איך עבר לכם הצום? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך עבר לכם הצום?

redti

Recommended Posts

היה לי צום מעולה. אני צם רק בשביל המשפחה כי אני עצמי לא מאמין בכלל... אז סידרתי את ה PS2 בחדר יחד עם המחשב ושיחקתי רוב הזמן THPS4 (בפוסי2) ו Vice City (במחשב). שמעתי וגלשתי באינטנט להנאתי... זה למה הצום הלך ממש טוב אני מניח ::)

מה זה שווה אם אתה נהנה >:(?!?!

סתם, סתם...

אני לא צמתי, אני אכלתי לי להנהתי וגלשתי באינטרנט 8) (אני מרגיש שמישהו מכוון עלי את הסנייפר שלו. הייתה לכם פעם הרגשה כזאת?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יהודים אתם? צמים ומשחקים במחשב/מפעילים מכשירי חשמל..

לצום זה לא רק מבחינת האוכל אלא גם לסבול ע"י כך שלא עושים דברים שנהנים מהם. בכל אופן אני הייתי בערב יום כיפור בבית כנסת ואחר כך הלכתי להסתובב עם חברים. יום למחרת קמתי מוקדם (9 גרר..) אז קראתי עיתון ובספר תאוריה ועל תמרורים ;)) ואז בשתיים עד 6 הלכתי לבית כנסת ועבר לא רע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח זה היה ברור לי שהרבה כאן לא יצומו באמת ואני סתם צוחק, כל אחד יעשה מה שהוא חושב שנכון לעשות, פשוט ראיתי מעט נציגים אמיתיים שצמו באמת וזה קצת עיצבן אותי.

ואני לא בא להיכנס כאן לשום ריב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש פה חיפאים..

אני היתי ברמת שאול.. הרגשתי מוקף ערסים וקונפות.

לא היה מה לעשות אז כמו מטורפים החלטנו לעלות את כל הדרך עד חורב!! חברה, זה לא דרך קצרה..

היה ארוך קשה, אבל היה שווה.. בערך כל חיפה היתה שם

וכמובן שצמתי

אבל לחברים שלי לא הפרריע לדבר בפלפון כדי למצוא אחד תששני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצום הלך די בסדר. הבחילות היו ממש מעטות ולא רציניות, אבל הזמן... הזמן עבר לאט... ::) ...

הייתי צריך לעבור את החג אצל סבתא וסבא שלי, אז לא יצאתי עם החברים, ככה שהשתעממתי חבל"ז.

בערב החג הלכתי לבית הכנסת, בצאת החג הלכתי לבית הכנסת. בבוקר ניצלתי את השיעמום לטובה - התחלתי לקרוא 'בית הבובות' שיש לנו עוד מעט עבודה על הספר הזה (Literature Sucks :-\ ).

אבל למען האמת, הסבל האמיתי היה בצאת הצום. בגלל הרעב, ישר אכלתי (למרות הידיעה שצריך לאכול ולשתות לאט כדי לתת לקיבה להסתגל, אי אפשר שלא להתפתות מהעוגיות המתוקות שיש על השולחן ;D ) ואז קיבלתי כאבי בטן ובחילות רציניים... חחח, אבל עברנו גם את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...