מבקשת את דעתכם לגבי הפלאפון SE XPERIA X1 והמלצות לגבי פלא אחרים - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקשת את דעתכם לגבי הפלאפון SE XPERIA X1 והמלצות לגבי פלא אחרים

LAKOTA

Recommended Posts

עובדתית, אני רוכש את המכשירים שלי בחו"ל.

עובדתית, אני משלם 0 ש"ח לחברה הסלולרית.

ככה שזה לא נוגע אליי באופן ישיר.

---

חברות הסולאר אולי מפרסמות טובים לדברנים שביננו, אך בסופו של דבר הלקוח תמיד כבול ולא תמיד אפשר לצאת מזה מבלי איזה קנס.

(ושלא נדבר על רמת המכשירים ומחירם בשוק הישראלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אך אנו מדברים על הכשירים שבארץ, על חברות בארץ, חנויות בארץ.

לרובנו יש אפשרות לקנות מכשיר מחול, אישית מעדיפה בארץ אם המכשיר

יתקלקל אסע לחול לתקן? לסמוך על "מעבדות" תיקון שלוקחות הרבה כסף

וגם חלק שלא יודע לתקן והפלא נשאר אצלהם חודשים ובסוף מגיע אליך

עם קילקול אחר. אולי לך זה שווה את הסיכון :) אישית לא שווה לי מעדיפה

לשלם (בעסקה שלמעשה בקושי משלמת) ויודעת שאני מכוסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו עובדות נכונות, למרות שזה אומר שאתה תצטרך להשאר עם המכשיר שלך ועם אותה חברה\ סכום דיבור למשך כ-36 חודשים, אם כך המצב, והוא לא תמיד כך, אז העובדות שלך נכונות.

גם זה לא מדוייק.

קניתי את ה-K800 שלי דרך . לא שילמתי עליו שקל.

בשלב מסויים באמצע הדרך עברתי לאורנג'. הייתי צריך לשלם לסלקום בסך הכל את ההפרש של מה שעדיין לא "שילמתי" על המכשיר. בכל מקרה זה עדיין היה יוצא משתלם.

ורוצה לשמוע עוד משהו? גם את ההפרש הזה לא שילמתי. אורנג' שילמו אותו בשבילי, ולקחתי מהם מכשיר חדש, W880, גם כן ללא כל תשלום (אני חושב שבמקרה שלו אני משלם 3 ש"ח בחודש או משהו כזה).

בסופו של יום קניתי למעשה 2 מכשירים, את שניהם ממש בתקופה שהם יצאו והיו ממש יקרים, ועל שניהם לא שילמתי כלום (ה-W880 עלה 3 ש"ח כפול 36, בערך 100 שקל. אוקיי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד, אשמח קצת לפירוט בהנחה ואנחנו לא מדברים על דברנים רציניים, אני אישית מדבר עד 50 ש"ח.

מלבד זה בעבר ואם אני לא טועה עדיין היום החברות דוחפות את נושא ה-20 ש"ח לחבילת גלישה שרוב האנשים לא משתמשים בה לרוב, גם את זה אתה משלם?

מסכים עם KOM בנוגע להיתחייבות נוראית שהחברות עושות, בגלל זה לקח לי איזה שנה למצוא איזה קומבינציה שבה אני לוקח מסלול ללא היתחייבות ויורד מהההיתחייבות הישנה וככה אני לא כבול להיתנתקות.

נ.ב-

היום יש את הסיפור הזה עם החזרים מהמפעילות על אף שלא קנית דרכם את המכשיר בהנחה והם מוכרות את הדגם הזה הם נותנות החזר חודשי בגין סך המכשיר או משהו כזה בהצגת קבלה ממקום הקניה (תופס אאל"ט רק על חנויות פרטיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאם אתה מדבר ב-50 ש"ח אתה לא תקבל החזר (של בערך 30 ש"ח).... ההחזרים מתחילים להיות מלאים החל מאיזור ה-200-250 ש"ח, תלוי בדגם של המכשיר ותלוי בחבילה שלך אני מניח.

אני משלם על חבילת גלישה, כן. אבל אני גם משתמש בה....

