מתלבט האם כדאי לרכוש PSP לצבא - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט האם כדאי לרכוש PSP לצבא

godis

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין לרכוש PSP לצבא כי אני משרת בבסיס רחוק(אילת) ויש לי נסיעות ארוכות.

רציתי לדעת האם זה משתלם, מאנשים שכבר קנו האם הם מרוצים ממנו? אם רואים עליו בצורה טובה.

ובכלל מה ההבדלים בין psp 2000 ל psp 3000

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים אליו סרטים בצורה מאוד טובה אבל הוא לא משתלם היום

לא לצבא ולא באופן כללי

הבטריה חלשה מידי

תמיכה של חברות צד שלישי חלשה מידי

הזיכרון יקר מידי כי זה בפורמט של סוני

יש זמני טעינה מעצבנים במיוחד אם משתמשים בUMD (הדיסק של המכשיר )

האנלוגית מסריחה מידי ויש רק אחת מה שמאוד מציק בחלק מהמשחקים

בקיצור תחפש DS LITE משומש במצב טוב הוא הרבה יותר מתאים לנידות

חדש אני לא ממליץ כי כבר הכריזה על היורש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על הDS בהקשר של

אלה קקונסולה נידת שמתאימה לצבא

לסרטים יש בגרושים את הDVD+מסך קטן למי שבאמת רוצה -אני חושב שזה איזה 300 שקל היום או קרוב לזה

המסך שלהם הרבה יותר גדול מהמסך של הPSP ויותר נוח לצפות בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

godis, בהתעלם מרצפי השטויות שקרירין פולט פה עקב היותו פאנבוי של נינטנדו, נעבור לקצת מציאות-

"משתלם"- תלוי במחיר. אישית לא הייתי קונה עכשיו קונסולה חדשה ב 1100 שקל בחנות לפני כרטיס ושאר ירקות. חפש יד שניה ב 700 שקל, במחיר כזה- בהחלט משתלם, ויש גם היצע לא קטן.

הדגם הרצוי כרגע הוא PSP2000, ה 3000 סובל מבעיות מסך מסוימות בגלל מיפוי ה subpixels, מה שגורם ל "דימום" של צבע, בעיקר אדום.

ההמלצה שלי, אם אתה מתכנן לקנות PSP (וכתגובה לרשימת השטויות של קרירין)-

בנוסף לקונסולה, תקנה כרטיס של 8 ג'יגה, רצוי מאיביי. אחד מקורי של סוני עולה 90 ש"ח בערך כולל המשלוח לארץ. בארץ אחד כזה עולה 150-200 שקל, לא יודע מה פשר פער המחירים הגדול, אבל זה גם לא משנה.

בנוגע לזמן , הסוללה המקורית מחזיקה בערך 4 שעות משחק, אפשרי לקנות כרגע סוללת 2400 מיליאמפר (כפול מהקיבולת המקורית) באיביי ב 50~ שקל כולל משלוח. קח בחשבון שרובן לא באמת 2400, אלא יותר לכיוון ה 2000, אבל גם זה יאריך לך את זמן המשחק ל 7-8 שעות לטעינה, פלוס תהיה לך את הסוללה המקורית לגיבוי.

זמני טעינה ארוכים כבר מזמן לא קיימים, זה היה קיים שה PSP1000 יצא, אבל אצל מי שרק מחפש לקטול את הקונסולה זה בחיים לא יעלם מהראש. כרגע זמני הטעינה הם מספר שניות בלבד פעם בכמה עשרות דקות, משתנה ממשחק למשחק בהתאם למבנה שלו.

לגבי הסטיק האנלוגי, חלק מסתדרים איתו, חלק לא, לכל אחד תהיה דעה אחרת. קרירין קובע שהוא מסריח כי הוא לא מסתדר איתו, אחרים אומרים שהסטיק נוח מאוד לשימוש, אני אומר שלא בדיוק נפלתי מהכיסא, אבל אין לי תלונות בנוגע לסטיק האנלוגי, פועל כמו שהוא אמור לפעול בכל משחק, התגובה טובה והאגודל לא כואב גם אחרי הרבה זמן משחק. למרות שזה כבר יותר תלוי במבנה הידיים שלך ואם הן גדולות או קטנות.

