BFBC2 vs MW2 (MP) עזרו לי להחליט - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BFBC2 vs MW2 (MP) עזרו לי להחליט

r1plet

Recommended Posts

שלום,

לאחר תקופה של משחקיות מעולה בקוד4, אני נמצא בהתלבטות קשה.

סיימתי את הסינגל הן של באד קומפני והן של מודרן וורפר, וברכישה אני מעוניין במולטי בלבד.

אני נורא אוהב דינאמיקה, לא אוהב להתקמפר במקום עם סנייפר אלא לעבור במהירות בין מחסות, להסתובב ולבדוק אויבים מכל כיוון ובקצרה - run n' gun cod4 style

האם יחסר לי מזה בבאטלפילד שכאמור טוב יותר במולטי?

בכלל, מה לדעתכם עדיף לרכוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי כי רק התחלתי עם BFBC2, אבל אני נהנה ממנו יותר מ-MW2.

יותר עבודת צוות בכלי , יותר ריאליסטי, מפות יותר גדולות, פחות לאגים וניתוקים והמשחק זמין כשאתה רוצה לשחק, לא צריך ש-IWNET יחליטו שמתאים להם שתשחק.

בשלילי: מערכת תקשורת פחות מוצלחת, קצת יותר קשה לשליטה, ממכר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני פאנט של Battlefield אז אני מציע לך BF:BC2.

לא שיחקתי במולטי של COD אף פעם, בשום גרסה.

אבל ממה שקראתי ושמעתי מאנשים ששיחקו גם וגם, הם אמרו שהקושי של המשחקיות בBC2 הרבה יותר קשה.

שים לב גם לאתרי STATS למשל, http://bfbcs.com/

תראה שיש avg. life, כלומר כמה זמן בממוצע השחקן נשאר בחיים, ובבטאלפילד הוא יחסית נמוך.

גם ממה שהבנתי מאחרים זה שבCOD אתה יכול לחסל איזה 7-8 במכה אבל ב BC2 זה בלתי אפשרי, אתה לא יכול להסתער על מלא איובים להוריד את כולם. הרבה יותר ריאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אוהב ניתוקים BBC2...

ועכשיו ברצינות, אני הייתי מחכה קצת עם הרכישה של BF. תחכה שהם יפתרו כמה באגים ויאזנו טיפה את הנשקים. אולי אז.

לא שחקתי ב MW2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שאף אחד לא מוכר את MW2..

ראיתי כמה סרטונים ושמתי לב שבבאד קומפני המפות הן בד'כ בסיסים בטבע ושטח פתוח, לעומתו בקוד6 המפות מגוונת יותר ובנויות באופן מעניין יותר, עם מקומות מסתור וקומות מרובות.

יתרה מכך, יתר הריאליסטיות בבאד קומפני כמו שאתם מתארים אותו לא ישאיר מקום לארקיידיות החביבה לי עוד מקוד6, כאמור לרוץ ממקום למקום, לזרוק רימון ולתת כמה ריסוסים דרך הקיר עם AK47 ולשלוף קומבו של כמה הריגות, זה מה שחביב עליי ולזה אני רגיל.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכר כי אני פשוט לא מצליח להתחבר למשחק בשל בעיות תשתית או מי יודע :kopfpatsch:

המשחק עצמו מהנה אבל בשל בעיות שלא תלויות בי אין מנוס ועלי למכור את המשחק שכן אין טעם להחזיק בו אם הוא פשוט לא עובד אצלי :-\

שים לב כי BC2 וMW2 שונים מאוד למרות ששניהם תחת קטגוריית FPS.

באשר להשוואה בין המשחקים, היו מספיק דיונים על כך בפורום ועוד הרבה יותר ברחבי הרשת, אני סומך עליך שכבר תדע מה יתאים לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...