צריך המלצות למתנת יום הולדת לידידה ממש טובה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות למתנת יום הולדת לידידה ממש טובה

Bebush

Recommended Posts

יש לי כבר כמה מתנות בראש אבל אמרתי נראה אולי אפשר להוסיף עוד קצת...

דברים שתדעו שיעזרו,

היא בצבא, מדריכה. יוצאת חמשושים.

היא בת 20

הקרייה שלה זה לשיר יש לה כבר כמה שירים (לא באיכות של אולפן) אבל היא ממש טובה בזה, הייתה פעם בכוכב נולד (עד לאודשינים האחרונים).

יש לה חבר.

עכשיו אני והיא ממש קרובים.. ואני רוצה להשקיע..

יש לכם רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות לה"זמן" באולפן מקצועי והיא תקליט שיר שהיא אוהבת על דיסק.

אפשר לקנות לה כל מ ה שקשור לסאונד לא חסר.

אפשר לקנות לה מסגרת דיגטלית ולהכניס בתוכה מצגת מתחלפת עם ברכות וכו'.

יש עוד שלל אפשרויות הכל עניין של תקציב ,וכמה מקורי אתה רוצה שזה יהיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי ידידה טובה תזמין לארוחת ערב או אולי אפילו סוג של דייט ידידותי כזה, אם חבר שלה יודע שאתם ידידים טובים ושזה רק לכבוד היום הולדת אני לא ממש רואה סיבה שהוא יגיד משהו

ניראה לי הכי טוב, הרבה יותר נחמד וללכת לקנות דברים שהרבה פעמים אין מה לעשות איתם.

אישית גם עם המתנות הפיסיות הכי נחמדות שקיבלתי עדיין לא עשיתי יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות לה"זמן" באולפן מקצועי והיא תקליט שיר שהיא אוהבת על דיסק.

אפשר לקנות לה כל מ ה שקשור לסאונד לא חסר.

אפשר לקנות לה מסגרת דיגטלית ולהכניס בתוכה מצגת מתחלפת עם ברכות וכו'.

יש עוד שלל אפשרויות הכל עניין של תקציב ,וכמה מקורי אתה רוצה שזה יהיה .

לקנות לה זמן באולפון זה יהיה אדיר אבל שוב היא בצבא מתי יהיה לה זמן? חוץ מזה היא עסוקה ממש, זה בעיה בשבילה גם שאלתי אותה לגבי זה עוד לפני כן והיא אמרה שזה לא מסתדר לה מתי שהיא בצבא..

זהו חשבתי על הקטע של הסאונד אבל אני לא ממש בקטע אין לי מושג מה אפשר לקנות מה יהיה חיוני וטוב..

המסגרת הדיגיטלית נראה לי שראיתי כזה קטן בגודל של מחזיק מפתחות וזה די מגניב.. כמה עולה מסגרת של תמונת נניח?

אני מוכן להשקיע לא קצת כסף.. 400 ש"ח אם צריך ואפילו יותר.. לא ציפיתי למשהו נמוך מהסכום הזה..

-פעם עשיתי על כוסות וראיתי שהיה להם אפשרות לעשות כמעט על כל דבר, שעון עץ עם תמונה וכו'.. מה דעתכם?

גם חשבתי על איזה בושם אבל אני לא בטוח שזה מתאים.. (יותר מידי אינטימי)

אחי ידידה טובה תזמין לארוחת ערב או אולי אפילו סוג של דייט ידידותי כזה, אם חבר שלה יודע שאתם ידידים טובים ושזה רק לכבוד היום הולדת אני לא ממש רואה סיבה שהוא יגיד משהו

ניראה לי הכי טוב, הרבה יותר נחמד וללכת לקנות דברים שהרבה פעמים אין מה לעשות איתם.

אישית גם עם המתנות הפיסיות הכי נחמדות שקיבלתי עדיין לא עשיתי יותר מידי

שמע בקטע של ארוחה ודייט סתמי כזה.. נראה לי יותר מידי..

נגיד אני יכול להיפגש איתה לארוחת צהורים קטנה בארומה, לשבת לדבר מה העיניים מה פה מה שם לא בקטע של דייט אתה מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע דייט אני אומר במובן ה"עדין" של המילה, כאילו תזמין אותה בערב המוקדם כזה (כשחשוך ונחמד) לאיזה באמת לא מסעדה ב100 ש"ח לסועד אלא משהו רגוע כזה - מקס ברנר לצורך העיניין.

שבו תדברו תנשנשו משהו תעשו סיבוב קטן ברגל ושלום על .

מניסיון אישי אני גם יכול להגיד לך שאין שום סיבה שהחבר יתעצבן, לא היה מפריע לי שהאקסית שלי הייתה עושה את ואף פעם לא הפריע לחבר של ידידה שיצאנו לשבת ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לומר ויברטור, אבל מישהוא הקדים אותי

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=396872.msg3407651#msg3407651

את זה כבר קניתי לידידה אחרת אבל היה לזה עיקרון (to go F her self) :lol:

וfor the record its was 40cm long and i payed 215NIS for it

:)

שמע דייט אני אומר במובן ה"עדין" של המילה, כאילו תזמין אותה בערב המוקדם כזה (כשחשוך ונחמד) לאיזה באמת לא מסעדה ב100 ש"ח לסועד אלא משהו רגוע כזה - מקס ברנר לצורך העיניין.

שבו תדברו תנשנשו משהו תעשו סיבוב קטן ברגל ושלום על .

מניסיון אישי אני גם יכול להגיד לך שאין שום סיבה שהחבר יתעצבן, לא היה מפריע לי שהאקסית שלי הייתה עושה את ואף פעם לא הפריע לחבר של ידידה שיצאנו לשבת ככה

כן אני מבין אותך ב100%, פשוט אני לא כזה בטוח, אישית גם לי לא היה מפריע עם חברה שלי תצא לדייט כזה.. בכלל לא.

פשוט לי לא נראה מתאים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...