Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 497 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

SimonSays , יש לך בעיה קשה בהבנה, תקרא שוב את מה שרשמתי , הדבר הראשון היה חידוד והשני ציון עובדה....

לפני שאתה בכלל באת וקראת את הROE, אני היית חלק מצוות ניהול של השרת של HWZ ותאמין לי שלא מזיז להם.

אתה בא ומגביל RECON ומדבר איתי על הגבלות של נשקים??

אני חוזר ואומר לך לקרוא שוב את מה שרשמתי , לא רשמתי לך לאסור שימוש אלא להגביל את האופן שבו משתמשים בCG - זה נפוץ בהמון שרתים.

אני אחסוך לך את התגובה של "אז תשחק באותם שרתים" ואגיד לך שאני כבר עושה את זה... :xyxthumbs:

דרך אגב , היה לי עכשיו אחלה של משחק בשרת של אלפא , פורט וולדז (בהתקפה) עם טנק - סיימתי עם 40-0 , פשוט חוויה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הדרך - זה בדיוק הזמן להראות לכם את ה-Frag Movie המקצועי ביותר שהוכן עד עכשיו ל-BC2.

http://www.youtube.com/watch?v=EgN1NLaMUqk

צפייה מהנה!

בטח יש לו נקודה גדולה באמצע המסך של הכוונת ככה שהוא הורג בלי זום .. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CG מוגדר במשחק בתור טיל שמיועד בעיקר נגד חיילים והשימוש שלו הוא באזורים בנויים, בניגוד לשאר הטילים שמיועדים בעיקר כדי להשמיד רכבים משוריינים. אין לי מושג לגבי השימוש של ה CG במציאות, והאמת שגם לא אכפת לי כי זה משחק, ובמשחק זה מוגדר כנשק שמיועד נגד אנשים ולא כלי רכב.

מה שמפריע לי זה רק נשקים מוגזמים ולא מאוזנים, כאלה שהורסים לגמרי את כל הכיף במשחק. כמו למשל ב MW2 האקימבו G18 או המטול + danger close + scavanger.

אבל ב BC2 אני לא מרגיש שיש לא מאוזן או חזק יותר בצורה משמעותית משאר הנשקים. צריך גם לזכור שלכל KIT יש את הנשקים המיוחדים שלו שזה כל העניין ב KIT. להגביל את השימוש במטול רימונים זה בעצם להגביל את ה KIT של ה assault, להגביל את השימוש בטילים זה בעצם להגביל את ה KIT של המהנדס.

אני לא משתמש הרבה ב CG, בדר"כ אני מעדיף מוקשים או RPG + TRACER, שגם יעיל נגד חיילים, אבל אני ממש לא חושב שצריך להגביל את השימוש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי מה אנשים עושים עם הRPG? ... נגד אנשים הCG יותר מהיר ובעל אזור השפעה גדול יותר.. ונגד טנקים הAT4 עושה יותר נזק (אאל"ט)

ה RPG הוא במקום טוב באמצע, הוא טוב גם נגד חיילים (אבל פחות מ CG) וגם טוב נגד טנקים (אבל פחות מ AT4). חוץ מזה שהוא עובד עם ה TRACER וברוב המקרים זה הרבה יותר עדיף מה AT4 שאתה צריך לכוון כל הזמן וככה להיות חשוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו עדיין חיכה ל-ONSLAUGHT ל-PC אז מצפה לו אכזבה

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/02/03/looking-ahead.aspx

We know some of you eagerly have been awaiting 1943 and Battlefield: Bad Company 2 Onslaught on . I’m sad to say that these two titles are now officially cancelled

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו עדיין חיכה ל-ONSLAUGHT ל-PC אז מצפה לו אכזבה

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/02/03/looking-ahead.aspx

We know some of you eagerly have been awaiting 1943 and Battlefield: Bad Company 2 Onslaught on . I’m sad to say that these two titles are now officially cancelled

משמע - כל הזמן הזה הם לא עבדו לא על ONSLAUGHT ולא על 1943, אלא רק על התירוץ שהם יביאו לנו על זה שהם לא עבדו עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...