Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 505 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אין לי מושג כבר איך הם חיושב של המרחק שאתה הורג מישהו, בסוף כל ראונד רשום מי הרג מהכי רחוק וזה מופיע שם עד קלימוטר, אבל זה לא ברור לי, כי רשום ב2 סוגריים 506 ואז בסוגריים השניות רשום 987 למשל... אז אין לי מושג, אבל אני ומישה ניסו אז בarica harbor והגענו רק ל500, + ההדשוט + defensive kill.

אז לא היה 100 נקודות על הריגה, ומי שחושב ככה חי בסרט.

והM95 הוא הנשק האולטימטיבי לרחוק, יש לו אינדיקציה למרחק, אני מדבר על הנקודות שיש בכוונת, מה שאין ל GOL, אז מה אם ה GOL בקושי זז, אין לו שום אינדיקציה אלא להסתמך על העין.

התזוזה זה משהו שאפשר להתחשב בו, בסרטון שעשיתי רואים את זה יופי.

+500 Marksman Headshot in Battlefield Bad company 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדקתי שוב עם מישה את מה שאמרתם על סניפרים, זה לא השתנה, כפי שציפיתי, המקסימום זה 500 נקודות + הבונוסים (הדשוט וכד'...)

יש בכמה שרתים במשחק בסוף כל ראונד רשום איפה שהצאט למי הייתה את ההריגה הכי רחוקה, ושם רשום משהו כזה

<nick> had the longest kill with 492m <blahblahblah (805m)

משהו כזה, עכשיו בשניהם רשום m, שזה כנראה מטרים, אין לי מושג מה זה אומר, אבל זה כנראה דרך הפרוקון מחשב את המרחק הזה כי במשחק אתה לא תקבל יותר מ500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איפה אני יכול לקנות SPECACT בזול? EA תקעו אותנו באירופה ולא בא לי סטים 6$. יש של EA עכשיו על כל המשחקים של BC2 במחירי זנות. אבל כנראה בגלל שתקעו אותנו באירופה אין את המבצע. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...