לגבי תמיכת צד 3, פה באמת יש בעיה- מספר חברות די נטשו את בשנה האחרונה ולא מתכוונות להוציא עוד משחקים ל PSP. כבר קיימת ספריה די גדולה עם הרבה משחקים איכותיים, ועוד יותר פחות איכותיים, אבל אם אתה בונה על הקונסולה לעתיד- זה לא המקום לחפש בו.

עוד חסרונות כוללים את העובדה שהרמקולים די חלשים ולא משהו בכלל מבחינת איכות, הווליום לא גבוה במיוחד באוזניות, אבל סביר, והמבנה הדק של הקונסולה עושה אותה לא הכי נוחה לאחיזה- הדגם השמן היה נוח יותר ללא ספק. לא היסטרי, אבל עדיין.

איכות הוידאו מצוינת, רק תזכור שתצטרך להמיר כל סרטון לפורמט שה PSP יודע לקרוא, סביר להניח שרוב המדיה שלך על המחשב לא בפורמט שיתאים.

בשורה התחתונה הכל יסתכם באיזה סוגי משחקים אתה מחפש, אבל אם אתה מתכוון לקנות PSP, הדבר הכי חכם יהיה לדעתי לחפש יד 2 במצב טוב הכי זול שאפשר, להשתמש עד שמיצית את רוב ספריית המשחקים, ולמכור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ממליץ על הDS, העביר לי המון שעות מתות עם משחקים נהדרים ועוד ממשיכים לצאת לו משחקים

יש לי חבר בבסיס שיש לו PSP, כל הזמן שואל אותי אם אני רוצה לשחק קצת, לא התלהבתי בכלל

למשחקים בDS האומנם יש גרפיקה פחות טובה אבל הם יותר מעניינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*Scorn* אם כל הכבוד אתה אומר שאני מדבר שטויות אבל מסכים אם רוב הדברים שאמרתי ?

אז מה בדיוק השטויות פה ?

ובעניין זמני טעינה כמה שניות לנידת זה גם הרבה לDS אין בכלל זמני טעינה

וחוץ מזה אני אולי חובב אבל אם שואלים על הWII אני בדרך כלל ממליץ היום על הPS3

אין מה לעשות הPSP נכשל למרות שיש בו דבר מסוים שמקדם את התעשיה קדימה וזה הPSN

בדור הבא כניראה ילמדו מהטעויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שניות זה לא הרבה, זמני טעינה קיימים בכל קונסולה עם מדיה אופטית. מן הסתם קונסולה שמשתמשת במדיית פלאש תטען מיידית, וזה ככה גם ב PSP אם אתה מריץ דברים מכרטיס .

ולא, אני לא מסכים עם רוב הדברים שאמרת-

זמן הסוללה לא קצר, הוא בינוני. הבעיה הזו נפתרת בקלות ובזול בגלל שהסוללה, הפלא ופלא, נשלפת.

הזיכרון לא יקר, ממורי סטיק פרו דו עולה בממוצע רק 10% יותר מ SD. זה שבארץ המחיר מנופח זה לא מדד.

הסטיק האנלוגי לא מסריח כמו שאתה טוען, מבחינת רגישות ותגובה- הוא טוב, מבחינת נוחות- זה כבר עניין אישי.

ואלוהים יודע איך אתה יכול לקרוא ל PSP כישלון שנמכרו יותר מ 60 מליון יחידות ממנו. זו לא הצלחה היסטרית כמו ה DS, אבל הכניס רווחים יפים לסוני, ככה שכישלון זה ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן הסוללה לא קצר, הוא בינוני. הבעיה הזו נפתרת בקלות ובזול בגלל שהסוללה, הפלא ופלא, נשלפת

4-6 שעות זה קצר לנידת במיוחד שלמתחרה העיקרית זמן הרבה יותר ארוך

והבעיה הזאת נפתרת בעוד כסף הבעיה שהבטריות הגדולות באמת ניראות כמו בליטה בקונסולה

בכל מקרה מהקופסה זה זמן בטריה קצר

הזיכרון לא יקר, ממורי סטיק פרו דו עולה בממוצע רק 10% יותר מ SD. זה שבארץ המחיר מנופח זה לא מדד

מדברים על ועכשיו שאפשר לקנות משחקים שלמים מהPSN אנשים ירצו לקנות 16 גיגה שיקר יחסית

הסטיק האנלוגי לא מסריח כמו שאתה טוען, מבחינת רגישות ותגובה- הוא טוב, מבחינת נוחות- זה כבר עניין אישי.

