HD2 450$ ?? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD2 450$ ??

eliil1

Recommended Posts

נראה את המחיר של DESIRE איזה חודש אחרי ההשקה , הוא נראה לי יותר שווה.. הגודל עדיף(בשבילי לפחות), חזקה יותר (1400MAH לפי מה שאני זוכר) , לעומת 1230 בHD2 .

+AMOLED

ואנדרויד 2.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הידוע לי זה הפלאפון הכי מעניין היום בשוק.

יש כמה דגמים של שיצאו אחריו אבל הם לא ממש יותר חזקים מבחינת חומרה, הם פשוט שונים בגודל עיצוב וכו...

ברגע שיהיה ניתן להשיג אותו ב400$ או פחות אני קונה.

תראה כמה מהר הוא ירד במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחילו כמה קישקושים אגב על ה-HD3 אם זה מעניין מישהו. מפרט נראה מאד מרשים אם באמת יתממש, וצפי יציאה איפשהו באוקטובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחילו כמה קישקושים אגב על ה-HD3 אם זה מעניין מישהו. מפרט נראה מאד מרשים אם באמת יתממש, וצפי יציאה איפשהו באוקטובר.

חחחח הם ממש לא הגזימו עם גודל המסךך 4.5" XDD

זה כבר טאבלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HTC HD3 will launch in November 2010 (exactly one year after HD2) and will be powered by Windows Mobile 7. Moreover, it will feature Qualcomm’s 1.5Ghz Snapdragon processor, a 4.5’’ HD display, port, support for 4G, WiFi and WIMAX, 8 megapixel camera with support for 720p HD recording, 16GB internal memory and 32GB external via card

.

נשמע טוב מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה WIMAX כבר מזמן במכשיר המקביל ל HD שנמכר ברוסיה..

זה ה QWARTZ...

http://blog.sim-unlocker.com/htc-t8290-is-actually-codenamed-htc-quartz-the-first-wimax-htc-device/

אבל זה לא שווה קניה היום למרות הווימאקס, כי זה אותם נתונים של ה HD הרגיל, לעומתו ה HD2 הרבה יותר חזק.

מצחיק ששניהם נמכרים (HD1 לעומת 2) במחיר דיי דומה :P

קניתי את ה HD שלי ב בתחילת 2009, היום עולה 2800 בעוד שה HD2 עולה 3K, מצחיק ועצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח הם ממש לא הגזימו עם גודל המסךך 4.5" XDD

זה כבר טאבלט

יש שאומרים שהוא אמור להיות פיזית דווקא קטן מה-HD2... למרות המסך העצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש אמת בשמועות

http://www.t-mobile.com/shop/phones/Cell-Phone-Detail.aspx?cell-phone=HTC-HD2

רק שאני לא מצליח להגיע לקניה עצמה מבלי לבחור תוכנית :bash:

הבנתי עכשיו, אומנם אתה לא חייב להתחייב.. אבל אתה חייב לקחת תוכנית כלשהי :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...