המלצה על מערכת 2.1 למחשב ב - 500 ש"ח - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על מערכת 2.1 למחשב ב - 500 ש"ח

dennis14

Recommended Posts

ועכשיו לביקורת ממישהו שהעמיד את שני הסטים הבולטים במחירים הללו למבחן פרטי קטן :xyxthumbs:

אלטק לאנסינג 4121 מול מיקרולאב X16 ראש בראש:

(לידע כללי: אני עם המיקרולאב X16 כבר חודש וקצת)

שני הסטים מרשימים, גם ויזואלית וגם מבחינת הנתונים.

המיקרולאב נראים "מקצועיים" יותר, מראה של רמקולי מדף קטנים. סולידי ובנוי היטב.

האלטק שובבים יותר בעיצובם היחודי, מה גם שקומפקטיים מאוד - יכול להיות יתרון לחלק.

סאונד:

ההאלטק מעולים בטווחים הגבוהים. זה לא עולם האודיופיליה, ברור, אבל מספקים צליל ברור ונקי, אם חד בצורה מסוימת.

המיקרולאב בשרניים יותר (טוב נו, הספק כמעט כפול וסאב משוגע), הצליל מרגיש "חם" יותר, ועמוק.

אפשר לומר שהאלטק יצאו צווחניים יחסית, והמיקרולאב עמוקים ומלאים יותר.

באס: שני הסטים מציגים באס מרשים, שתכלס, יספק כל אחד בתקציב הזה ויוציא אותו מרוצה+.

האלטק מציגים באס תגובתי מהיר וחד, הסאב הוא הנקודה החזקה בהם לטעמי.

המיקרולאב? זה כבר משהו אחר. 40 וואט לפרצוף שלך שמרעידים את כל החדר ומרטיטים את כל יושבי הבית - חתיכת חוויה! באס עמוק מאוד ועם המון בשר, חוויה אמיתית בגיימינג.

הבעיה היא, שהם חזקים מידי... אני 90% מהזמן על עשירית מהווליום כדי לשמור על שלוותם של הסובבים חח.. הסט פשוט לא מנוצל!

אגב זהו אותו הסאב שיש בX13, רק הלוויניים שונים וחזקים יותר בX16.

בניה:

אני אוהב את המיקרולאב. שני הרמקולים עצמם הם בעצם תיבות עץ מלאות וגדולות יחסית, ממש כמו מדפיים קטנים. הם כבדים ומאסיביים, מרגישים רציניים ומקצועיים כאלו. בהחלט הושקעה עבודה בבניה, הגימור ללא רבב. נראים מאוד מרשימים על השולחן - רואים שהם מדברים ביזנס :)

האלטק קומפקטיים ופלסטיקיים יותר - קטנים וחמודים, עם עיצוב יחודי ומוכר עוד מימי הATP3.

הבניה טובה מאוד, אם טיפה ספרטנית כשמתקרבים באמת. סך הכל טוב מאוד.

הכבל העבה במיוחד של הרמקול הראשי טיפה מעיק על השולחן, אבל חוץ מזה הם בסדר.

השלט: אחד הדברים הכי שימושיים שיש! שליטה מלאה עם כל הפרמטרים של הרמקולים בכפות ידך. נקודה חזקה מאוד לטובת המיקרולאב.

לצערי, את הX13 לא יצא לי לשמוע, אבל בעקבות תשומת הלב שהם עוררו לאחר הביקורת פה באתר, הגעתי לX16, ואני מרוצה עד הגג.

ההבדלים בין הרמקולים הם שהטוויטר ב16 הוגדל מ2" ל-2.5" והעוצמה מ12 וואט ל14 וואט לכל . הסאב וכל השאר זהה לחלוטין.

לדעתי, אם אתה לא הולך על עוצמה גבוהה יותר (קרי X16), לך על הX13 בלב שלם.

אני כמעט בטוח שגם הסט הבא שלי יהיה של מיקרולאב.

מיקי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...