Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 379 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה!

למרות אני כמעט ולא שיחקתי בו בתקופה האחרונה - רק אם אין לי ברירה וכל הקבוצה השנייה משחקים ריקון...

בסופ"ש האחרון מצאתי תחביב חדש בRUSH , אני משחק עם TYPE 88 +RED DOT וC4 - פשוט הנאה צרופה לראות מישהו מתגנב לMCOM ואז מתפוצץ לחתיכות... ;D

והTYPE 88 עם הRED DOT פשוט חיה רעה...

אני חדש במשחק ואין לי מושג איך לעשות את מה שעשית.

T88 זה לא רק למדיק?

C4 זה לא רק לengineer ולrecon?

איך אתה שם נגיד C4 במדיק? זה לא כמו לשים repair tool בrecon?? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל בעמוד הראשון של הדיון - הוא רשום פה כQBY88 אבל במשחק עצמו הוא נקרא Type 88 Sniper

למרות שאתה צודק , יש למדיק שגם נקרא TYPE 88.

ובמקום לשים לו כוונת X4 או X12 , שמתי לו את הRED DOT...

ובגלל זה יכולתי לשים גם C4.... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שידוע כרגע:

The expansion pack contains 4 brand new maps built in Frostbite including the popular Conquest and Rush game modes as well as Vietnam specific weapons, vehicles, persistence, unlocks as well as new awards, achievements and trophies.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ו... ???

הוא שאל איך לקחתי C4 עם TYPE 88 והסברתי לו , לא הסברתי לו את כל השילובים שניתן לעשות במשחק מבחינת קיטים,נשקים ותוספות...

עריכה:

כמדי יום רביעי , לחבר'ה בDICE יש משהו לתרום - היום יש להם תחרות נחמדה (נושאת פרסים) שמטרתה היא לדקור (במשחק) את אחד מחבריה:

The German site BF-news.de is running a very nice community event today (Wednesday the 21st of July) from 20:00 CET to 22:00 CET. The event is focused around getting dogtags from me and the German community manager Gamm4. This is going to be awesome Ladies and Gentlemen! There are also prizes you can win.

1st Prize - A BFBC2 Maglite, 4GB USB Stick with a BFBC2 Logo and a BFBC2 Shirt. (For the player who knifes zh1nt0 and Gamm4 the most).

2nd Prize - 4GB USB Stick with a BFBC2 Logo and a BFBC2 Shirt. (For the player who knifes zh1nt0 and Gamm4 the second most).

3rd Prize - A BFBC2 Shirt (For the player who knifes zh1nt0 and Gamm4 the third most.

All stats are covered and followed by http://bfbcs.com/

זה הקישור שבו יופיעו הסרברים:

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1245260-bf-news-de-announces-knife-competition.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל?

recon על פי הגדרה "יבשה" זה סורק שטח בעיקרון, לכן יש לו חליפת הסוואה, הוא יכול לסחוב C4, נשקים עם משתיק וכו'...

הבעיה שכולם פה חושבים שזה התפקיד העיקרי שלו וזה לא נכון.

חוץ מזה שבמשחק זה מאוד קשה להיות אחד כזה לכן הרוב המוחלט משחקים עם הקיט הזה מרחוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל בעמוד הראשון של הדיון - הוא רשום פה כQBY88 אבל במשחק עצמו הוא נקרא Type 88 Sniper

למרות שאתה צודק , יש למדיק שגם נקרא TYPE 88.

ובמקום לשים לו כוונת X4 או X12 , שמתי לו את הRED DOT...

ובגלל זה יכולתי לשים גם C4.... :xyxthumbs:

זה אומר שאפשר לשים red dot בM95? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שבזמן האחרון הHIT BOX התדרדר משמעותית, המון פעמים פגעתי עם צלף באנשים מטווח אפס וזה השפריץ מהם דם אבל אפילו לא סימן לי פגיעה.

ונראה לי שגם הסכין מתדרדרת בחזרה אל הבאג הנודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שאפשר לשים red dot בM95? :s07:

כן אבל זה לא יעזור לך , מאחר ורוב הנשקים הם Bolt Action כלומר הדמות צריכה לדרוך מחדש את הנשק אחרי כל יריה , הוא יוצא מהמצב שבו אתה מסתכל דרך הRED DOT.

בגלל זה לקחתי חצי אוטומטי שהוא לא BOLT ACTION

זה רק אני או שבזמן האחרון הHIT BOX התדרדר משמעותית, המון פעמים פגעתי עם צלף באנשים מטווח אפס וזה השפריץ מהם דם אבל אפילו לא סימן לי פגיעה.

ונראה לי שגם הסכין מתדרדרת בחזרה אל הבאג הנודע.

הוא נשאר מדורדר מאז הפאטץ' האחרון , השילוב של זה שהוא גדל כפונקציה של המהירות שלך ממש לא עובד טוב...

קרה לי המון שהתחלתי לירות על מישהו והוא התחיל לרוץ והוא מת אפילו שהוא כבר לא היה בכוונת שלי...

לגבי הסכין , דווקא לא נתקלתי בבעיות מיוחדות , מה קרה לך איתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...