איך הדיסקים של פיליפס ? - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הדיסקים של פיליפס ?

King Of Action

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מה לגבי Maxell?

ראיתי באיזה חנות 50 דיסקים ב90 ומשהו שקל

אני משתמש ותיק של מקסל בערך משנת 2000 בערך. אני זוכר עוד את הימים שהדסקים שלהם נמכרו בחבילה של 10 וכל חבליה עלתה קרוב ל-50 שקל.

לאחרונה נצפו ספינדלים/עוגות (אני אף פעם לא זוכר מי מהם זה עם המוט ומי זה בלי) של 100 דסקים במהירויות X48 (הקופסה עם מוט). קניתי את החבילה מכיוון שהיא עולה בערך 170 שקל. עד כה סיימתי חצי קופסה, אף דיסק לא נדפק ובינתיים הם נקראים מצויין.

החלטתי לבדוק את ה-ATIP של הדסקים החדשים ושל הדסקים היותר ישנים שיש לי. לא מצאתי הבדל לאמיתו של דבר. עדיין מצויין ב-ATIP כי היצרן הוא MAXELL. אני לא יודע הם המפעל הוא שלהם למרות שכך הם טוענים באתר שלהם אבל אני יודע שהם מיוצרים בטייואן. אני יודע, גם אותי לימדו שכמעט כל מדיה שמגיעה מטייואן היא באיכות גרועה ונמוכה מאוד (ע"ע RITEK שעד לפני חצי שנה בפורום של CD FREAKS לא רצו אפילו לשמוע את המילה הזו). אני לא יודע היום מה קורה עם טייואן ואולי מאז חברת RITEK שינתה את קו הייצור שלה שנחשב להרבה יותר טוב אבל אני בספק.

בכל מקרה. נחזור לעניין. עד כה היה לי אירוע מוזר אחד והוא שחבר טוב הגיע אליי הביתה וראה את הקופסה וקיבל פרצוף מוזר. לאחר מכן הוא טעם שעליי להפסיק להשתמש בדסקים האלה כי הם התחילו להתקלף לו. זה נשמע לי קצת מוזר מאחר ואני סומך על NAXELL בעיניים כמעט עצומות. אני הולך לשים עין על הדסקים האלה שיש לי. ברגע שתצוץ בעיה אני אעדכן פה (גם אם יהיה צורך לפתוח טופיק חדש).

לכן. השורה התחתונה היא שאני ממליץ בחום להפטר מעוד כמה אגורות לדיסק ולקנות רק MAXELL אם אתם רוצים לקרוא את הדסקים גם עוד שנתיים (לפני שתעברו ל-DVDR כמובן).

הערה:

ראיתי שמתמש אחד הפנה לפורום של CD FREAKS ואני מאוד שמח שהוא הפנה אתכם לשיטה לפיה מעריכים את היצרן והאיכות של המדיה. אני מקווה מאוד שמישהו פה ירים את הכפפה ויפתח טופיק מסודר אם הסברים כיצד להשתמש בתוכנות האלה וכיצד בדיוק לדווח את התוצאות בצורה הטובה ביותר כי להגיד לכם את האמת כל הדיונים הארוכים שלכם פה ממש לא עוזרים לי.

לצערי אין לי זמן בכלל להרים פרוייקט כזה אבל כבר ראיתי שהמשתמשים הישראלים יודעים לקחת פוסטים ולתרגם אותם לעברית כשצריך (ע"ע תוכנות שיתוף ועוד). אני מקווה שנראה משהו דומה גם בפורום זה. אולי מנהלי הפורום ייקחו על עצמם את התפקיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ? למה רק לי זה קורה ? :'(

פאק , שום דיסק נוסף של GPT לא יפגוש את סף הדלת של הבית שלי .

אצלי זה ככה כבר כמה שנים, לאחר הטראומה שקיבלתי מכך שבודדים מהם עדיין פועלים. כל פעם שמישהו מביא לי לצרוב לו דיסק של GPT אני אומר לו שיהנה מהחודש-חודשיים שיהיה לו עם הדיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...