בעיה | הגדרת ראוטר (Asus AM604G) כAP עם הצפנת WPA-PSK - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה | הגדרת ראוטר (Asus AM604G) כAP עם הצפנת WPA-PSK

galg

Recommended Posts

אהלן ;)

כמו שכתבתי בכותרת, אני רוצה להפוך נתב מסוג "Asus AM604G" שישמש בתור "מגבר"(AP) לנתב הראשי של הבית (שהוא בעצם מחובר לאינטרנט), הנתב הראשי הוא מסוג "D-Link dsl 2650U".

להפוך את הAsus להיות AP לא הייתה בעיה, עשיתי זאת תיק-תק עם לא מאובטחת (בלי סיסמת כניסה לרשת). גם עם הצפנת WEP הכל עובד חלק, הבעיה היא לעבוד עם הצפנה WPA.

קראתי כל מיני תגובות בפורום הזה ובפורומים אחרים לשאלות דומות ולמיטב הבנתי רצוי(ואולי חובה) ששני הראוטרים (הן הראוטר הראשי והן הAP) יהיו אותו דגם בדיוק (או לפחות של אותה חברה), האם זה נכון? האם זה באמת חובה או שישנה דרך לסנכרן בין השניים גם כשאינם מאותה חברה\דגם?

המצב הוא כזה שאין שום דרך אחרת לחבר בין הנתבים עם כבל, וכל פתרון אחר שהוא אינו Access Point (אלחוטי) לא מתאים למקרה שלי, חקרתי את זה כמה ימים, ככה שאל תציעו פתרונות שונים מלבד Access Point :)

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעית תאימות בן נתבים שאחד משמש כ-AP בהצפנה שהיא למעלה מ-WEP היא לעיתים בעייתית. רצוי שהנתבים יהיו מאותו דגם ואם זה בלתי אפשרי לפחות שיהיו של אותו יצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ציינתי דגם בתוכן ההודעה (של שני הראוטרים).

דרך אגב, השגתי ראוטר מדגם זהה (כעת שני הראוטרים הם מדגם Dlink 2650U), אך עדיין הם לא מצליחים לתקשר בהצפנת WPA.

אני כבר ממש מבולבל. עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...