם חבר 1 לפחות שההוצאות יחולקו בין שניכם.(אם אתה לא רוצה שותפים שאתה לא מכיר,אז עדיף איזה חבר קרוב לא?)

ומחיפוש קטן בYAD2 בלוח שכירות,ראיתי לא מעט דירות שנכנסות בתקציב של 1500 שקלים אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lev-27, גם אם תחזור על עצמך 2,000 פעם זה לא ישנה את העובדה שאתה מדבר שטויות.

רוצה לראות את הדירה שלי? דירת 3 חדרים גדולה, טלוויזית פלזמה 50 אינץ', מחשב + .. מה עוד אתה רוצה?

כמובן שכל הדברים האלה עלו לי קצת אקסטרה (אני גם מרוויח קצת יותר מ-5,000..) אבל אני גם לא ילד בן 21 שהרגע השתחרר מהצבא וגם אני התחלתי עם פחות ולאט לאט עליתי למעלה. אתה חייב להתחיל מאיפשהו, לשבת בבית ולחכות "שיהיה טוב יותר" (a.k.a "תיאוריית הקרירין") זה לא פיתרון לכלום.

נ.ב.

לצורך העניין אני גר בחיפה.

כמו שאמרתי, ברור שאי אפשר לחיות בסכומים כאלה בהרצליה . אבל בהחלט אפשר. עם קצת מאמץ, גם במרכז.

מדהים איך כל החישובים הסתדרו בצורה נוחה בתקציב הנידון לויכוח. מה קורה אם הרכב מתקלקל? המקרר נשרף? הצנרת דולפת? בגדים? נעליים? הספה נשברה? המחשב נשרף? עובדה שאתה לא חי על 5,000 בחודש תקציב ברזל. אתה מרוויח הרבה יותר ונהנה מתנאים טובים בעבודה בהשוואה לילד בן 22 שרק סיים .

ברור שכל אחד צריך להתחיל מאיפשהו. אף אחד לא מדבר, למעט קרירין, על התיאוריה המגוחכת לקנות דירה במזומן. אני מדבר על בחירה בין לחיות מספר שנים בנוחות עם הורים עד לסיום התואר או לעבור לגור לבד עם כל הקשיים הכרוכים בכך בנוסף לתואר. אני לא רואה שום סיבה למה אדם צריך להעמיס על עצמו ככה למעט חוסר ברירה מוחלט.

נ.ב

התערבנו. תביא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגור לבד?

תמצאו חברה או תעברו לגור איתה למי שיש.

כשזה מתחלק בין שני אנשים זה פחות כואב.

לגור עם חברה זה סיפור אחר כי יש לזה יתרונות מעבר ללהיות קצת יותר עצמאי או , השאלה אם זה המצב.

בכל אופן אני את דעתי אמרתי. אם אתה עובר לשכירות כמובן מומלץ לעשות את זה עם שותפים.

שהיה בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים איך כל החישובים הסתדרו בצורה נוחה בתקציב הנידון לויכוח.

מין הסתם המספרים מעוגלים, לפעמים זה יותר ולפעמים פחות.

מה קורה אם הרכב מתקלקל?

אז באסה.

מצד שני, מי אמר שילד בן 21 שהרגע השתחרר מהצבא צריך בכלל להחזיק רכב?!

המקרר נשרף? הצנרת דולפת?

מתקשרים לבעל הבית והוא מתקן...

עלות: 30 אגורות, עלות שיחה של דקה בסלולרי.

רואים שבחיים לא גרת בשכירות...

בגדים? נעליים?

נעליים?? כל כמה זמן אתה קונה נעליים שהכנסת את זה לעלות החודשית??

אם תחלק את עלות הביגוד לממוצע חודשי, אתה תגלה שמדובר במקרה הכי "רע" בכמה עשרות שקלים בודדים בחודש.

נניח 50 שקל, מאפשרים לך לקנות בגדים ב-600 שקל בשנה, זה לא מעט בכלל. אל תשכח שנקודת הפתיחה שלך היא לא של אדם עירום.. כבר יש לך בגדים.

תעשה מנוי 2.5MB במקום 5MB והנה קיזזת את העלות הזאת.

הספה נשברה? המחשב נשרף?

למה שספה תישבר?! למה שמחשב ישרף?! אני חיי כבר כמעט 27 שנה ובחיים שלי לא נתקלתי במקרה של ספה שנשברה.. לעזאזל, אפילו לא בצבא עם ספות פלוגתיות שעוברות גיהנום ומטיילות בכל הארץ.

עובדה שאתה לא חי על 5,000 בחודש תקציב ברזל. אתה מרוויח הרבה יותר ונהנה מתנאים טובים בעבודה בהשוואה לילד בן 22 שרק סיים צבא.

ברור. אבל למעשה זה גם בדיוק הסכום שהתחלתי איתו בגיל 22 כשרק סיימתי צבא. אז היתה לי דירה יותר קטנה (2 חדרים שעלתה 1,200 שקל), לא היה לי כסף לקנות 50 אינץ' אלא "רק" 29 אינץ', לא היה לי מדיח כלים במטבח (בין היתר כי לא היה מקום..) ואפילו מערכת הקולנוע הביתית שלי (שקניתי בכלל מהמשכורת הצבאית בזמן השירות עצמו, תשלומים זה דבר נפלא) נשארה בבית של ההורים.

אז מה? אמרתי מתישהו שאפשר להגיע ישר לקו הסיום, בלי לעבור קודם בקו הפתיחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי באיזה אזור אתה רוצה לגור, במקומות מסויימים אפשר להסתדר אפילו עם פחות.

אני במקרה עברתי לגור בשכירות לפני חודש, שכר דירה (+כל המסים)+חשמל +YES+סלולרי+אוכל+בילויים+הוצאות משניות=4500-5500. אם מתהדקים אפשר גם לרדת ל-4000-4500 בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...