רשת אלחוטית בין שני בתים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת אלחוטית בין שני בתים

LI

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניינת לחבר אלחוטית בין מחשב נייח למחשב נייד (מפורטים בפרופיל, הנייד לא תומך ב-N, רק G, למיטב ידיעתי) שנמצאים בשני בתים שונים במרחק של כ- 300 מטר, כך שאוכל לגלוש בנייד דרך החיבור של הנייח. הבתים הם בתי קרקע, עשוים גבס ועץ.

מאד חשוב לי שהקליטה תהיה רציפה ויציבה.

חיפשתי בפורום, אבל כל מה שראיתי נוגע לרשת בתוך בית אחד ולא בין בתים שונים.

אודה לכם אם תתנו לי המלצות, ואודה לכם אפילו יותר על מהירותכם, כך שאהיה כמה שפחות זמן ללא (:

ליז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלך את צריכה אנטנה חיצונית לראוטר... יש אפשרות להכין כזאת לבד בעלות של עשרות שקלים בודדים או לקנות משהו "יעודי" שעולה הרבה יותר

דוגמאות:

בארץ: http://noacomp.co.il/Category.aspx?CatCode=460

בחו"ל : http://www.dealextreme.com/search.dx/search.WIFI%20antena

בניה עצמית: http://www.youtube.com/watch?v=BSFmS3bg4P0

תלוי גם בכמה ניידת את רוצה להיות בבית השני אפשר גם להגביר את הצד השני (הנייד) עם שימוש בדונגל WIFI ולא במובנה מה שיתן קליטה טובה יותר

(מה גם שאפשר לשדרג גם דונגל לקליטה טובה יותר בכמה אמצעים פשוטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה iakovl,

אני לא מאמינה שיצא לי לבנות את האנטנה לבד (וחבל, זה נראה מגניב לחלוטין), לא רק שאין לי מקדחה נורמלית, גם שעות העבודה שלי מטורפות.

בנוגע לניידות בדירה השנייה - זו מעין דירת סטודיו, מלבד המטבח והנוחיות, הכל אחד, כך שזה לא פקטור משמעותי.

איזה ראוטר מומלץ לקנות לצרכים שפרטתי?

ואם עדיף גם תוספת דונגל - איזה מומלץ?

שוב תודה,

ליז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוון שאין לך לא ראוטר כרגע לפי ההבנה שלי נלך על N כי הוא מיועד לעבוד בטווח גדול

ראוטר: Edimax BR-6524n עולה לך באזור ה300

דונגל : Edimax EW-7711USN עולה 120~ מדובר על דונגל עם אנטנה מה שאמור לשפר את הקליטה אצלך

ושוב, בגלל הטווח הגדול אני לא יכול להבטיח שזה יעבוד לך בצורה מעולה, מציע לנסות ולבדוק ובמידה וזה לא עובד טוב להשתמש בכמה שיטות פשוטות להגברת האות (בניית אנטנה זאת רק דרך אחת... יש עוד שיטות)

שאלה חשובה,

בדירה השניה שלך, את מתכוונת להסתובב עם הנייד או שהוא יהיה פחות או יותר קבוע במקום אחד? במקרה כזה יש לי המלצה למשהו קל ונוח שיכול לעזור לך עם הקליטה בעזרת הדונגל (תיקחי דגם אחר במקרה הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרחק כזה אני די בטוח שתצטרכי מרכזי אות כדי שבאמת תהיה קליטה נורמלית.

אני מציע שתעייני בדיון הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=363959.0

הבחור הצליח להרים פרוייקט יפייפה ומשדר למרחק של פחות או יותר 900 מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב,

באמת פרויקט מרשים מאד, אבל אני ממש מחוסרת זמן מכדי להרים משהו ברמה הזו.

יש מרכז אות שאפשר לקנות?

ובנוגע לראוטר המומלץ, למיטב ידיעתי הנייד שלי תומך רק ב-G ולא ב-N.

יום טוב,

ליז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לך LI, המלצתי לך לקנות דונגל שתומך בN ושיש לו אנטנה בשביל שהאות יהיה חזק מספיק

בכל מקרה, ממליץ לך לקנות את הראוטר והדונגל ולראות אם הם מספיקים לשימוש במקרה שלך, במידה ולא קונים אנטנות חלופיות ועושים דברים נוספים בשביל להגביר את הקליטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוון שאין לך לא ראוטר כרגע לפי ההבנה שלי נלך על N כי הוא מיועד לעבוד בטווח גדול

ראוטר: Edimax BR-6524n עולה לך באזור ה300

דונגל : Edimax EW-7711USN עולה 120~ מדובר על דונגל עם אנטנה מה שאמור לשפר את הקליטה אצלך

ושוב, בגלל הטווח הגדול אני לא יכול להבטיח שזה יעבוד לך בצורה מעולה, מציע לנסות ולבדוק ובמידה וזה לא עובד טוב להשתמש בכמה שיטות פשוטות להגברת האות (בניית אנטנה זאת רק דרך אחת... יש עוד שיטות)

שאלה חשובה,

בדירה השניה שלך, את מתכוונת להסתובב עם הנייד או שהוא יהיה פחות או יותר קבוע במקום אחד? במקרה כזה יש לי המלצה למשהו קל ונוח שיכול לעזור לך עם הקליטה בעזרת הדונגל (תיקחי דגם אחר במקרה הזה)

הסיכוי לכסות עם נתב בייתי כלשהו טווח של 300 מטר הוא קלוש, במיוחד כאשר הנתב והמקלט נמצאים בתוך מבנים. ללא שימוש במרכז אות או אנטנות כיווניות ההמלצה שלך תגרום לה סתם לזרוק כסף. מעבר לכך, המתאם שהמלצת לה עליו הוא רק של 150Mbps שזו בכלל שגיאה. במינימום עליה ללכת על ה-7717 ועדיף ה-7718 אבל מכיוון שלשניהם אין אנטנה חיצונית אנו חוזרים לאותה בעיה. יש בחו"ל (לא ראיתי בארץ) התקני עם אנטנות חיצוניות משמעותיות אבל אני לא יודע אם הגברת בנויה להזנת ציוד מחו"ל.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cheif צודק שימוש בראוטר ביתי לא משנה אם הוא N הוא זריקת כסף לים.

כדי שתוכלי לעשות לינק לטווח 300 מטר את חייבת שימוש באנטנה חיצונית ועדיף גם

ראוטר חיצוני (נק גישה) בשני הכוונים.

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראוטר חיצוני?

אנטנה חיצונית, מספיק כמו זו שבלינק ליוטיוב?

אם לא, אשמח להוראות מפורטות וברורות לבנייה של אנטנה כזו.

שוב תודה (:

ליז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...