מהירות איטית בטירוף בחיבור דרך הראוטר מה עושים? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות איטית בטירוף בחיבור דרך הראוטר מה עושים?

nnfyrbsnss

Recommended Posts

אז ככה יש לי ראוטר של Edimax דגם BR-6204Wg, והיה מודם של Thomson (בתשתית HOT ובזב"ל) והיה בעיה בחיבור L2TP שפשוט המהירות הורדה לא עוברת את ה5KB/s לא משנה מאיזה אתר (ואני בודק באתרי בדיקת מהירות של הספקית), ברגע שהוצאתי את הראוטר מהמשוואה ועשיתי חיבור ישיר למחשב או עם ראוטר אחר (של 3Com) הכל תקין.

הלכתי לפיקוק החליפו ראוטר לראוטר חדש מהקופסא, הגעתי הביתה חיברתי, אותה בעיה, התקשרתי ואמרו לי שאין מה לעשות וחייבים לחזור אליהם (שזה דיי בעיתי בשבילי הם רחוקים).

חוץ מזה היתה לי בעיה אחרת במודם של והחליפו לי אותו למודם של מוטורלה שחור קטן (דגם SB5101), ועדיין, מודם אחר ראוטר חדש מהקופסא אותה הבעיה.

בשני הראוטרים של Edimax הגרסא מעודכנת לאחרונה (1.61) וניסית Restore to factory default, מה שעוד יותר מוזר שהבעיה התחילה ממש לאחרונה, לפני זה לא היתה לי שום בעיה עם השילוב מודם-ראוטר הזה.

(BTW אני לא יכול לעבור לMPLS כי אני בגיימר וחובה חייגן במסלול הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שקונה בזול משלם ביוקר.

גם לי היה את הראוטר הזה והוא פשוט זוועה.

אני לא יכול לומר בוודאות שאם תחליף את הראוטר למשהו יותר טוב הבעיה תיפתר.

מה שאני כן בטוח לגביו זה שהראוטר הספציפי הזה הוא זבל וכדאי לך להחליף אותו בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, בניגוד למה שנכתב מעלי, הניסיון שלי עם הנתב הזה הוא מצויין. מדובר בנתב יציב שמתפקד בסדר גמור.

לגבי הבעיה שלך -- אם הנתב עבד באופן תקין במשך שנה וגם החלפתו בחדש לא עזרה, הייתי מנסה לשחזר מה קרה במחשב בתקופה האחרונה. אולי יש FIREWALL בתוכנה? אולי יש תוכנה חדשה שגורמת לבעיה? האם במחשב אחר ברשת יש את אותה בעיה?

דרך אגב -- החיבור שלך לנתב חוטי או אלחוטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין FIREWALL לא בנתב (מבוטל) ולא במחשב, ניסיתי דרך המחשב ודרך הPS3 שניהם מחוברים חוטית לראוטר וגם דרך מחשב שמחובר אלחוטית, לא שיניתי שום דבר במחשב, ככה ביום בהיר הוא החליט להתחיל לעשות בעיות.

וגם אין סיכוי שמדובר במישהו שיושב לי על האלחוטי ושואב את כל הרוחב פס, ניסיתי לבטל את האופציה של הwireless.

אני ממש מיואש מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתע בדיקת מהירות מול HOT - לא מול הספקית. מה אתה מקבל?

יש אפשרות שתחליף את הכבל מהמחשב לנתב?

תוכל לבדוק גם מה המהירות שכרטיס הרשת עובד בה? המידע מופיע ב-DEVICE MANAGER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתע בדיקת מהירות מול HOT - לא מול הספקית. מה אתה מקבל?

יש אפשרות שתחליף את הכבל מהמחשב לנתב?

תוכל לבדוק גם מה המהירות שכרטיס הרשת עובד בה? המידע מופיע ב-DEVICE MANAGER.

אוקיי בבדיקה מול HOT (שהחייגן בראוטר מבוטל) הכל (כמעט) תקין, מקבל 4.5Mb, דיברתי עם הוט שמו אותי במעקב.

ניסיתי להחליף כבל, לא עוזר.

הכרטיס רשת עובד על 100Mb.

טוב אז הבעיה היא עם החייגן מה עושים במקרה כזה?

עריכה: החלפתי בראוטר את הL2TP Gateway מהשרת החדש של בזב"ל שהוא hot.bezeqint.net לשרת הישן gch.bezeqint.net ועכשיו אני מקבל 4.5Mb שזה לא תקין לחלוטין אבל אני מניח שזה נובע מהתשתית כי זה המקס' שאני מצליח לקבל גם בחיבור ישיר דרך התשתית.

בקיצור, דרך השרתים החדשים של אני לא מצליח לקבל חיבור תקין בראוטר של Edimax, בראוטר של 3Com דרך השרתים החדשים ובחייגן של הWindows החיבור תקין. מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

יש לי בעיה דומה הגדלתי את מהירות הגלישה שלי ל- 12 מגה אני מחובר דרך HOT המודם מוגדר כחייגן אוטומטי כאשר אני מתחבר ישירות למודם אני מקבל 12 מגה אך כאשר אני מתחבר דרך הראוטר האלחוטי של EDIMAX BR-6204Wg אני מקבל רק 5 מגה. כתבתי מייל ל-EDIMAX בחול והם שלחו לי במייל עדכון קושחה לגרסה 1.63 עדכנתי את הגרסה בהצלחה אך הבעיה א נפתרה .

האם יש למישהו ושג מה זה יכול להיות ??????

תודה רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודם מוגדר ע"י כחיגן אוטומטי (אני מקווה שזה המינוח הנכון) כלומר אני תמיד מחובר .

כשאני מחבר כבל ישירות למודם אני מקבל 12 מגה .

כשאני מתחבר דרך הראוטר של אדימקס אני מקבל 5 מגה . [br]פורסם בתאריך: 26.11.2010 בשעה 21:40:29

יש לציין שבראוטר לא ביצעתי שום הגדרה אחרי ששדרגתי לו את הגרסה ל-1.63 חוץ מסיסמת גישה ושינוי שם.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...