תפקידים טובים בחיל תקשוב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפקידים טובים בחיל תקשוב

eliil1

Recommended Posts

אני חתמתי בינתיים עם חיל התקשוב לפרוייקט עדן, עתודה טכנולוגית באלקטרוניקה. קודם כל בגלל הגיל ותאריך הגיוס שלי יוצא שאני אסיים את ההנדסאי בערך חצי שנה לאחר התאריך גיוס , כך שאני לא מבזבז הרבה זמן בכל מקרה, ומהשיקולים שאני לא בטוח שאני רוצה לעבוד בתחום האלקטרוניקה אלא תכנה(זה מה שתמיד רציתי האמת, אבל המורה שלי במגמת אלקט' שהוא סגן מנהל במכללה אליה אני הולך ללמוד אומר שזה לא מקצוע הכי יציב, יש להם תקופות טובות ויש רעות, ועדיף לבחור את תחום האלקטרוניקה/חשמל), ואין דרך יותר טובה לבדוק את זה מאשר למעשה לעבוד בתחום הזה , מה שהעתודה מאפשרת. ולבסוף השנה וחצי קבע, זה לא נראה כזה נורא, כי במקום שאחרי אני אצא ואתחיל לעבוד במלצרות או עבודות כאלה אני אעבוד במקום קצת יותר... מעניין ,ועם משכורת כנראה יותר גדולה.

עכשיו השאלה שלי... איזה באמת תפקידים טובים יש בחיל התקשוב?

יש תפקידים שיש בו תכנה ואלקטרוניקה ביחד ? כי אני גם רוצה להתחיל ללמוד תכנה באופן עצמאי .

והאם יש תפקידים יותר עם הדגש הניהולי? משהו שייתן לי ניסיון אולי יצא ממני מנהל פרוייקטים [=

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בקשר לאלקטרוניקה, אבל הסיבה שהמורה שלך נתן לך ללמה לא כדאי לך לעבוד בפיתוח, ממש דפוקה.

ש'חוסר יציבות' בענף הכי נחשב בארץ, לא יגרום לך לא לעשות את מה שאתה אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'כלס זה גם לא ממש משנה כרגע, מפני שאני יכול לבחור רק באלקטרוניקה, אני לא יכול לבחור בהנדסת תוכנה כי בתיכון אני מסומן אצלהם כתלמיד אלקטרוניקה.

בגלל זה אני אומר שאני אתחיל ללמוד תכנה באופן עצמאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...