מחפש נגן DVD שמנגן את כל הפורמטים וכולל כניסת USB - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן DVD שמנגן את כל הפורמטים וכולל כניסת USB

QttP

Recommended Posts

כפי שמשתמע מהכותרת, אני מחפש נגן .

התכונות החשובות:

* כניסת USB

* יציאות אודיו/וידאו אנלגיות (RCA) (יחובר לCRT ישנה)

* תמיכה במדיות CD/CD-R/CD-RW/DVD/DVD-R/DVD-RW/DVD+R/DVD+RW - חובה (כמה שיותר תאימות לדיסקים שונים - יותר טוב)

* תמיכה ב-DivX/XviD/WMV

* תמיכה ב-MPEG-4 (לא מצפה שיפענח HD שגם ככה הCRT לא תומכת בהצגתו, אבל שלפחות יתמוך בקודקים)

* תמיכה בכתוביות SRT כולל עברית/אנגלית/רוסית

* תמיכה ב-MP3

תכונות שמהוות ייתרון אבל לא קריטיות:

* תמיכה בצפיית תמונות ב-JPEG (גם ככה די לכולם יש את זה)

* קורא כרטיסים SD/SDHC

* תמיכה בNTFS (אבל אני לא חושב שיש כאלה בכלל)

התכונות שלא חשובות בכלל:

* יציאות אודיו/וידאו דיגיטליות (כאמור, יחובר לCRT)

* יכולות הקלטה

מביקור חטוף בכמה חנויות חשמל קרובות לביתי מצאתי כמה דגמים (כאשר מראש פסלתי את כל אלה שאין להם USB או שלא כתוב לפחות באופן כלשהו שתומכים בMPEG4):

Apex DVX865

ביקורות די גרועות בZAP, לרוב מתלוננים על איטיות - נפסל

Apex HDMI851

ביקורות מעורבות בZAP, החל מכאלה שאומרים שלא קורא חצי מהמדיות/פורמטים ועד כאלה שאומרים שקורא הכל וללא שום בעיות - חשוד

LG DV-482

יצרן מוכר - יתרון, הביקורת היחידה בZAP די מעודדת, אבל היא רק אחת

כמו כן היו עוד שני דגמים שציינו כי תומכים בDivX/MPEG4, אבל מיוצרים ע"י חברות שאינן מוכרות לי בתחום זה, ואין עליהם שום מידע:

Telefunken TLF-80011

MAG -H1MAG

בשני מקומות ששאלתי המליצו על Pioneer, ושיבחו אותם מאוד. אני קצת חושש כי היה לי לכמה ימים את ה-DV120 והוא פשוט קרטע בצורה נוראית (התחיל לנגן כל קובץ, אבל אחרי דקות בודדות נתקע וזרק הודעות שגיאה שונות ומגוונות). אולי סתם היה לי אחד פגום, ואולי זה פשוט דגם לא מוצלח.

בכל מקרה, אשמח לכל המלצה, על אחד מהדגמים שצוינו, או כל אחד אחר. עדיף ממישהו עם ניסיון עם אותו דגם, שכן רבים מהנגנים לא מצליחים בפועל לעמוד בהבטחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמליץ מנסיוני הקט על ה-pioneer יש לי את דגם ה-400v כבר שנתיים

והוא עובד יפה כבר שנתיים בלי שום בעיות ומריץ את רוב הדברים שזרקתי לו

(הכוונה שהוא לא מריץ mkv). אני מוציא איתו תמונה לטלוויזית crt עם כבל

קומפוננט איכותי (חשוב להקפיד על כבל איכותי) והוא עושה שדרוג די נאה לסרטים שהוא מריץ.

כמובן יש כבר דגמים משודרגים שלו כמו זה- http://www.google.co.il/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=1&ved=0CAYQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.zap.co.il%2Fmodel.aspx%3Fmodelid%3D735430&rct=j&q=pioneer+dv420&ei=qiKiS-KkI5nKmgOkspGZCw&usg=AFQjCNFdFJB1uMIHAEcpPvmlCw8_5vMlyg

לענ"ד אתה לא תטעה אם תיקח אחד מדגמי ה-pioneer. אבל נראה לי שכדאי לך

לקחת אחד מדגמי הביניים שלהם (כמו שהראיתי למעלה), לא מהכי פשוטים שיש כמו שקנית בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה.

במקום אחד ציינו תמיכה ב-MPEG4-AAC, אבל פה הכוונה היא לאודיו בלבד, כפי שאני מבין.

אני בכל זאת מחפש משהו שתומך בוידאו MPEG4.

השאלה היא האם יש כזה. אולי כל אלה שציינתי גם כן מתכוונים לתמיכה באודיו בלבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיפוש של כמה דקות טובות מצאתי dvd אחד שמנגן

גם MPEG-4 והוא של akai בebay הנה הקישור-

http://cgi.ebay.com.au/Akai-5-1Ch-DVD-Player-w-USB-Input-MPEG4-Playback-RC-/130358179816

לדעתי עדיין עדיף האיכות של pioneer על פני תמיכה

בפורמט הזה. כיוון שמכלול הדברים החיוביים שבו

עולה על החיסרון שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...