רוצים להשאר סטרייטים ? תפסיקו לאכול עופות ! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצים להשאר סטרייטים ? תפסיקו לאכול עופות !

almonime

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי לא הפיכה להומואים, אבל הטענה לפיה העופות בתעשיה מפוצצים בהורמונים שאמורים להגדיל את הפוריות שלהם בתקופת ההטלה, שבתורם יכולים להשפיע גם על בני אדם שאוכלים את העופות הללו, לא נשמעת לחלוטין לא הגיונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בעניין ההורמונים ושאר ירקות שכל בשר שהוא ( עופות, בקר, דגים, חייזרים, ... ) מלאים באים בזמנים המודרניים,

אין שום צל של ספק. ההשפעה על בני האדם גם לא נתונה בספק. זו עובדה.

אבל זו לא הנקודה, :smile1:

הנקודה היא ההתבטאות האומללה/מפגרת/מצחיקה ברמות/תוסיף מה בא לך, של איזה אחד ( כבוד הנשיא ) שהוא הומופוב אידיוט.

הוא לא אמר -> " חלה עלייה בשיעור סרטן השד/בעיות פוריות/מחלות שונות ומשונות אצל נשים וגברים כאחד, בעקבות הורמונים "

הוא אמר ( ואני מצטט מהכתבה, אין לי מושג מה הוא אמר כך שיכול להיות שזה בולשיט אחד גדול ) ->

"העופות שאנו אוכלים מלאים בהורמונים נשיים, כך שכאשר גברים צורכים אותם חלה סטייה בגבריותם" - האאאם, האאאם.

http://www.guardian.co.uk/news/blog/2010/apr/22/chicken-causes-homosexuality-evo-morales

"when men eat those chickens they experience deviances in being men"
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מה אתה כבר יכול לצפות ממוראלס?

הוא עוד אחד מאותם רודנים למחצה (או שלא למחצה) בדרום אמריקה שמבלים

את רוב זמנם בהאשמת האירופאים/האמריקאים בכל תחלואות העולם, במקום

להפסיק לעשוק את העם שלהם ולקחת שוחד כל היום.

אומנם הוא שפוי יותר מצ'אבס או קסטרו, אבל עדיין די דפוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי בחיי :facepalm:

דבר ראשון גבר נולד עם הורמונים גבריים ונשים עם הורמונים נשיים, ההחלטה של להיות הומו\לסבית הוא נטו שכלית.

אף בן אדם בעולם הזה לא נולד הומו\לסבית ולא נולד סטרריט הכל נובע מהחלטות.

חוץ מזה אני לא יודע מה עם הנשיא הזה שאני אוכל בשר אני מרגיש את ה B12 זורם לי בורידים והמוגלובין קופץ לשמיים וזה גורם לי להרגיש כמו חתיכת גב גב גברררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון גבר נולד עם הורמונים גבריים ונשים עם הורמונים נשיים, ההחלטה של להיות הומו\לסבית הוא נטו שכלית.

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצהרה הזו מטומטמת בערך כמו זו של מוראלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה אני לא יודע מה עם הנשיא הזה שאני אוכל בשר אני מרגיש את ה B12 זורם לי בורידים והמוגלובין קופץ לשמיים וזה גורם לי להרגיש כמו חתיכת גב גב גברררר

זה שאתה אומר לעצמך בלילה "אני לא הומו אני לא הומו אני לא הומו" לא יעזור לך...

:cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol::lol::lol:

עשית לי צהריים שמחים ומשעשעים. יאללה חביבי, אתה ומוראלס ... צמד חמד. :smile1:

אתה כנראה ... תמים. כי במקרה אחר אתה ... נו, תבין לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך הומואים שקיימו יחסי מין עם בנים אחרי כמה זמן פתאום מחליטים שהם לא הומואים ומקיימים יחסי מין עם בנות?

סלחו לי אבל אף בן אדם בעולם הזה לא נולד עם דעות\אמונות הוא רוכש אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטייה מינית היא לא דעה או אמונה. היא חלק מההוויה של בן אדם. נסה פעם להימשך לגברים, ונראה כמה נטייה מינית היא "נרכשת" ו"ניתנת לשינוי".

איך יש אנשים ששכבו עם בנים ואז עם בנות? כמו שיש אנשים שעשו בדיוק את ההיפך - יש אנשים שאצלהם נטייה מינית זה לא שחור או לבן, ויש אנשים שלוקח להם זמן לגבש את הזהות המינית שלהם, ויש אנשים שנתונים לעוד השפעות חיצוניות חוץ ממה שהם באמת היו רוצים בחיים.

חוץ מזה, עצם העובדה שאמרת כזה דבר מטופש גורם לי לחשוב שיכולת ההזדהות שלך עם ההוויה האנושית שקולה לזאת של בטטה.

-- שני השקלים של החברה של שניצל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...