מישהו עשה קורס Access בצבא? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עשה קורס Access בצבא?

imac

Recommended Posts

אני מעוניין לצאת כדי להרחיב את הידע שלי יותר בתוכנה שלאחרונה גיליתי עד כמה מדהיהמה היא...

השאלה היא - מה הרמה של הקורס הזה בצה"ל אם מישהו היה?

את כל הבסיס אני כבר יודע, אני מעוניין להתקדם להשתמש בקוד (SQL ו VB)..

הקורס הזה יכול לתת לי משהו, חוץ מזה שאני יקבל בטח תעודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק גדול מאוד אם הקורס הצבאי יעזור לך במה שאתה רוצה. אני אמנם לא עשיתי אותו, אבל זכור לי במעורפל על חייל ששירת איתי ויצא לקורס. עפ"י הזכור לי לא היה לו שום ידע בתוכנה לפני הקורס ואמנם כשהוא חזר הוא התעסק איתה קצת (ניסה לבנות מעיין גרסה פשוטה של מדרג"ה) אבל לא משהו שאפשר להרחיב עליו יותר מדי. זה לא קורס ארוך, וגם ככה הקורסים הצבאיים בנושאי תוכנות מחשב הם בד"כ לאנשים ללא כל ניסיון (מניסיון שלי בקורס , לימדו אותנו לצייר עיגולים וכו'...) אז לא הייתי בונה על זה בתור רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק גדול מאוד אם הקורס הצבאי יעזור לך במה שאתה רוצה. אני אמנם לא עשיתי אותו, אבל זכור לי במעורפל על חייל ששירת איתי ויצא לקורס. עפ"י הזכור לי לא היה לו שום ידע בתוכנה לפני הקורס ואמנם כשהוא חזר הוא התעסק איתה קצת (ניסה לבנות מעיין גרסה פשוטה של מדרג"ה) אבל לא משהו שאפשר להרחיב עליו יותר מדי. זה לא קורס ארוך, וגם ככה הקורסים הצבאיים בנושאי תוכנות מחשב הם בד"כ לאנשים ללא כל ניסיון (מניסיון שלי בקורס , לימדו אותנו לצייר עיגולים וכו'...) אז לא הייתי בונה על זה בתור רציני.

דווקא בחור ששירת איתי עד לא מזמן (עם ניסיון קודם בפוטושופ) וקיבל קורס צ'ופר לפני שחרור אמר לי שהוא דווקא כן למד דברים חדשים והם עסקו ב-Layers ובעוד כמה דברים.

אני חושב שזה תלוי היכן אתה עושה את הקורס.. מן הסתם אם זה ביחידה שלך כנראה הקורס לא יהיה ברמה גבוהה... אבל יש בסמ"חים שהם דווקא ברמה סבירה מאוד.

ודרך אגב גרסה פשוטה למדרג"ה זה בדיוק מה שאני רוצה לעשות.

DUDEnamE, ביררתי לגבי הקורס, המרצה נשמע אחלה בן אדם.

אבל המחיר ממש ממש גבוה (ממש גבוה), במיוחד עבור קורס של שלושה ימים שאני לא בטוח שהכל יכנס לראש בזמן כזה מועט.. במיוחד שאין לי כל כך ניסיון בשפות תכנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח :kopfpatsch:

חשבתי שאתה מדבר על הקורס בג'ון ברייס..

לגבי קורס ACCESS בצבא ביקשתי מאיזה קצין שלישות שהוא חבר טוב אצלי ביחידה שיברר לי על איזה קורסים יש, המזל שלי שהוא מבין קצת בנושא ככה שלא ישלח אותי למשהו חרא. ברגע שיהיה לי פרטים על קורס ספיציפי אני יעדכן אותך ;)

בנוגע לקורס בג'ון ברייס האם 4800 על קורס כזה לדעתכם לא קצת מוגזם? במיוחד שזה שלושה ימים..

אני רוצה לדעת אם המחירים האלה הגיוניים, כי לא עשיתי אף פעם קורס כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש ללמוד VBA משמע Visual Basic for Application על מנת להרחיב את הפונקציונליות של התוכנות שאני מעוניין לעשות. ואתה לא מבין עד כמה אפשר לעשות אוטומציה בעזרת כמה שורות של קודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...