עצה לגבי מחירי חדר כושר ובכלליות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצה לגבי מחירי חדר כושר ובכלליות

Bebush

Recommended Posts

היי,

אני רוצה לעשות מנוי לחדר כושר למשך חצי שנה, עכשיו יש לי חד"כ לא רחוק מהבית והמחיר לשנה הוא 230 ש"ח לחודש + 150 ש"ח על ביטוח וזה לפעם אחת בלבד.

(לגבי מחיר של חצי שנה עוד לא שאלתי אבל ביררתי במקום אחר וזה עלה 239 ש"ח לחצי שנה +100 דמי הרשמה וביטוח)

עכשיו לגבי החדר כושר הראשון שהייתי (שביררתי רק לגבי שנה) המקום היה מאוד מרשים, גדול, לא עמוס מידי, המכשירים נראו חדשים, יש טלויזיה מול כל מכשיר כמו אופניים הליכון וכו'..

יש סאונה והמקלחות עם לוקרים (הלוקרים נראה לי שהם בתשלום) הכל נראה שם יפה נקי ומסודר.

כמובן שהמחיר גם כולל שיעורים ומאמן אישי שמסדר תוכנית אימונים..

לגבי המקום השני (לא כזה רלוונטי כי אני די בטוח שאני הולך על המקום הראשון) היה מקום יותר קטן בהרבה, פחות מכשירי כוח כמו בנצ'ים וכו'.. המקלחות נראו זוועה ויש גם סאונה יבשה די קטנה...

אז אני רוצה לעשות מנוי לחצי שנה! במקום הראשון שהייתי, למרות שאני עדין לא יודע לגבי המחיר אבל אני אברר מחר.

אז איך המחירים נראים לכם? הגיוניים, יותר מידי? אני חדש בעסק ולא מבין בזה הרבה..

חוץ מזה אני מתכנן ללכת כל יום לגבי סופ"שים לא בטוח יכול להיות פעם ב..

הנה האתר של החדר כושר הראשון,

http://www.swiftclubs.co.il/datapage.aspx?page_id=39

זה של החדר כושר השני,

http://www.apitaron.co.il/?CategoryID=170

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מה שחבר שלי אמר לי בגלל זה רשמתי את התיאורים של שני חדרי הכושר..

אז רציתי לוודא שהמחיר של הראשון (אני משער בסביות ה250 לחצי שנה) שווה את זה, הגיוני..?

ד"א,

עידכנתי בפוסט את האתרים של שני חדרי הכושר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רשום בחדר לא ענק, אבל עם כל מה שנחוץ וזה כולל סאונה ופינוקים למיניהם, חדר ספינינג, כל סוגי המכשירים וממש לא עמוס.

לחצי שנה זה יוצא 160 לחודש, אני גר באשדוד ואני מבין שבאיזור שלך מדובר במחירים אחרים, אבל אולי שווה לחפש עוד קצת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שתתאמן בימי ראשון שלישי חמישי, אלו הימים הכי לחוצים במכון.

תבוא בראשון וחמישי בשעות הערב (7-9) ותעיף מבט, יש מכונים שיש בהם לחץ של אנשים וצריך לחכות רבע שעה-20 דקות בתור למכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שתתאמן בימי ראשון שלישי חמישי, אלו הימים הכי לחוצים במכון.

תבוא בראשון וחמישי בשעות הערב (7-9) ותעיף מבט, יש מכונים שיש בהם לחץ של אנשים וצריך לחכות רבע שעה-20 דקות בתור למכשיר

בדקתי היום, גם שאלתי את מי שדיברתי איתה ועשינו סיור שם במכון היא אמרה שזה נחשב ליום עמוס גם כי זה אחרי פסח וגם זה היה בשעות הערב 5-7 היו שם די הרבה אנשים אבל שמתי לב שתמיד היו מכונות דומות פנויות.

אני הולך לחדר סביר, מכשירים והכל אבל בלי הפינוקים האחרים בסכום די מגוחך של 550 ל4 חודשים

באמת נשמע מגוחך..

אני רשום בחדר לא ענק, אבל עם כל מה שנחוץ וזה כולל סאונה ופינוקים למיניהם, חדר ספינינג, כל סוגי המכשירים וממש לא עמוס.

לחצי שנה זה יוצא 160 לחודש, אני גר באשדוד ואני מבין שבאיזור שלך מדובר במחירים אחרים, אבל אולי שווה לחפש עוד קצת ;D

אחרי הסיוט הזה בצבא הספינינג הזה לא נראה לי שאני אעשה עוד :lol: :lol: :lol:

למרות שזה שורף הרבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לקאנטרי קלאב עם בריכות כל החוגים האפשרייםאומנויות לחימה שזירת פרחים מה שבקטע שלך. חדר . ערבי תרבות סאונות יבשות רטובות גקוזי עם הסעות בחצי עיר. מגרשי טניס סקווש כדורגל כולל כזה עם דשא וכדורסל

וזה עולה 270 בחודש.. ופחו מחצי אם כל המשפחה רשומה.. ועם הנחות ענק לאנשי קבע. ואנחנו באזור שיכול לשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לקאנטרי קלאב עם בריכות כל החוגים האפשרייםאומנויות לחימה שזירת פרחים מה שבקטע שלך. חדר . ערבי תרבות סאונות יבשות רטובות גקוזי עם הסעות בחצי עיר. מגרשי טניס סקווש כדורגל כולל כזה עם דשא וכדורסל

וזה עולה 270 בחודש.. ופחו מחצי אם כל המשפחה רשומה.. ועם הנחות ענק לאנשי קבע. ואנחנו באזור שיכול לשלם.

נשמע כמו מקום מאוד טוב והמחיר לא רע בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מהצפון ורשום בחדר כושר גדול עם כל השידרוגים + חוגים , וזה גם חלק מקאנטרי אז אם אני ירצה יש גם בריכה . (שנה) סה"כ 150 . אז כאילו 250 זה מחיר מטורף

רק לחדר כושר אבל אולי אצלכם במרכז זה המחיר . מה שכן אתה יכול להתווכח על המחיר בדיוק כמו ספק , אצלי זה התחיל מי 200 .

דבר איתם תגיד לא מתאים לך קיבלת דיל יותר טוב מהמתחרים תציע שתביא עוד אנשים קיצר תנסה משו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירים מצחיקים, פה באשדוד רוב מכוני הכושר האיכותיים עולים 300 לחודש, לא לשנה. :screwy:

הם מתכוונים 300 לחודש למנוי שנתי ...

הייתי מתאמן בגו אקטיב באשדוד שנתיים וחצי ושילמתי 270 לחודש ויש שם הכול, כולל בריכה, שיעורים מכל הסוגים, מלא הליכונים וכל מה שצריך.

עכשיו אני מתאמן בבית עם משקולות אחרי שהתרוקן חשבון הבנק. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...