האם windows 7 תחזיק את המחשב שלי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם windows 7 תחזיק את המחשב שלי

Avi952

Recommended Posts

שלום, לאחר המלצות רבות כאלה ואחרות מפה ובמקורות אחרים (לא שאני שאלתי) חשבתי אולי לנסות את מערכת ההפעלה

אז אפרט את המעבד, לוח האם והזיכרון:

Athlon X2 3800

Gigabyte GA-M61SME-S2 v2

1GB זיכרון

גם קראתי כי שדרוג ל-2GB יעזור משמעותית.

מה אתם אומרים בנוגע למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כ. מסך יש לך? יכול להיות, ש"תאלץ" לוותר על ה- Aero ואז היא תרוץ בצורה סבירה.

האינטגרלי שבלוח אם. ואיך תסחוב בלי ה-Aero? ועוד הפעם שדרוג ל-2GB עלול להיות משמעותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מראה שאיתקל בבעיות בחלק מהתוכנות שיש לי עכשיו, ועם מצלמת הרשת וכרטיס הטלוויזיה ורושם שנדרשת התקנה מותאמת אישית:

יהיה עליך לבצע התקנה מותאמת אישית של 7 של 32 סיביות ולאחר מכן להתקין מחדש את התוכניות שלך. הקפד לגבות את הקבצים שלך לפני שתתחיל.

ועדיין אין תשובה למה ששאלתי מקודם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מפריע לך או חסר לך במערכת הנוכחית (XP)?

אני התקנתי WIN7 על מערכת יותר חלשה משלך XP 2500 וכ- 1.5GB זכרון .

והיא עבדה, באופן יותר איטי מה- . נראה לי שהדרך היחידה, שתוכל לענות לעצמך על השאלה היא לנסות ולראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר איטי משמעותית?

בכל מקרה, זה לא עניין של מפריע\חסר פשוט מהרגע שהיא הושקה (ועוד לפני בבטא) קראתי עליה ביקורות טובות, אפילו יותר מ- וקראתי שהיא מסוגלת להריץ אפילו מערכות ישנות בצורה טובה או סבירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=453642.msg3876914#msg3876914

שים לב לאיזה מחשב אני משווה את המחשב שלי שם.. בנוגע ל-Aero, לא תהיה בעיה, אפילו ב-FHD. כרגיל, מסע ההפחדה נמשך, בדומה לבכל כך הרבה מקרים מהעבר הזכורים לי. ה-Advisor שהוצע, באם הוא עושה הערכת מצב דומה לזו שה-WEI עושה (לא במובן של אותה הערכה, אלא שהיא בעלת אופי דומה, כלומר מתיימרת לשים את כל המפרטים הקיימים על סקאלה אחת ולקטלג אותם בהתאם לעוצמתם זה ביחס לזה), אז זה קשקוש מוחלט להקשיב לו.

עליך לנסות אותה בעצמך; אף Advisor לא יוכל לומר לך אם תתקל בבעיות רבות מספור, או שתהיה לך חווית משתמש כאילו 7 פותחה במיוחד למחשב שלך (או משהו בין לבין, כמובן).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה :yelclap:, סיפקתם לי די טוב מידע ונראה מה אעשה...

ואה - יש לי עוד שאלה (אם לא קשורה לפה בבקשה להעביר לפורום ציוד היקפי) יש למישהו מושג אם ה- QuickCam Messenger תומך ב- 7 (אני מדבר על הדגם הישן)

lqcm.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעכבר הלוג'יטק שלי גם אין תמיכה לכאורה, אבל הדרייבר של 7 לא היה מוצלח עבורו ולכן השתמשתי ללא קושי בדרייבר המקורי ל-. פשוט, תתקין קודם, תשבור את הראש אח"כ (במקרים אחרים בחיים זה לרוב לא עובד כך, כאן זה כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...