מהירות הורדה מאתר ספציפי,איתור מקור החסי&#1502 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות הורדה מאתר ספציפי,איתור מקור החסי&#1502

sbarbz

Recommended Posts

אהלן חבר'ה

יש לי משתמש פרמיום באתר ראפידשאר,עכשיו לטענתם זה שאני מוריד על 0.5KB לשנייה זה בגלל הספקית שלי, בינלאומי.

בזק בינלאומי אומרים שזה בבדיקה וזה לא חסימה מצדם!

יש אפשרות לדעת מאיזה צד הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראה מה שכתבתי אתמול בנושא הזה:

התשובה הפשוטה היא שבזק בינלאומי מבצעת שיבושים בתעבורה שלך, בדיוק כמו שקורה לי - כאשר אני מוריד קובץ מ-FTP, אני מקבל מהירות מקסימלית עבור חיבור ה-3 מגה שלי. לעומת זאת, בהורדה דרך RS (יש לי מנוי פרימיום) קיבלתי אתמול בשעות הצהריים מהירות של 20 קילובייט לשנייה וזאת למרות שהורדתי 3 קבצים בו זמנית משרתים שונים. מספר שעות לאחר מכן, הבעיה נעלמה והמהירות חזרה להיות מקסימלית.

ראוי לציין שאני מחובר דרך HOT ולא דרך אך ההשוואה דומה בגלל שהספק הוא זה שמספק את רוחב הפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטויז'ן שיבשו אצלי את התעבורה בצורה מתוחכמת

בבדיקת מהירות מולם קיבלתי את המהירות המקסימלית אבל דרך ביטורנט קיבלתי במקסימום 20% לכל הורדה

הורדת 5 קבצים קיבלת את כל רוחב הפס, הורדת פחות קיבלת פחות.

זה לא היה עניין של שבוע שבועים אלא 3 חודשים באופן קבוע ביום ובלילה.

התקשרתי לתמיכה הטכנית, אמרו לי אין שום חסימה, ביקשתי תומך בכיר שאמר לי אין כלום, אמרתי שמוכן להוסיף כסף כדי להתגבר על החסימה, אמר לי לא יעזור.

אז עברתי לאורנג' והכל נפתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לוודא קודם כל שהכל אצלך בסדר

האם עשית בדיקת מהירות מול הספק וכאן http://www.speedtest.net/

אחר כך תבדוק איך המהירות בשעות שונות של הלילה ומוקדם בבוקר.

זאת בדיקה לא אמינה.

הtraffic shaping קיים בכל הספקיות ואם הוא לא קיים באחת תהיו בטוחים שהוא יגיע לשם. ועובדה שהוא עובד נכון . הורדות גדולות צריכות להיות אחרונות בתור. יש סיכוי שעשו קטגוריה מיוחדת לrapid share ושמו בה את כל השרתים והורידו את העדיפות לרצפה. והעובדה שהם אומרים לך שהם לא חוסמים זה נכון. traffic shaping היא לא חסימה זאת הגבלה דינאמית של רוחב פס. עושים טבלה של איזה פרוטוקולים מקבלים עדיפות ומתי שהפרוטוקולים בעדיפות עליונה נפוצים אז הורדות מאיטות את הקצב.

פעם אנשים התלוננו שהסרטים בyoutube לא יורדים עד הסוף - זה traffic shaping במיטבו. מגבילים את רוחב הפס של הסרט למהירות שהוא צריך בפועל. ואז השכן שלך יכול להוריד בrapid share על מקסימום. אבל מה אם למשל אתה גולש בyoutube ונמאס לך מסרטים מהר אבל הספק שלך מספיק לטעון את כולם עד הסוף עם ה10מגה שלך זה אומר שאתה מבזבז רוחב פס . הספק העביר לך את כל הסרט ואתה ראית רק 10% ממנו. וכשאנשים מתלוננים על הדברים הלא נכונים ואז הספקיות מקשיבות להם - אנחנו אוכלים אותה.

הtraffic shaping הוא לא דבר רע. הדבר הרע הוא שהספקיות משתמשות בו ללא כל שקיפות. אין לנו מושג מה הם עושים. והם עושים שינויים דינאמים בזה. האינטרנט שקניתי לפני חודש הוא לא האינטרנט שאני מקבל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,014 נתנו לי משתמש נסיוני הם קראו לזה.. ל24 שעות-חארטה לדעתי!

איך אפשר לגרום להם להוריד את השטות הזו ממני?

לא הבנתי את התפתחות האירועים אתה צריך לדייק יותר.

אם אתה לא מרוצה מהספק שירות שלך אתה יכול תמיד לנסות אחד אחר - רק אני ממליץ שלא תתחיב כי אם לא תהיה מרוצה אתה תקוע איתם לשנה :lol:. תבדוק את המים לפני שאתה נכנס. עדיין כמו שצינתי קודם אין הבטחה שהאינטרנט של היום יהיה מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

014 נתנו לו משתמש נסיוני עם תעדוף תעבורה ופינג נמוך. הוא יהיה מאוד מרוצה מכך, יתחייב לשנה ויום לאחר מכן יגלה שהחזירו אותו ליוזר הישן והנפוץ שלו. כאשר הוא יתקשר לחברה הם יגידו לו שהכל כתוב בחוזה וחבל שהוא לא קרא אותו (אולי כי החוזה כמעט אף פעם לא נשלח אל הלקוחות) ושאם הוא רוצה להתנתק הוא צריך לשלם קנס יציאה.

אופציה אחרת היא שהוא יבין ש-014 מתעדפים את התעבורה שלו (שהרי היוזר הנסיוני עובד יותר טוב מהיוזר הרגיל, משמע קיימת אפליה בין יוזרים שונים) ויעזוב אותם לחברה אחרת, ללא התחייבות. כך הוא יוכל לעבור לכל חברה כאשר יהיו בעיות, מבלי שיהיה תלוי ברחמיו של מנהל שימור לקוחות באחת מספקיות האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי חמש/שש שנים אני חושב שאני שיכול להשיג הכל עם קצת איומים.

בדוגרי,מה שהם עושים זה לא חוקי ואני בטוח שהם לא רוצים שהלקוחות שלהם ישמעו את זה!

הסבר להודעה הקודמת-הם פתחו לי משתמש נסיון, על אותו רוחב פס כמו שלי.

אמרו לי תגלוש איתו ותוריד איתו 24 שעות,אחרי זה נחזור אליך ונראה אם הפתרון עבד

לדעתי? עוד משיכת זמן ונסיון להתיש אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הבעיה הזאת כבר הרבה זמן.. אבל מי יתן לבזק להגביל אותי הא?!

אני משתמש בדרך כלל בתוכנה Jdownloader (אפשר להגדיר בתוכנה את המשתמש פרימיום)

יש לי 5 מגה ובערך כל דבר שאני מוריד מחולק בערך ל 3-5 לינקים כל לינק זה מוריד על 140-200

במידה ולא אני מחליף אייפי דרך הממשק של המודם (10.0.0.138)

אז כן בזמן שהם חוסמים אותי יצא שהחלפתי אייפי 3-4 פעמים עד שהחסימה ירדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...