לטעמי הוא מסריח וחוץ מזה יש רק 1 ככה שחלק מהפורטים מהPS2 יוצאים מסריח בגלל זה

ואלוהים יודע איך אתה יכול לקרוא ל PSP כישלון שנמכרו יותר מ 60 מליון יחידות ממנו. זו לא הצלחה היסטרית כמו ה DS, אבל הכניס רווחים יפים לסוני, ככה שכישלון זה ממש לא.

מכירות תוכנה ותמיכה של חברות צד שלישי זה כישלון

שאנשים קונים קונסולה ולא קונים לה תוכנה זה כישלון ליצרנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4-6 שעות זה לא קצר לניידת, תמשיך לשכנע את עצמך. והסוללות 2000 מיליאמפר לא בולטות מהקונסולה, הן נכנסות מתחת לכיסוי. קיימות 4000 מיליאמפר שיתנו לך יותר מ 12 שעות משחק ברצף, אבל זה כבר בולט מהקונסולה ולא נוח. תבדוק מה שאתה אומר לפני שאתה מזבל לאנשים בשכל.

בנוגע לזיכרון- אין שום סיבה בעולם לקנות בישראל שבאיביי זה חצי מחיר לאותו מוצר, וגם אין על זה מכס. אפילו גרסת ה 16 ג'יגה לא מגיעה למחיר שיש עליו מכס. חד וחלק, דביל מי שקונה בישראל.

הסטיק האנלוגי- "לטעמך הוא מסריח"

"טעמך" לא שווה כלום ולא אומר כלום, מצטער לבשר לך.

בנוגע למכירות ואם זה הצלחה או כישלון-

מכירות התוכנה ל PSP היו בינוניות מאוד. מכירות החומרה די טובות, ומכירות של אביזרים נלווים הלכו די טוב. בשורה התחתונה גרפה רווחים יפים, איך שלא תהפוך את זה, כישלון זה לא. אולי לא הצלחה היסטרית, אבל זה הביא תזרים מזומנים לכיס של , וזה מה שמשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - אם הצלחה היתה נמדדת לפי "מכירות תוכנה ותמיכה של חברות צד שלישי זה כישלון" - אז עם כל הכבוד - הWII והDS שתיהן כשלונות.

חוץ מנינטנדו עצמה - אף אחד לא מוכר טוב בקונסולות האלו - וזו עובדה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - אם הצלחה היתה נמדדת לפי "מכירות תוכנה ותמיכה של חברות צד שלישי זה כישלון" - אז עם כל הכבוד - הWII והDS שתיהן כשלונות.

חוץ מנינטנדו עצמה - אף אחד לא מוכר טוב בקונסולות האלו - וזו עובדה.

ליביו

אולי הWII אבל הDS זה כישלון? תעשה טובה תחזיר את הסרט שאתה חי בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מכירות לחברות צד שלישי? כן הוא לא ממש משהו.

ולא סתם גם אין לו כ"כ הרבה תמיכה של חברות צד שלישי.

SQUARE מפנקים אותו לא רע , ורוקסטאר הפתיעו הם הGTA שלהם - אבל חוץ מזה - אין כותרים גדולים של חברות צד שלישי לDS שיוצאים בקצב מי יודע מה.

(שים לב על זה אני מדבר - לא הצלחה כללית שאיתה אי אפשר להתוכח)

ליביו - בסרט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצב שמצב, אתה מסיים משחקים בקצב מטורף שמשנה לך כמה יצאו? גם בPSP למי אכפת כמה מכירות ומשחקים וכל השיט שאתם מדברים

אני מדבר על איכות המשחקים והכיף שבהם וזה שהם שווים בכלל את הכסף, שיהיה תלת מימד\שלא יהיה

ממש לא אכפת, העיקר זה ההנאה וזה מה שכיף בDS, המשחקים שם מושקעים!

ואחת הסדרות שזכיתי לשחק בהן בזכות הDS היא: phoenix wright! בא לשחק את ה3 משחקים שוב מתי שהוא, זה היה כל כך כיף! טוב אולי השני קצת פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...