אגב זה חלק אינטגרלי מהחבילה, עלות X שנותנת לך "בלה בלה דקות בלה בלה מחיר בלה בלה מגהבייט בלה בלה זיכוי בלה בלה התחייבות.." , לדעתי הם כבר לא מחייבים את זה בנפרד בדיוק בשביל זה שלא תוכל לבוא בטענות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי במיוחד היום כשיש אופציות טובות לסמסים חינם ואפילו שיחות VOIP חשבונות של 250 שקל פלוס הם לא דבר של מה בכל, ולכן בנוסף להתחייבות לתשלום על המכשיר ל-36 חודשים זה לא כדאי תמידית.

נכון שיש חסרונות גם בקנייה של מכשיר מחנות פרטית, אבל אני מעדיף את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש בחייך.

VOIP ? נראה אותך מתקשר להגיד חג שמח לסבתא ב-VOIP.

מי ישמע מה זה 250 שקל בחודש... מנויים פרטיים משלמים איזה 50 אגורות לדקה, לא? כלומר זה 500 דקות.

מדובר על כ-8 שעות בחודש ובסך הכל ממוצע של 16 דקות שיחה ביום. זה לא כזה הרבה.

בכל מקרה, מי שחשבון הטלפון החודשי שלו נמוך מ-200 ש"ח - כיף לו! שלא יקנה מכשיר דרך חברת הסלולר. הלוואי עליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Xperia לדעתי מעולה , אהבתי מאוד את הממשק והעובדה שזה ...האמת היא אבל שאני לא כ"כ בטוח מה המפרט הטכני שלו ככה שחוץ מהממשק אני לא יודע מה להגיד.

דבר שני בקשר לכל השיחה פה על כדאיות לשלם לחברת הסלולר - זה אכן לא מתאים לכל אחד , למשל אני פעם הייתי מקבל חשבון של 350-400 לא פחות מזה וזה הכי הגיוני שאני יתחייב אקבל מכשיר סבבה ויעשו לי את השטות של ההחזר ואני מסודר אבל מה? - היום אני מגרד את ה 200 (עם חבילת DATA של 68 שקל)

ובואו אני אספר לכם סוד...לא עברו 36 חודשים,וסביר להניח שהייתי ממשיך לשלם את אותו סכום ולא לשים לב אפילו.

אבל אחרי כמעט שנתיים עם ה אייפון 3G שלי אני מתקדם הלאה וגם הפעם מביא מכשיר שהוא מחו"ל(כבר במכולות של UPS)-אין עליו מדבקה של חברה שאחרי חצי שנה תתחיל להמחק ואני אשאר עם נקודות כתומות עליו...אין לו גרסאת תוכנה שכדי שתעבוד עם עברית דחפו שם עוד כמה דברים שאולי ואולי לא יגרמו לי לחזור למעבדות שלהם כל כמה זמן,ועוד יותר טוב אני משלם 1800 שקל על פלאפון שעולה 4000 בארץ.

*המכשיר המדובר הוא Desire

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנשים שמדברים סכום סביר מינימלי ממש לא משתלם לקנות מכשיר מחנות חיצונית, מכיוון שעם שיטת הזיכויים, שברגע שאתם מדברים באיזור ה-200 ש"ח בחודש - אתם מקבלים את המכשיר, בפועל, בחינם...

אתה יכול לקבל את אותם הזיכויים גם אם קנית בחנות

במקרה כזה הזיכויים יהיו אפילו גבוהיים יותר ממה ששילמת על המכשיר

כי המחיר שלו בחנות נמוך משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.clove.co.uk/viewProduct.aspx?product=32C8AD9B-E300-4267-BEC1-DE55F02D0184

http://www.handtec.co.uk/product.php/2749/htc-desire--sim-free-unlocked--graphite-

המחיר שאני הזמנתי אותו היה נמוך יותר כי בשבוע האחרון המחירים עלו ביותר מ 30 פאונד.(בטח עקב זה שגמרו את המלאי ביום הראשון והם הזמינו עוד נגלה).

תוסיף את המכס שזה 50/50 שיבדקו בכלל זה נגיד עוד 500 שקלים עדיין זול יותר מ 4000...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...