Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, עושה רושם שהחבר'ה שרכשו מארקדיה את המשחק, אע"פי שזה הוגדר כמכירה מוקדמת, לא ממש יקבלו את ה Unlocks של החבר'ה שרכשו מ או Retail במהדורת Special Edition.

וזה כי קניתם את המהדורה הרגילה ולא את המיוחדת.

כדאי שבד"כ תקרא מה אתה קונה (לא רק משחקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלפא, אני חייב לומר שהיה לי ברור שנקבל את הגרסא הרגילה והיו על זה כמה דיונים.

מצד שני, אני מבין אותך, לא זכור לי אם זה הופיע בהודעה הראשית או לא ולכן הגיוני שיווצר בלבול כי לא הרבה אנשים קראו את כל 200+ העמודים.

מישהו יודע איך אני פותח את הגראנאד?

נכנסתי לאתר של ה veterans עכשיו כל פעם שאני בוחר משחק מהרשימה בצד הוא מראה את האפשרויות איך "לרשום" אותו אבל כשאני בוחר את גירסאת הPC של בד קומפני 2 לא מופיע לי כלום ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינגל על הפנים, לא מתקרב לרמה של COD. הדמויות רובוטיות הנשקים לא אמיתיים ומעוותים.

המולטי ישתפר בעתיד ויהיה יותר יציב (אני מקווה), כל חייל פה הוא סופרמן - אפשר לרסס מחסנית שלמה של איזה מקלע כבד ואתה ניהיה רק "אדום".

למרות כל זה המולטי ממש מהנה ושווה את הכסף ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המולטי ישתפר בעתיד ויהיה יותר יציב (אני מקווה), כל חייל פה הוא סופרמן - אפשר לרסס מחסנית שלמה של איזה מקלע כבד ואתה ניהיה רק "אדום".

לא אמרו שמוסיפים לנשקים עוד 25% יותר בפגיעה (כלומר Damage) ??

גם בבטא זה היה קטע קצת מעצבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואו קניתי את העותק שלי :hi: חזרתי הביתה מאושר ומתרגש :yelclap: התקנתי את המשחק הכנסתי את הקוד, אני לוחץ דאבל-קליק ואש יש מסך לבן כאילו המשחק בא לעלות אבל אז הוא מתחרט :facepalm:, אז מחקתי כל זכר לכל גרסה שהייתה לי על המחשב, והתקנתי שוב הפעם בחרתי ב-DISC ולא ב-ONLINE, אני מתרגש ובא ללחוץ על המשחק :jump: ואז שוב פעם מסך לבן כאילו הוא הולך לעלות ואז הוא מתחרט.

אני אובד עצות :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...