איך הדיסקים של פיליפס ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הדיסקים של פיליפס ?

King Of Action

Recommended Posts

בעקבות צורך דחוף בדיסקי צריבה (50 דיסקים ואף 100 דיסקים) הלכתי לחנויות המחשבים הקרובות לביתי . ראיתי רק חרא בדמוי SILVERLINE (גליל של 100 מדיות 700MB - 160 ש"ח) , SHAREWOOD ( הא ? מה לעזאזל עכשיו שרווד ?) , TDK (יקר מדי בשבילי , 4 שקל לדיסק) ובעיקרון זהו , ויש עוד כמה דיסקים אבל אני אפילו לא אציין אותם .

אז עכשיו , הפעלתי קצת קשרים ואני יכול להשיג דיסקים של פיליפס , 700MB 48X . כל דיסק 2 שקל (וגם הדיסקים באים בקופסאות ולא בגלל , זה עוד יתרון) . כמה שאלות :

1. איך הדיסקים של פיליפס בכלל ?

2. איך הפיליפס בהשוואה ל-SILVERLINE וכל החרא הדומה ?

3. האם המחיר טוב והאם שווה בכלל לקנות ?

4. האם יש סדרה מסויימת שאני צריך לשים לב אליה ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ככה דוקם כל ה SILVERLINE זה לא דיסקים חרא בכלל הם דיסקים מאוד טובים וזולים.

שנית הPHILIPS שאני בדקתי הם היו GOLD X48 זה פשוט דיסק זבל הם לא רצו להיצרב במהירות גבוהה יותר מ 24 ומהירות גישה עליהם יחסית לא טובה.

אני ממליץ SILVERLINE אני צורב עליהם בכמויות ואין שום דיסק שנדפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו , אני צריך חבילה של 50 או 100 דיסרים , איכותיים , והדגש הוא על איכותיים . לא צריך איכותיים ברמה הגבוהה ביותר כמו TDK וכאלה אבל אני רוצה משהו טוב . אני מוכן לשלם די בהתאם .

אמממ...ולא נראה לי שהגליל של ה-100 דיסקים של סילברליין שעולה 160 הוא של ריטק . כי זה 48X .

אז מה לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו , אני צריך חבילה של 50 או 100 דיסרים , איכותיים , והדגש הוא על איכותיים . לא צריך איכותיים ברמה הגבוהה ביותר כמו TDK וכאלה אבל אני רוצה משהו טוב . אני מוכן לשלם די בהתאם .

אמממ...ולא נראה לי שהגליל של ה-100 דיסקים של סילברליין שעולה 160 הוא של ריטק . כי זה 48X .

אז מה לעשות ?

כמו שאמרתי לך תבדוק אם יש לוגו של NEOVO ורוב הסיכויים שהם כן של RITEK מכיוון שכל המלאי החדששל סילברךליין שהגיע לארץ זה של RITEK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF ?

פילפס זה אחלה דיסקים

לא נדפק לי אפילו אחד מחבילה של 50

אני מדבר על הGOLD 48X

גם נצרבים על 52 וגם יש עוד איזה 30 מגה לאוברברן

כנראה הצורב שלך עשה בעיות...

נראה שהיום רוב הדיסקים לא רעים השאלה מי ישרוד מעבר לשנה שנתיים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הראשון שאני שומע ממנו טובות על פיליפס אני בדקתי את בפינדל שקניתי על שלושה צורבים YAMAHA F1 TEAC 48 ו 52 ובשלושתם הם לא רצו להיצרב במהירות גבוהה יותר מ 24 ואם הייתי מכריח אותו לצרוב הדיסק היה נדפק או שהוא לא היה נגיד לאחר הצריבה ןזה קרה לי לא רק עם ספינדל אחד שלהם.

סיימתי את הספינדל במהירות 24 ותחלס הדיסקים שצרבתי נראה לי עובדים טוב אבל אישיתי אצלי דיסק שכתוב עליו 48 ואני לא יכול לצרוב עליו מעל ל 24 בשלושה צורבים זה דיסק פסול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...