התעניינות לגבי חיי העגלות\מובינג בארה"ב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התעניינות לגבי חיי העגלות\מובינג בארה"ב

Bebush

Recommended Posts

:hi:

יש בפני כמה אפשרויות, אני רק רוצה חוות דעת כללית אני לא רוצה לערב אותכם במה שאני עובר ומה ההשלכות.

סיימתי וכרגע אני לא עושה כלום עם החיים שלי, התוכנית הכללית שלי היא לטייל בעולם, אני לא מעוניין ללמוד עכשיו וכנראה שגם לא בזמן הקרוב.

יש לי אזרחות אמריקאית ופה אני מתלבט.

אני רוצה לטוס לארה"ב לבקר, להנות ומשם לראות לאן אני ממשיך.

קרוב משפחה שלי פה בארץ כנראה יכול לסדר לי עבודה בעגלות\מובינג (moving) בAtlanta, GA.

לפי מה שאני יודע זה כסף טוב, הרבה שעות עבודה וקצת הוצאות.

ואפשרות אחרת היא לטוס לארה"ב לגור עם חבר מהתיכון, יש לו כבר עבודה בשבילי 11hrs@11$ an hour, אני יכול לגור אצלו בבית לכמה זמן והתוכנית היא לשכור דירה, לקנות ...

כרגע אני רוצה להנות, פחות לעבוד, לעשות קצת כסף ומשם נראה לאן ממשיכים.

אני כרגע רק עם הכסף מהמענק של הצבא (ביזיון) אז זה יספיק לי רק לכרטיס ואיזה חודש בארה"ב (אני מניח)..

אני גם אנסה לסגור עסקה כזאת שאם לא ילך לי עם התוכנית השניה אני יוכל לפחות להשיג את העבודה בעגלות.

אז מי שכבר עבד בעבודות האלו, האם זה שווה? כדאי לי ללכת על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו שהייתה לו חברה חוקית לזה (חשוב ללכת דרך מקום חוקי שמסדר לך וויזה)

וגם כמה אנשים שנסעו דרכו.

כעיקרון זה תלוי בך, אבל זה הרבה מאוד כסף.

כמובן שהשעות מטורפות ואין הרבה הוצאות כי פשוט אין לך ממש זמן להוציא כסף, אתה ישן/עובד.

אם יש לך זמן ובא לך לעשות הרבה כסף, זה כדאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו שהייתה לו חברה חוקית לזה (חשוב ללכת דרך מקום חוקי שמסדר לך וויזה)

הוא רשם שיש לו אזרחות אמריקאית ככה שויזה הוא לא צריך.

אני מציע לך לרדת מהעגלות זה סתם חרא, אתה צריך לדחוף לאנשים כל מיני מוצרים(בדר"כ של ים המלח) ולמכור הרבה ככה שאם אין לך אופי של איש מכירות אני מציע לך לרדת מהרעיון.

מובינג זאת לא עבודה קלה אבל השכר טוב ולפעמים יש טיפים שמנים, אבל לא תמיד יש עבודה (זה לפי תקופות). מצד שני זאת נראה לי עבודה טובה ללעבוד ולטייל(הרבה כסף זמן קצר ועם חופשים) הזכרתי כבר שזאת לא עבודה קלה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם כמה אנשים שנסעו דרכו.

כעיקרון זה תלוי בך, אבל זה הרבה מאוד כסף.

כמובן שהשעות מטורפות ואין הרבה הוצאות כי פשוט אין לך ממש זמן להוציא כסף, אתה ישן/עובד.

אם יש לך זמן ובא לך לעשות הרבה כסף, זה כדאי

אני מניח שאותה חברה פועלת בצורה חוקית, וגם אני כמו נכס בשבילם כי יש לי אזרחות והם לא צריכים לדאוג לי לויזה וכל מיני שטויות..

אחותי עבדה בזה לפני כמה שנים והיא אמרה לי שהיא לא הייתה צריכה לשלם מיסים שזאת "ההטבה" כיביכול שם..

חבר אחר אמר לי שבגלל האזרחות אני יכול להיות מנהל עבודה או משהו בניהול שם..

הוא רשם שיש לו אזרחות אמריקאית ככה שויזה הוא לא צריך.

אני מציע לך לרדת מהעגלות זה סתם חרא, אתה צריך לדחוף לאנשים כל מיני מוצרים(בדר"כ של ים המלח) ולמכור הרבה ככה שאם אין לך אופי של איש מכירות אני מציע לך לרדת מהרעיון.

מובינג זאת לא עבודה קלה אבל השכר טוב ולפעמים יש טיפים שמנים, אבל לא תמיד יש עבודה (זה לפי תקופות). מצד שני זאת נראה לי עבודה טובה ללעבוד ולטייל(הרבה כסף זמן קצר ועם חופשים) הזכרתי כבר שזאת לא עבודה קלה.

בהצלחה.

כן הבנתי שעגלות זה עיניין של אופי, להגיד לך תכלס אני לא יודע איך אני בזה אבל מי שאין לו אופי כזה סובל שם ולא הולך לו.

גם במובינג הבנתי שזה טפים שמנים (100$ או יותר), איזה תקופות בדיוק אתה יודע?

שמע מבחינת עבודה אם צריך אין לי בעיה לעבוד קשה, אני פשוט לא סגור אם אני רוצה לעבוד כל כך הרבה שעות כרגע..

חוץ מזה כמה ימים בשבוע זה כל העסק של העגלות\מובינג? האם זה כמו שבוע רגיל בארה"ב (5 ימים) אוח שזה כולל יום נוסף (6 ימים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיע לניהול עגלה גם בלי אזרחות.

קח בחשבון שאמנם זה הרבה כסף, אבל חלק גדול מזה זה בגלל השעות, גם אם תעבוד בכל מקום אחר אותו מספר מטורף של שעות תרוויח הרבה, אולי פחות, אבל עדיין הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מסטול?

יש לך אזרחות אמריקאית, למה אתה רוצה לעבוד בעבודות של מהגרים?

מובינג? עגלות?

לך תעבוד כמו בנאדם באיזה Best Buy, לפחות תעשה את ה 13$ דולר שלך לשעה ולא תקרע את התחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מסטול?

יש לך אזרחות אמריקאית, למה אתה רוצה לעבוד בעבודות של מהגרים?

מובינג? עגלות?

לך תעבוד כמו בנאדם באיזה Best Buy, לפחות תעשה את ה 13$ דולר שלך לשעה ולא תקרע את התחת.

+1 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מובינג זה גם מתכון לבעיות גב בעתיד.

אני בזמנו גרתי 4 שנים בניו יורק וחלק מהזמן עבדתי בתור מאבטח של מוסדות הקהילה היהודית (בעיקר הרפורמית - בתי כנסת ובתי ספר). הכסף אולי לא בשמיים אבל העבודה לא קשה ודי סבבה, מכירים הרבה אנשים נחמדים (קיבלתי לא פעם כרטיסים בחינם לכל מיני אירועי וכדומה) ואחד היתרונות מכירים הרבה בחורות - בעיקר אופריות מכל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...