Realtek ALC889 או X-FI Xtreme? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Realtek ALC889 או X-FI Xtreme?

Guy King

Recommended Posts

אני מתכוון לקנות מחשב, שכולל שיש עליו את ה-Realtek ALC889. האם כדאי לקנות את ה-X-FI Xtreme בכ-250 ש"ח?

אני יכול להרשות לעצמי את הכרטיס, והמחשב הולך לשמש לא מעט למוזיקה וסרטים - אז הסאונד חשוב - אבל השאלה היא האם זה משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון הALC889 הוא כבר מאוד איכותי, אולי השבב המובנה האיכותי ביותר שקיים היום בלוחות האם

אני חושב שאין שום בעיה בשימוש שוטף של השבב הזה במוזיקה וסרטים, אפשר גם בתוכנה להגדיר אותו טוב מאוד.

במידה ולא תהיה מרוצה תמיד תוכל לרכוש כרטיס קול, אבל בשביל שתצטרך לעשות את זה קודם אתה צריך את הציוד המתאים למולטימדיה באיכות גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. אני מניח שאני אהיה מרוצה מה-ALC889, אבל הבעיה היא שאין לי כרטיס קול יותר איכותי להשוות אותו אליו, אז אני לא אדע מה אני מפסיד שאני מוותר על ה-X-FI (אם אני מפסיד).

הציוד שלי הוא 90% מהזמן שימוש באוזניות Koss Porta Pro ו-10% מהזמן שימוש ברמקולים S220.

האם הציוד הזה טוב מספיק בשביל לגרום להבדלים בין הכרטיסים להיות מורגשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X-FI Xtreme הוא לא בדיוק Xtreme

ברמת העיקרון כרטיסי הOB השתפרו מאוד בשנים האחרונות ולקבל הבדל אמיתי חוץ מכרטיסים יחסית יקרים צריכים גם מערך יקר

ואני אישית לא חושב שצריך היום לקנות כרטיס מיוחד חוץ מאודיופילים או לצורכי עבודה

פעם לקראיטיב היה זיכיון על פורמט שלא קים יותר מויסטה ומעלה

וכרטיסי הOB פעם היו בינונים ומטה -היום זה לא ככה ורובם המוחץ תומך בפורמטים איכותים וסטנדרטים וגם במערכי של עד 7.1

מה שדי מחסל את השוק של כרטיסי קול נפרדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.overclockersclub.com/reviews/asus_xonar_d1/7.htm.

אומנם הסקירה היא על D1, אך מתייחסים שם הן לALC889 והן לX-Fi XtremeMusic.

בקיצור ולעניין, הקריאטיב אוכל אותו בלי מלח.

אתה מוזמן לעבור בין הדפים של הביקורת [מוזיקה\משחקים\סרטים] ולהיווכח בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...