כרטיס מסך מקצר מה התופעה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך מקצר מה התופעה

ashbit_q

Recommended Posts

יש לי כרטיס מסך 8800gt עד לפני שבוע הכל עבד נפלא אך ביום ראשון האחרון כשהמחשב דלק סתם בלי לחץ הוא נכבה נסיתי לבדוק את התופעה והיתגלה שכאשר החשמל של הכרטיס מסך מחובר לספק הספק נופל ואם אין חשמל לכרטיס מסך הוא מגיע עד לווינדוס ואז המסך נכבה כאילו המחשב דלוק.

אם אפשר להסביר את התופעה ומה אפשר לעשות?

לידיעתכם:

ספק 480 rpw.

לוח אם ga-p35-ds3

זה אמור להספיק אני חושב, תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה הספק שלך בשלבי גסיסה מתקדמים, מציע לא לעבוד עם המחשב עם הספק הנוכחי.

למיטב ידיעתי מדובר בספק ג'נרי לחלוטין, ככה שכל הכבוד לו ששרד בכלל עד כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה ג'נרי? והאם ה480 rpw לא מספיק גם לג'נרי?

ואם הכרטיס מפסיק לעבוד גם כשהוא לא בחשמל כשהוא מגיע לווינדוס לא אומר על פגם בכרטיס?

כדי לא להיתבלבל המחשב פועל כשהכרטיס בלי חשמל רק כשמגיע לווינדוס הכרטיס לא פועל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

500W ג'נרי יכול להיות גרוע או גרוע יותר... זה שבלי חיבור חשמל הוא קצת יציב יותר מחזק את החשד בספק... עדיף להחליף אותו בלי קשר לאחד איכותי סביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור חשמל לכרטיס מסך הוא לא בגדר המלצה אלא בגדר חובה!

פותח הדיון, תעיף את הספק הזבל הזה ותשים ספק איכותי שיספק חשמל בכמות המספקת ובאיכות שהרכיבים שלך צמאים לו, ככה בשפה הכי פשוטה.

אין שום סיבה להשקיע כל כך הרבה כסף ולהשאיר מאחור את המנוע שמספק לו את המיץ.

זה שרשום על הספק 480W זה ממש לא אומר שהוא מספק כמות גדולה של חשמל לרכיבים שלך, אלא פשוט צורך עד 480W

אני מאמין שספק 380W איכותי עוקף בלא מעט את כמות החשמל שספק הכח שלך מספק לרכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הכרטיס מפסיק לעבוד גם כשהוא לא בחשמל כשהוא מגיע לווינדוס לא אומר על פגם בכרטיס?

כדי לא להיתבלבל המחשב פועל כשהכרטיס בלי חשמל רק כשמגיע לווינדוס הכרטיס לא פועל!

ובנוסף כשיש חשמל המחשב לא נדלק בכלל

אתם לא חושבים שבלי חשמל הוא אמור לעבוד בנוסף איך בודקים אם זה ג'נרי.

לידיעתכם הוא החזיק למעלה משנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהכרטיס מגיע לוינדוס הוא משתמש בהאצה גרפית - משהו שצורך חשמל ממנו, ושוב, חיבור ה6PIN אליו הוא לא המלצה.

ג'נרי מדובר על ספק הכח, תביא תצלום של המדבקה על גביי ספק הכח, לפי טבלת המתחים אפשר להבין יופי מה הוא נותן לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיברתי בלי חשמל הוא נופל, בווינדוס 7

לצלם בשבילי זה סיפור אז אני אכתוב הדגם הוא : jtc חברה p-4 500w atx12v dr-8500btx כתבתי את כל ההקדמה שם. זה אומר לכם משהוא?

לצערי יש לי ווירוס שלא נותן לי לחבר ואני לא מוצא את הספק באינטרנט :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חוזר ואומר, נכון - כי צריך לחבר את החשמל בשביל שהכרטיס יעבוד בצורה תקינה

אני מאמין שאתה גם לא תמצא את ספק הכח שלך באינטרנט כי הוא לא של חברה מוכרת כלשהי, שורה תחתונה - אתה צריך ספק כח חדש,

כבר תקציב של 260 שקלים יש ספק כח מעולה שיתאים לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד היום חיברתי אתו לחשמל של הספק והכל היה טוב עד שהור עשה קצר לפני שבוע ומאז גם בלי חשמל הוא לא עלה אני אומנם לא מומחה אבל רק תחשוב איזה אדיוט לא ישים לב לאזהרה שהכרטיס מסך נותן כשמנסים להשים רזולוציות אומנם לא נפגעתי אבל זה די מעצבן שאני לא מצליח להסביר את עצמי.

רק אחרי הקצר שהיה עם החשמל אם הוא ממשיך להיות מחובר יש קצר בלי הוא מעלה עד לתחילת הווינדוס ואז רק הכרטיס מסך נופל דבר שלא קרה שנתיים עם חשמל!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא הסברתי את עצמי טוב, אז אחזור בקצרה על הנתונים. אנא קיראו עד הסוף.

1. הכרטיס מסך נמצא אצלי כשנתיים והורכב כתיקנו [כלומר חובר כולל כבל החשמל].

2. מאז התקלה, כאשר הכרטיס מחובר ללא החשמל הנוסף המחשב עובד. אך כשאני מחבר את החשמל המחשב לא נדלק כלל [כמין קצר] ואף אם אנתק את החשמל מהכרטיס לא ידלק עד שאוציא את החשמל מהספק לכמה שניות ורק אז נדלק המחשב. כלומר כל עוד החשמל של הכרטיס מחובר יש קצר.

אם הספק לא היה מספיק חזק המחשב היה אמור להדלק וכשהכרטיס מתאמץ אז לקרוס. אבל לא להדלק כלל???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריקו, תקשיב.

לפי התיאורים ובמיוחד לפי הדגם שנתת (P-4 500W) מדובר בספק שהוא יותר מג'נרי. ספקים ג'נרים נהרסים בקלות, מספקים מתחים גרועים בעליל ואני נוכחתי לכך. זה די בטוח שהבעיה המדוברת נגרמת בגלל הספק. לא היו מוליכים אותך פה שולל.

בעית הקצר שאתה מתאר רק מחזקת את העניין שכן הספק לא מספק מתח לכרטיס מסך...

זה לא קשור ל "אם הוא לא היה חזק". ספקים ג'נריים מגיעים לרוב עם תיוג של 500W כשבפועל הם יכולים ליהיות באמת רק 250W. וגם אם לא, זה עדיין לא סותר כלום כי כמות הWatt היא לא הכל. זה גם עניין של מתחים.

העניין הוא שהספק שלך פשוט מתחיל לגסוס.

כדאי שפשוט תקנה חדש ואיכותי ואני מבטיח לך שהבעיה תעלם.

ולסיכוי 1 למליון שלא, זה עדיין לא הפסד- זה עדיין מסוכן ליהיות עם ספק ג'נרי. (והמתחים הגרועים שהוא מספק לרוב פוגעים בביצועים)

ככה שלא תצא פה מופסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...