אני חושב שנשרף לי ה readon 9800 - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושב שנשרף לי ה readon 9800

zoloboy

Recommended Posts

כמובן שישנה בעיה מוסרית, אתה מרמה את החנות ואת היצרן. אל תתעסק ב-OC אם אין לך דרך להתמודד עם התוצאות (דרך כלכלית, לא רמאות). OC הוא תחביב יקר (אני כבר איבדתי מעבד ועוד מספר רכיבים).

לפי דעתי, זה קשקוש! ואני אנמק:

ברגע שהלקוח מגיע אל החנות ומחזיר לו חלק מקולקל, כל מה שהחנות צריכה לעשות זה לשלוח מישהו להביא את כל החלקים המקולקלים ליבואנים המתאמים. ברגע שהכרטיס מגיע ליבואן הוא ישר שולח אותו ליצרן.

חנות שמתנגדת לשלוח את החלק ליבואן, לא משנה אם הוא עבר OC או לא עבר עובק על החוק!!!

בגלל שרק היבואן יכול לקבוע האם תקבל חלק חלופי או לא! אם היבואן החליט שלא להחליף את החלק אז אין מה לעשות.

יש לי בעייה רצינית עם חנויות שמתנגדות לשלוח את המוצר לאחריות (כמו שעשו לי אקסלנט) מהסיבה שזה אך ורק בשביל להתנער מהשליחה ליבואן.

אני לא אומר שזה בסדר לשרוף כרטיסים חופשי ולסמוך על זה שמקסימום אם תקלקל אז תשתמש באחריות...

אבל כרטיס כזה יקר!! אני הייתי משקשק לפני החלפה של הסינק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דודי אחי אתה סטלןןן

הסתדרתי כבר עם האחריות גבר וזה לא ספק כי יש לי את הכרטיס הזה כמעט שנה

ואם היתה בעיה של ספק היו צריכים להיות סימנים מקדימים ספק לא שורף ככה סתם כרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מילה אחת להגיד לך (אבל אל תעלב) [glow=red,2,300]אידיוט[/glow]

שמתהZalman ZM80A- שזה פסיבי על ראדון עם חתיכת OC, למה עשיתה את זה?

עם תחליף ל HSF המקורי יש סיכוי שיחליפו לך.

נ.ב.

איך אף אחד לא שם לב ולא העיר לאיש, שהוא שם פסיבי על כרטיס עם OC רצחני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תחליף ל HSF המקורי יש סיכוי שיחליפו לך.

מה לא מובן בזה שהכל הסתדר לו עם האחריות???

יש משהו במה שאתה אומר אבל זה לא ייתכן שהכרטיס נשרף לו תוך דקה אחת!!

זה פסיבי ממש גדול ובטוח שהיה לוקח יותר זמן עד שהכרטיס היה נשרף!

אבל זה יכול להיות רעיון טוב לקחת כזה פסיבי ענקי ולדפוק לו מאוורר 80mm אני בטוח שהOC היה מצליח מצויין אם הוא היה עושה זאת כמו שצריך!

(אבל אם לי היה R9800NP לא הייתי נוגע בסינק שלו!!! לפחות לא עכשיו, אולי בעוד שנה כשהוא יתיישן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן ששמתי את הסינק ואחרי זה הוא לא היה באוברקלוק בכלל החזרתי אותו למהירות המקורית שלו

ןחוץ מזה אל תתיחסו למספרים שאני זורק פה בכובד ראש היתי חיב לפזר קצת דיסאינפורמציה אם אתם מבינים למה אני מתכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, זה קשקוש! ואני אנמק:

ברגע שהלקוח מגיע אל החנות ומחזיר לו חלק מקולקל, כל מה שהחנות צריכה לעשות זה לשלוח מישהו להביא את כל החלקים המקולקלים ליבואנים המתאמים. ברגע שהכרטיס מגיע ליבואן הוא ישר שולח אותו ליצרן.

חנות שמתנגדת לשלוח את החלק ליבואן, לא משנה אם הוא עבר OC או לא עבר עובק על החוק!!!

בגלל שרק היבואן יכול לקבוע האם תקבל חלק חלופי או לא! אם היבואן החליט שלא להחליף את החלק אז אין מה לעשות.

יש לי בעייה רצינית עם חנויות שמתנגדות לשלוח את המוצר לאחריות (כמו שעשו לי אקסלנט) מהסיבה שזה אך ורק בשביל להתנער מהשליחה ליבואן.

אני לא אומר שזה בסדר לשרוף כרטיסים חופשי ולסמוך על זה שמקסימום אם תקלקל אז תשתמש באחריות...

אבל כרטיס כזה יקר!! אני הייתי משקשק לפני החלפה של הסינק!!!

לא נכון.... מי לדעתך משלם על המשלוח ליבואן למשל? הלקוח? לא, החנות... למה שהם ישלמו מכיסם כסף רק כדי לקבל מהיבואן תשובה כמו לא מחליפים כי התעסקו עם הכרטיס וכדאי מאוד שזה לא יקרה עוד פעם אחרת תצטרכו למצוא מקור אחר לכרטיסים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד החומרה שלמה ולא ניזוקה בעל חנות לא יכול לסרב לשלוח ליצרן בשביל מה יש אחריות

לעזאזל כרטיסים מתקלקלים גם שלא עושים להם ןכל עוד אין נזק לכרטיס עצמו מבחינה פיסית

החברה חייבת לבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...